320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mart44 Vaata postitust
    Sporditäht on jah.... kahjuks täiesti ära langenud.
    Mida te ootasite sealt?Ka jalgpalli juttu.Käimas suusa MM,seega ongi palju suusajuttu,vahele ka teist juttu ja kärab küll.

    Kuna Jalka ilmub 6 korda aastas siis loogiline oleks,et üle kahe kuu aga aprilli kuus ilmuvas ajakirjas meeskondade tutvustust lugeda oleks pisut hilja juba...
    Nii et kas on infi,ilmub ka märtsis kus meistri- ja esiliiga tiimide koosseisud sees koos piltidega?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Stereotüübid, jee-jee:
      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Kui Märtinit ei ole, on rallikommid delfist kadunud ja need, kes rallisid vaatamas käivad, teevad seda eelkõige sellepärast, et avariisid näha. Puht sportlik huvi on seal täiesti teisejärguline.
      Jah, ja "jalkafännid, kes mänge vaatamas käivad, teevad seda eelkõige sellepärast, et tribüünidel kakelda. Puht sportlik huvi on seal täiesti teisejärguline". (See oli lihtsalt näiteks tolle ütluse sisukusest).

      Kommentaar


        Ausalt öeldes olen päris tugevalt pettunult - ajakiri on ikka mõnusalt viletsake. Alustades kujundusega, mis on nagu suvalise lapse poolt joonistatud, ja lõpetades sisuga, mis on sisuliselt nagu viie päevaga koostatud.

        Kuid ehk läks põhijõud käivitamisele. Tahaks väga loota, et järgmine on tublisti parem.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Nii et kas on infi,ilmub ka märtsis kus meistri- ja esiliiga tiimide koosseisud sees koos piltidega?
          Ega see mõni "Eesti liigajalgpall" pole. See on üldine jalgpallist rääkiv ajakiri.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Ega see mõni "Eesti liigajalgpall" pole. See on üldine jalgpallist rääkiv ajakiri.
            No seda Marcello ütleski ju ning küsis, ega Eesti Liigajalgpalli märtsis-aprillis ilmumas ei ole.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              No seda Marcello ütleski ju ning küsis, ega Eesti Liigajalgpalli märtsis-aprillis ilmumas ei ole.
              Ta küsib, et kas Jalka märtsis ei ilmu, et muidu peaks aprillis ilmuma ja siis oleks juba tutvustusi lugeda pisut hilja.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                64-leheküljeline Jalka jõuab lugejani kuus korda aastas: veebruaris, aprillis, juunis, augustis, oktoobris ja detsembris.

                Kommentaar


                  Kõige lahedam on minuarust leheküljel 20 asuv hall kastike:
                  • Eesti jalgpallikoondis hävis oma aasta esimesel Hispaanias Jerez de la Fronteras maavõistlusel Poolale 0:4
                  • Peatreener Jelle Goesil (suurel pildil) on MM-lahingute eel mõtlemisainet.
                  Kujundus, nagu Martin juba enna mainis, on üsna õudne. Sisu jätab samuti soovida. Loodan, et mida aeg edasi, seda paremaks asi läheb, kuna mõte regulaarselt ilmuvast jalgpalliajakirjas on väga viis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Ta küsib, et kas Jalka märtsis ei ilmu, et muidu peaks aprillis ilmuma ja siis oleks juba tutvustusi lugeda pisut hilja.
                    Ei ilmu ja tutvustused peaks väidetavalt aprillis olema.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Kui müük hästi läheb, siis äkki järgmine aasta hakkab juba iga kuu ilmuma? Eks näeb. Tegelikult ega endal otsest vajadust selle ajakirja järgi polegi, sest internetist saab enamus asju ära lugeda, aga kavatsen ikkagi endale kõik muretseda, sest noh lõpuks võeti selline asi siiski ette ja selle asemel, et seda iga nurga alt kritiseerida, üritan seda nii hoopis toetada.

                      Kommentaar


                        Kahjuks on ilmselt selliste väljaannete suurim probleem müük: eilegi vaatasin oma lähimas poes, et seisavad ilusasti rivis Basket, Sporditäht ja Jalka. Basket on samas koguses seal juba kuu aega seisnud, nüüd lisandusid talle seltsilised. Kuuldavasti saab ka Basket varsti teenitud puhkusele, sest uus number on ilmumas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Kahjuks on ilmselt selliste väljaannete suurim probleem müük: eilegi vaatasin oma lähimas poes, et seisavad ilusasti rivis Basket, Sporditäht ja Jalka. Basket on samas koguses seal juba kuu aega seisnud, nüüd lisandusid talle seltsilised. Kuuldavasti saab ka Basket varsti teenitud puhkusele, sest uus number on ilmumas.
                          parem oleks kui saavad kõik mitte et paljud jäävad ilma, eks järgmine kord pood oskab tellitavate ajakirjade hulka paremini valida. aga noh kui pood tellib ajakirju rohkem siis saab ka väljaandja rohkem kasumit sellest basketist mul jumala poh kui aus olla. jalka kujunduse arvamuses peab ühtima martini ja paljude teistega. fännidest võiks seal ka midagi kirjas olla.

