320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Web TV ylekanded

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Web TV ylekanded

    Probleem ja samas kysimus siis:
    PPLivega vaatan jalgpalli ja kanalit ESPN ..aga see malaisia keelne. K6ik m2ngu j2rgsed ja eelsed kommentaarid j22vad seet6ttu kuulmata. Küsimus, et kas kuidagi olex v6imalik seda texti inglise keelsena saada..pidasin silmas seda, et on 2kki m6ni web radio millel sama programm (v2heusutav) v6i inglise keelne espn kanal?..samas ei l2he see programm ka kokku sati espniga.

    Samas soovix ka infot selle kohta, kas m6ni webi kanal, mis spets jalgpallile pyhendunud, ka inglise v6i vene keeles on?.

    ok minu enesev2ljendus sama sitt kui alati, aga siiski soovix infot




    ma loodan et webis ylekantavate m2ngude kohta juba teemat pole, sest mina igatahes kyll ei leidnud..kui on siis ei m8lise!

    #2
    Vastus teemale \'Web TV ylekanded\'

    kui sa vene keelt oskad, siis üsna kuulatav-vaadatav kanal on sellisel aadressil kui http://www.rts.co.yu tegu on serbohorvaadikeelse asjaga, kus saab palju paremini jutust aru kui PPLIVE kanaleilt. Samas on pilt minu teada kehvem ning vaatamiseks peab arvutisse kiskuma sellise jubeduse nagu realplayer.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Web TV ylekanded\'

      aiai, real player pole minu s6ber..
      aga ex tuleb tuua see ohver. t2nud!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Web TV ylekanded\'

        Minul jällegi viimasel ajal PPLive ei fungeeri. Sealt Channel Listi küsimärkidest ma aru ei saa ning sellepärast lähengi PPLive kodulehele (mida avab umbes 5 minutit) ja siis sealt otsin. Aga internetist lingitud kanaleid ei taha ta millegi pärast näidata

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Web TV ylekanded\'

          mul sama asi pplive ühel päeval enam ei töötanud ja siis lasin selle maha:S

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Web TV ylekanded\'

            Algselt postitas Indrec


            Minul jällegi viimasel ajal PPLive ei fungeeri. Sealt Channel Listi küsimärkidest ma aru ei saa ning sellepärast lähengi PPLive kodulehele (mida avab umbes 5 minutit) ja siis sealt otsin. Aga internetist lingitud kanaleid ei taha ta millegi pärast näidata
            vot sama probleem ka minul...ametlikul lehel olevad lingid ei t88ta v6i ma lihtsalt liiga loll.
            pplives aga paar kanali nime ikka loetavad

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Web TV ylekanded\'

              minul töötab. peab ainult updeitima ning kas www.tvmix.net-ilt v www.asiaplate.com-ist linke otsima. pplive enda lehelt ei puutu üldse midagi, sest sealsed lingid kipuvad mingit vanemat pplive avama ning küsimärkidega ka enda närve ei riku.
              Guandong, CCTV5 ning WUHAN TV on viimasel ajal väga korralikult näidanud

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Web TV ylekanded\'

                no n2ed, kasuliku infot kohe lademetes, t2nud

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Web TV ylekanded\'

                  Algselt postitas dannar


                  minul töötab. peab ainult updeitima ning kas www.tvmix.net-ilt v www.asiaplate.com-ist linke otsima. pplive enda lehelt ei puutu üldse midagi, sest sealsed lingid kipuvad mingit vanemat pplive avama ning küsimärkidega ka enda närve ei riku.
                  Guandong, CCTV5 ning WUHAN TV on viimasel ajal väga korralikult näidanud
                  Alles täna nägin su posti, aga tänud. Loodetavasti saan järgmist mängu juba jälle Live\'st näha .

                  Kommentaar

                  Working...
                  X