320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalkas ka Viljandi legend sees

    Kommentaar


      Tervelt neli lugu noortest: intervjuu noortetreeneriga, Schwede 2 artiklit ja Jalkaliidu presidendi mõtted. Need olidki peamised lood pluss veel üks lugu Eesti jalgpalli eestvedajatest, kellest sõltub palju. Need tõid välja puudujäägid ja põhjuse miks me oleme maailmas 127. kohal. Aga töö kestab ja teha on palju.
      Selgus, et trennidega peaks alustama 5-6 aastaselt ja arvan, et kui nüüd palgata häid noortetreenereid ja funktsionääre, luua tingimused siis ehk 15 aasta pärast e. aastal 2022 paraneks meie tase. Muidu on ikka nõiaring pole raha,staadioneid, halle, pole tegijaid, pealtvaatajaid, tulemusi. Jalgpall jääb siis ainult mänguks kus elukutselisteks saavad vähesed ja tablool meie meeskonnal 0.
      name of the game- FOOTBALL

      Kommentaar


        No ma ei mõelnud parima kohana postreid, vaid seda kohtuniku ilmet, mis oli Fabregase postri peal, lihtsalt jõle hea ajastus on fotograafil olnud.

        Algselt postitas Erko Vaata postitust
        Viljandi ikkagi meil maakoht ja siia jõuavad asjad vähemalt päev hiljem.
        Ei ütleks, et Hiiumaa ka väga linnastunud koht on, aga eile läks tõesti hästi, et juba niikiirest ajakirja kätte sain.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Seekord siis väga sisukas Jalka, aga kõvasti jäi häirima üks mälumängu küsimus. Küsitud oli, et millise kahe endise Jugoslaavia vabariigiga pole Eesti mänginud ja vastused olid Serbia ja Montenegro. Enamus Jalka lugejad loevad seda alles peale Montenegro mängu ja väga nõme on mälumängu mängides sellise küsimuse peale sattuda.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Kuidas meistriliiga mängijad ei tea, kus Liverpooli pubi mängib? Tegelikult peab tõdema jah, et see number on päris sisukas. Kes selle 5. lehekülje ülesande ära lahendas täielikult? Mina mõtlesin esimese hetkega ainult, Saagi, Operi, Rähni, Piiroja ja Poomi välja.

            Kommentaar


              Algselt postitas Erko Vaata postitust
              Kuidas meistriliiga mängijad ei tea, kus Liverpooli pubi mängib? Tegelikult peab tõdema jah, et see number on päris sisukas. Kes selle 5. lehekülje ülesande ära lahendas täielikult? Mina mõtlesin esimese hetkega ainult, Saagi, Operi, Rähni, Piiroja ja Poomi välja.
              Kink, Purje
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Kusjuures ma avastasin, et tšeki järgi järgi ei ostnudki ma täna Selverist ajakirja "Jalka" vaid hoopis ajakirja "Eesti Liigajalgpall".

                Kommentaar


                  Juha Hakola klubiks on Alesund!!
                  AILTON

                  Kommentaar


                    See ei käi nüüd küll Jalka enda, vaid Sporditähe kohta, aga huvitav, kas keegi neid Sarapi tekste toimetab ka? Andrei Dmitrijev ja kaks korda Raijo Piiroja...
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Erko Vaata postitust
                      Kuidas meistriliiga mängijad ei tea, kus Liverpooli pubi mängib? Tegelikult peab tõdema jah, et see number on päris sisukas. Kes selle 5. lehekülje ülesande ära lahendas täielikult? Mina mõtlesin esimese hetkega ainult, Saagi, Operi, Rähni, Piiroja ja Poomi välja.
                      +Lindpere peaks olema Rähnist vasakul
                      +Lemsalu (vist?)

                      Teisi võib ainult oletada...

                      Kommentaar


                        Mis käkk see seal vasakkaitsja positsioonil lösutab üldse? Oluliselt lihtsam oleks nuputada, kui saaks aru, mis pildi peal on... Ülejäänud peaks samas iga teravam pliiats välja mõtlema.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Mis käkk see seal vasakkaitsja positsioonil lösutab üldse? Oluliselt lihtsam oleks nuputada, kui saaks aru, mis pildi peal on... Ülejäänud peaks samas iga teravam pliiats välja mõtlema.
                          Mõtle ühest maavarast, mis pole muld ja mis selle hunniku otsas on? Õige - auk! Mõtle ja tuleta edasi. . Äkki tuleb?

                          Kommentaar


                            eriline sherlock ikka
                            kuigi jah, kaastunne kunstnikule, kes sellisele nimele illustratsiooni nuputama pidi...
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Mõtle ühest maavarast, mis pole muld ja mis selle hunniku otsas on? Õige - auk! Mõtle ja tuleta edasi. . Äkki tuleb?
                              Tänud, nüüd saan ära saata vastuse.

                              Arsenali foto + Poomi autogramm - here i come

                              Kommentaar


                                Kes see paremkaitsja Müts on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X