                          Kommentaar


                            oh...
                            kahjuks, tüüpiline...
                            kas see aeg, kus kujundusi ja leiauti võis teha igaüks, kellel hiir pihus püsib, ei saanud kallil isamaal otsa nii umbes 10 aastat tagasi?
                            puudu on elementaarne toimetamine ja sisu planeerimine. rääkimata lihtsatest lollustest, kus piiroja poster lõpetab rähnaga tehtud pikema inteka jne.
                            ma olen valmis mürki võtma, et ka siinsete hulgas on palju neid, kes oleks olnud valmis abistama.
                            ma olen valmis mürki võtma, et siinsele kriitikale reageeritakse stiilis, et hea seegi jne.
                            täpselt nagu eelmisel aastal turundustegevusega...
                            kurat, ma ütlen.
                            kahju.
                            aeg on teha panuseid, mitu numbrit seda ajakirja kokku ilmub.
                            mina julgen pakkuda, et mitte üle eeloleva hooaja lõpu.
                            siis keerab rahaandja kraani kinni.
                            kahju.
                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              Algselt postitas uvv Vaata postitust
                              ...asjalik jutt...
                              Ma olen sinuga nõus, kuid tõenäoliselt on võtmeküsimuseks EJLi soov. Kas nad tahavad seksikat ja vahvat ajakirja või näiteks lihtsalt kogumikke, mis kajastavadki eelmisel kahel kuul toimunut ja natuke muud kah - et oleks, kust viie aasta pärast vaadata, et mis toimunud on. Nagu ajalooürik või midagi.

                              Et see on teadmata, ei taha ma sisu ja ülesehitust eriti kritiseerida, kuigi midagi väga valesti sa muiudig ei öelnud, kuid meeletult on asi muidugi kinni ka kujunduses, mis on ikka ebaõnnestunud.

                              Järgmine ajakiri pole tõenäoliselt väga palju parem, sest seal on meeskondade tutvustused, mis võtavad päris korraliku pinna. Kuigi edusamme ootaks ikkagi. Samas võtmeajakirjaks on tõenäoliselt kolmas - kui seal ka midagi paremat pole, siis tasuks küll korraks maha istuda.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Ma olen sinuga nõus, kuid tõenäoliselt on võtmeküsimuseks EJLi soov. Kas nad tahavad seksikat ja vahvat ajakirja või näiteks lihtsalt kogumikke, mis kajastavadki eelmisel kahel kuul toimunut ja natuke muud kah - et oleks, kust viie aasta pärast vaadata, et mis toimunud on. Nagu ajalooürik või midagi.
                                Milline seos asjaga on EJL-l? Kas tegu on EJL tellitud tootega, mille kirjastajaks valiti Inreko? Kui nii, siis pole ime, et kirvega tehtud keisrilõige maimukesele elulootust ei anna.

                                Päris maailmas peaks olema jalgpalliajakirja Jalka kui Sporditähe lisaväljaande põhiline eesmärk 'emaväljaande' turustamisele kaasaaitamine või vähemalt selle arvelt lugejaskonna laiendamine. Okei, päris maailmas on võimalik välja anda ka iseseisvat ja erapooletut jalgpalliajakirja, aga eesti kahjuks (veel) nii 'päris' ei ole. Samas, ka EJL teatmikku hulga tabelite ja statistikaga oleks võimalik söödavalt pakkuda.

                                Praegu jääb tõepoolest aga lihtsalt mulje, et värske omanik Kruuda ei mõista veel oma meediamoguli staatusega midagi peale hakata ja andis Schwedele võimaluse, et näe, tee siis ka midagi vahepeal, eks pärast vaatame, mis edasi saab. Schwede korjas mingid materjalid kokku, Sporditähe 'kujundaja' paigutas need kuidagi A4-le (impressumis on mainitud ka maketi autorit, aga kui maketti ei ole, siis milleks teda mainida?) ja teenis ka väikse lisaraha. Kõik on rõõmsad ja tegid õhtul pubis väikese õlle. Jalgpallihuviline peab endiselt peest rosinaid nokkima.

                                uvv üleskutset järgides: härra Kruuda (ma tean, et te olete pidev soccerneti lugeja), teil on palju raha. Meil on palju entusiasmi. Iganädalase päevalehe esikaanel 'nalja' tegemise asemel oleks saanud juba KORRALIKU ajakirja kontseptsiooni kokku panna. Veel pole liiga hilja. Teeme ära!
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X