320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
    kas järgmine Jalka ilmub märtsi alguses sel aastal? igatahes nägin juba unes täna öösel, et panin uue oma meeskonna postri üles sellest ka see küsimus.
    Jalka ilmub nüüd kohe

    Kommentaar


      Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
      kas järgmine Jalka ilmub märtsi alguses sel aastal? igatahes nägin juba unes täna öösel, et panin uue oma meeskonna postri üles sellest ka see küsimus.
      Veebruaris ikka.

      Kommentaar


        Muidu on uus nr. täitsa OK, aga see postrite osa, kus Eduardo postri kätte saamiseks tuleb välja tirida veel 2 lehekülge. Postreid võiks olla siiski paaris arv, siis ei pea tirima liigseid lehekülgi välja.
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          Muidu huvitav, aga seni kõige igavamam number, sest seda mälumängu või triobeti jalkaliiga värki polnud.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Ütleks, et ka on üks igavamaid ajakirju, võrreldes eelmiste Jalkadega. Postrite osas olen juhmardiga nõus, et paarisarv postreid võiks olla. Jamaks tegi veel see, et väga vähe oli juttu välismaajalgpallist.

            Kommentaar


              Ajakiri on sisu pooleks juba enam-vähem okei, kuid välimus ja kujundus on endiselt täielik rämps.
              Last edited by Martin; 10.02.08, 19:57.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                Jamaks tegi veel see, et väga vähe oli juttu välismaajalgpallist.
                see on just hea minu arust
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                  Ütleks, et ka on üks igavamaid ajakirju, võrreldes eelmiste Jalkadega. Postrite osas olen juhmardiga nõus, et paarisarv postreid võiks olla. Jamaks tegi veel see, et väga vähe oli juttu välismaajalgpallist.
                  see ajakiri ongi Eesti jalka jaoks

                  Kommentaar


                    Endale ei meeldi ka väga välisliigadest Jalkas lugeda, aga minu arvates on see vajalik Eesti jalgpalli populiseerimiseks.
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Nii, kõneledes Jalkast:

                      1) Väga närvi ajab robustne kujundus ja stiil. Korvpalliajakirja "Basket" kujundusest tuleks malli võtta.

                      2) Väga meeldib, et olemas on meie madalamate liigade klubidest jutte. Aga rahuloluks ei piisa, pigem võiks olla see jutt pikem ja sisutihedam, näiteks kahele A4 mahutatud + pisike pildimaterjal (1 pilt on liiga vähe, ise oleks huvitatud näiteks 1 suurest ja 2-3 väiksemat pilti)

                      3) Juurde võiks lisada sellele Triobeti mängule ennustamise. Tahaks näha, kuidas meie nö staarid hakkama saavad sellega, iga kord võiks olla mõni suurem-tähtsam mäng päevakavas, mida ennustatakse, tulemusega loomulikult.

                      4) Rahul olen kindlasti intervjuudega. Päris mitmed leheküljed asjalikku juttu ja pildimaterjali.

                      5) Jalka võiks pühendada viimased 5 lehte näiteks välismaa jalgpallile. Ehk kirjutaks siis Inglise, Saksa, Itaalia ja Hispaania jalgpallist igakord vähemalt 1 lehekülje ning ühe lisaks suvaliselt valitud maa kohta.

                      6) Natukene nadiks teeb asja minumeelest soccerneti ja Jalka koostöö. Hea, et koostööd tehakse, aga ei saa mina aru, miks ajakirjas ja soccernetis ilmuvad samad artiklid, tihtipeale soccernetis varem. Milleks mul seda ajakirja siis osta vaja on kui netis olemas?

                      7) Postrid võiks olla üldse eraldi ajakirjast. Ei tahaks lammutada ajakirja kallal nii palju.
                      See lõputu võrrand..

                      Kommentaar


                        Kõik ilmunud jalkad on loetud . Kujundus on väga halb aga muus osas võib peaaegu rahule jääda.. Uues ajakirjas meeldis Lindpere jutt ja väga meeldiv oli ka Rajalast lugeda. Ta oli tõesti väga andekas aga kahjuks katki kogu aeg.
                        Tehke kujunduse kallala natuke tööd ja ajakiri oleks priima!
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pedro
                          On siis juba uut Jalkat poodides nähtud või veel mitte?
                          Millist sa mõtled? Kas seda, mis veebruaris välja tuli või seda mis aprillis ilmub?
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Segadust tkitas see uudis mis vahepeal läbi käis, aga ilmub ikkagi 6 korda aastas.
                            Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                            Ajakiri Jalka

                            Ajakiri Jalka ilmub kord kuus.

                            Uue ajakirja ilmumiskuul on lood internetis vaid lühidalt.

                            Lood ilmuvad täispikkuses nähtavale kuu aega pärast ajakirjanumbri ilmumist!

                            Head lugemist!



                            Väike tsitaat siis kalevi leheküljelt
                            Algselt postitas Cule
                            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro
                              On siis juba uut Jalkat poodides nähtud või veel mitte?
                              On hiline tund ja uni tuleb peale. Vägisi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas pedro
                                vahepeal käis kuskilt läbi, et ilmub iga kuu. sellest ka mu küsimus. nüüd sain targemaks.
                                võta vabalt
                                Vabandust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X