320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vigastus - spordiarst - soovitused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    kuidas edasi ? /enne kui otsustad, helista ****-*** P/

    aga jah ..
    ----------------------------------------------------------------------
    Niipalju oskan ise aidata: kui sul on jalalihaserebend, siis ei tohi kindlasti peale näilikku paranemist esimese asjana minna palli mängima, kuna järsud löögid on ideaalsed rebestajad. Kui tunned, et on terve, siis hakkad jooksmas käima, see tugevdab liigeseid ja ligaseid. Hiljem teed jõutrenni, see tugevdab samuti liigeseid ja kõõluseid. Ja alles siis kui tunned et on saad värki täiskoormusel teha, lähed palli kõigepealt üksi koksima ja siis teistega mängima. Mul on üks sõber, kellel on sama häda, ja ta teeb lollisti ning häda ei kao kuhugi.
    ----------------------------------------------------------------------

    a andke siis nõu ka selle poole pealt, et kuidas NII kaua ILMA JALGPALLITA hakkama saada ?!?
    Stonefish

    Kommentaar


      #17
      <läheb ja liitubki> :P
      Stonefish

      Kommentaar


        #18
        Kasuta Fastum Gel-i

        See on imesalv igast asjade vastu mis puudutab lihaseid ja liigeseid. Ainult et vist ilma retseptita seda kätte ei saa.

        Aga rohi on SUPER!

        Ja üldsegi:

        K: Mis eristab normaalset sportlast mõtetust sportlasest?

        V: Vigastused. Normaalne sportlane enne mõtleb kui vigastab Õnnetuid juhtumisi me ei loe.

        Ja reielihas oleks mõtet enne trenni soojaks teha kah.
        Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
        ROSSONERI!!!!!

        Kommentaar


          #19
          Kui sul rebestus on, siis soovitan lihtsalt puhata ja aegajalt vastava kreemiga määrida (mille nime ei mäleta - apteegis peaks seda olema kui küsida). Kui arvad, et asi on hullem, siis Tallinnas on arst nimega Annus (Lembit vist oli eesnimi, pole aga kindel). Tema on küll superhea. (enda kogemustest)
          Jalgpallihaigla liige

          Kommentaar


            #20
            No ma ei usu, et päris 10 tuhat, kuid kindlasti rohkem, kui tuhat. Mul oli sellega üldse suurem segadus ja värk.

            Kreemidest soovitaks BODY SHOP'i "Hemp"i, mis sisaldab ka kanepit:P ja töötab VÄGA hästi. Eestist on seda paraku vist pea võimatu leida.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #21
              Tihtipeal tulenevad vigastused sellest, et ennem pallimängimist ei soojendata korralikult. Pannakse varustus selga ja kohe minnakse värava peale kolkima või kohe mängima. Kui jalad on külmad on see teinekord vägagi ohtlik. Ennem tuleks teha jooksuharjutusi ning kindlasti venitada lihaseid.

              Tõsi vigastused võivad tulla sellegipoolest - sport on juba selline.

              Kommentaar


                #22
                põlvevigastus

                kas kellelgi on olnud probleeme põlvedega. Mis kreemi siis kasutada jne.
                mul isikikult on mingisugune soojendav põlveside ja igasuguseid rohtusi on ka kasutatud aga püsivat kasu pole neist tõusnud. Kas Capsicami on keegi põlvevalu puhul proovinud???

                Kommentaar


                  #23
                  To ek:

                  Põlvevigastused tekivad tavaliselt ülekaalu, nõrkade jalgade jms puhul . Proovi jalgadele eraldi trenni teha. Ja käi arsti juures ära, näit tartus Salutarises Tein, tallinna omasid oskavad teised soovitada. Kreemidest on hea raviva toimega (krt ei mäleta nime) vist Fastum Gel oli sell

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by simmo

                    To ek:

                    Põlvevigastused tekivad tavaliselt ülekaalu, nõrkade jalgade jms puhul . Proovi jalgadele eraldi trenni teha. Ja käi arsti juures ära, näit tartus Salutarises Tein, tallinna omasid oskavad teised soovitada. Kreemidest on hea raviva toimega (krt ei mäleta nime) vist Fastum Gel oli sell
                    Mitte ainult. Mul näiteks öeldi, et kasvueas on liiga suur koormus olnud ja et nüüd pole veel põlv korralikult ära luustunud. Peale seda, kui mingeid laserravisid ja asju sain, mis ei aidanud, otsustas doktorihärra, et kõige parem on vist lihtsalt puhata lasta. Aga jah, enne trenni kui korralikult sooja teha, pole väga hullu.
                    Jube Tige Kala

