320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ilusamad väravad...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Kuidas ta saab olemas olla kui selle lehe esimene post oli 23-10-06 ja mäng toimus ise 25.10.06?
    Kui sa nüüd HÄSTI hoolega ja mitu korda mu posti uuesti vaatad, siis saad ehk ise ka aru, millist väravat ma oma kümne lehekülje jutuga täpselt silmas pidasin. Vihje - klikime teinekord linkidele ka .
    Pmtslt nõuaks see kild ehk isegi Raimot, aga paneme pühapäeva hommiku arvele. Kui just kellelgi vastuväiteid pole.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Kui sa nüüd HÄSTI hoolega ja mitu korda mu posti uuesti vaatad, siis saad ehk ise ka aru, millist väravat ma oma kümne lehekülje jutuga täpselt silmas pidasin. Vihje - klikime teinekord linkidele ka .
      Pmtslt nõuaks see kild ehk isegi Raimot, aga paneme pühapäeva hommiku arvele. Kui just kellelgi vastuväiteid pole.
      Njaa, mõtlesin, et selle lingi kohta käib ainult teine lause, my bad

      Kommentaar


        malaisia number 10 hiina vastu aasia mängudel. karistuslöök 40lt meetrilt

        Kommentaar


          viimane koll oli absoluutne klass..

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            viimane koll oli absoluutne klass..
            Selle puhul arvan ma tunduvalt rohkem, et mõni meeskonnakaaslane soovitas tal peale lüüa kui Ronaldinho vs Seaman. Tore vaatamine oli tõesti. See välisküljega löödud oli ka klass.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              moment of brilliance minu üks lemmikuid. valiti, kui mälu mind alt ei vea, üks aasta ka eurospordi aasta väravaks. vist oli aasta 2004

              Ibrahimovic!

              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

              Kommentaar


                U-17 World Cup in Finland. 22.08.03 - Portugal 5:5 Cameroon - min. 21 Group C, Tampere
                FC Porto’s Vieira de Freitas intercepted the ball inside his own half, took three steps and struck a breathtaking lob from inside his own centre circle. The crowd held its breath and watched in amazement as the ball flew in a perfect arc over the despairing grasp of Cameroon keeper Luc Kalapach, who could only leap back into his goal after the ball. Given that Ratina stadium is 105 metres long, it is not unreasonable to suggest the ball travelled 60 metres before finding the net! A Portuguese Pele is born, and the goal of the tournament is virtually unbeatable (1-0, 21’).

                “It’s the greatest goal I’ve ever scored,” admitted a beaming Vieira after the match. “I’ve often tried it, but never pulled it off.” The two coaches confessed they had never seen a strike like it in a match, and Antonio Violante was moved to describe his young prodigy in the following glowing terms: “He’s an exceptionally talented boy, who sees things other players don’t see.”

                kahju ainult et seda kusagilt foorumitest pole onnestunud leida
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                  seal siis mingi compilation cantonast.kas seda laulu on võimalik kuskilt sikutada?
                  .

                  Kommentaar


                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                    suht hää koll
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Matty Taylor on päris kõva käpp sellise littimise peale. Pmtslt sama asi vs Sunderland.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        U-17 World Cup in Finland. 22.08.03 - Portugal 5:5 Cameroon - min. 21 Group C, Tampere
                        FC Porto’s Vieira de Freitas jne
                        Ei oska selle värava ega mehe kohta midagi öelda, ka google ei avitanud eriti. Samas lööb juba paar aastat laineid üks teine noormees kes sahistas nimetatud turniiril 5 korda väravavõrku ning nimetati ka parimaks mängijaks.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          http://www.youtube.com/watch?v=u14cn-t2ems . Essieni värav.
                          /

                          Kommentaar


                            Ledesma eile

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              Ei oska selle värava ega mehe kohta midagi öelda, ka google ei avitanud eriti. Samas lööb juba paar aastat laineid üks teine noormees kes sahistas nimetatud turniiril 5 korda väravavõrku ning nimetati ka parimaks mängijaks.
                              seda mangu ja kolli nagin ma muide otse Eurospordil. kahju jah, et seda vist kusagil netis klipina ei liigu.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                moment of brilliance minu üks lemmikuid. valiti, kui mälu mind alt ei vea, üks aasta ka eurospordi aasta väravaks. vist oli aasta 2004

                                Ibrahimovic!

                                http://youtube.com/watch?v=MkTUSRat50w

                                Ülikõva-polegi enne näinud seda kolli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X