                    Kommentaar


                      #25
                      sooja peab jah korralikult tegema, mul endal ka muidu põlved trennis valutasid vahel aga kui korralikut sooja teen siis on kõik hea
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        #26
                        Põlvevigastuste puhul vaevalt,et mingid lihaseid soojendavad kreemid(ntx kapsikam) aitavad.Kõige tõhusam ravi oleks siinkohal pikaajaline puhkus või siis tuleb lihtsalt ära kannatada.Muide olemas on ka põlvekaitsed,mille kasutamine jalgpalli mängides pole mingi häbiasi.
                        Sunderland forever

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by Aff

                          Kui sul rebestus on, siis soovitan lihtsalt puhata ja aegajalt vastava kreemiga määrida (mille nime ei mäleta - apteegis peaks seda olema kui küsida). Kui arvad, et asi on hullem, siis Tallinnas on arst nimega Annus (Lembit vist oli eesnimi, pole aga kindel). Tema on küll superhea. (enda kogemustest)
                          kindlasti mine käi spetsi juures ära! soovitan ka dr. Eldur Annust (tegi minu vasaku põlve korda ). Tema pluss on see, et ta on just spordiarst, mitte mingi suvaline rajooniarst... Ravinud paljusid Eesti tippsportlasi, ythesõnaga kõrgema kategooria tegelane! Nii, et helista Mustamäe Haiglasse (tel: 6971820) ja pane number kinni!!
                          kergema rebestuse puhul aitab (nagu siin juba korduvalt on mainitud) capsicam... kasutan ise ka seda teinekord... päris hästi aitab, aga selle pealepanemisega ei tasu liialdada, muidu lippad ringi nagu elektrijänes, sest see hakkab "mõnusalt" kõrvetama!
                          The other line moves faster.

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by Raix

                            kindlasti mine käi spetsi juures ära! soovitan ka dr. Eldur Annust (tegi minu vasaku põlve korda ). Tema pluss on see, et ta on just spordiarst, mitte mingi suvaline rajooniarst... Ravinud paljusid Eesti tippsportlasi, ythesõnaga kõrgema kategooria tegelane! Nii, et helista Mustamäe Haiglasse (tel: 6971820) ja pane number kinni!!
                            Kas sul oli liigesega probleem? Mul valutasid põlveõndlad, siis käisin Annuse juures, tegi süsti jne. Kahjuks pikemaajalist ravi ei saanud, kuna pühkisin kodumaa tolmu jalgadelt. Aga nüüd on mul ka põlveliigestega jama ja tahaks teada, kas Annus sellega ka tegeleb?
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by van der Sell

                              Orginally posted by Raix

                              kindlasti mine käi spetsi juures ära! soovitan ka dr. Eldur Annust (tegi minu vasaku põlve korda ). Tema pluss on see, et ta on just spordiarst, mitte mingi suvaline rajooniarst... Ravinud paljusid Eesti tippsportlasi, ythesõnaga kõrgema kategooria tegelane! Nii, et helista Mustamäe Haiglasse (tel: 6971820) ja pane number kinni!!
                              Kas sul oli liigesega probleem? Mul valutasid põlveõndlad, siis käisin Annuse juures, tegi süsti jne. Kahjuks pikemaajalist ravi ei saanud, kuna pühkisin kodumaa tolmu jalgadelt. Aga nüüd on mul ka põlveliigestega jama ja tahaks teada, kas Annus sellega ka tegeleb?
                              kunagine sporditrauma arenes nii edasi, et mingi sigasuur kõhretykk oli lahti tulnud (täpset diagnoosi ei mäleta... ) ja siis muu ei aidanud kui atroskoopiline op. teha... igaljuhul võid sa tema juurde pöörduda, sest ta ongi ju eelkõige spordiarst! kui ta mustamäe haiglas selle probleemiga vastu ei võta, siis pärnu mnt.'el kindlasti (mingi teine töökoht seal tal... või vähemalt paar aastat tagasi oli, kui ta tõnismäe spordikliinikust ära kolis...)
                              see nr, mis ma enne andsin, on tema isiklik, aga eelregistreerida saab t: 6971093 (kl. 0830-0900) ning Annus võtab vastu neljapäeviti 1200-1400.
                              jõudu teile!!
                              The other line moves faster.

                              Kommentaar


                                #30
                                Kirjuta siia oma mure kurvas toonis, ja saad abi!
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X