320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homme ilmub jalgpalliajakirja Jalka aprillikuu number
    01.04.2008

    Homme ilmuv jalgpalliajakirja Jalka aprillikuu number räägib oma kaaneloos külaskäigust Inglismaal Derby County noorteakadeemias palliva tulevikulootuse Henrik Ojamaa juurde.

    Lugejateni tuuakse usutlus Nõmme JK Kaljus väravaid kõmmutava Ingemar Teeveriga ning Paide meeskonna Esiliigasse tüürinud treeneri Viktor Metsaga. Noortest lootustest tehakse juttu Valga Warrioris palliva Jaan Kekiševiga, kelle vanemad on tuntud kunstnikud Kadri Jäätma ja Marko Kekišev. Jalkast saab lugeda ka seda, et naiste jalgpalli pealinnaks võib saada meeste käsipalli pealinn Põlva. Oma kõige kallimast kollist räägib Ats Purje ja parimast tõrjest Pavel Londak. Välismaistest palluritest on luubi all Ronaldinho allakäik.

    Aprillikuu Jalkale antud intervjuus ütleb Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Tõnu Sirel, et Eesti saab sel aastal kaks täismõõtmetega vutihalli. Kuhu ja kelle eestvedamisel, saab lugeda värskest Jalkast.

    Tutvustatakse kaht okupatsiooniaja jalgpallurit, kellest Peeter Priks on olnud Läti ja Eesti NSV meistrivõistluste esisnaiper ja Läti NSV koondises löönud värava Eesti NSV-le ning Taivo Keinast sai pakkumise Ungarist, kuhu võõrvõim tal loomulikult ei lubanud siirduda.

    Aprillikuu Jalkas saab alguse viktoriin meeste ja naiste Meistriliiga võistkondade vahel ning Eesti tippklubid Levadia, Flora ja TVMK vastavad, miks neile Triobeti Balti Liiga tähtis pole. Liigalugude vahendusel tutvustakse FC Tarvastu, Põltsamaa Spordi ja FC Kose tegemisi. Eraldi on ära toodud Lembit Peegli fotoreportaaž ekstreemsest Eesti – Kanada mängust. Fännidest portreteeritakse Žurawskit, kes on tuntud autogrammide kollektsiooni poolest.

    Kolumnist Andres Must tutvustab Inglismaa liiga kava hakata osa mänge pidama maailma suurlinnades. Indrek Schwede aga sakutab lapsevanemaid, kes ei huvitu oma Esiliigas mängivatest poegadest. Seekordsetel postritel on Fernando Torres, Zlatan Ibrahimovic, Ryan Giggs, Kevin Kuranyi, Dimitar Berbatov ja Henrik Ojamaa.

    Jalka kiirküsitluses selgus, et teise koha arvestuses „Meistriliiga kõige ohtlikum mängija vastase trahvikastis” said võrdselt Indrek Zelinskit, Vjatšešlav Zahovaikot ja Dmitri Lipartovit. Aga neid edestas käesoleva hooaja väravatevabrik .... Kes? Sellest lugege juba Jalkast!

    64-leheküljeline Jalka jõuab lugejani 6 korda aastas: veebruaris, aprillis, juunis, augustis, oktoobris ja detsembris. Jalka on müügil kõigis hästi varustatud lehekioskites ja poodises, ühe numbri hinnaks on 29 krooni. Kõigile Sporditähe tellijatele tuleb Jalka tasuta koju kätte.

    EJLi pressiteenistus

    Kommentaar


      Ei mina leidnud seda poest kusagilt.

      Järsku aprillinali?

      Kommentaar


        Ei ole aprillikas. Taitsa olemas.

        Kommentaar


          Huvitav lugeda intervjuu Allani Dorbeku (jalgpallist) ning Alberti Koltunoviga. Tehke palun.

          Kommentaar


            aitäh ajakiri jalka, sain teada, et mu lemparjalgpallur on hoopis vombatfucker ja mitte üldse sheepshagger

            Kommentaar


              Väga heas ja ilusas ajakirjas oli üks eksitav viga, nimelt mängib saalijalgpalli ikkagi Ott, mitte Ats Purje.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Väga heas ja ilusas ajakirjas ..
                tegid nalja?

                Kommentaar


                  Ei teinud ma nalja midagi.

                  Kommentaar


                    Ongi uus disain lõpuks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ongi uus disain lõpuks?
                      Ei ole. Samas sisu on igati hea. Ebameeldiva üllatusena selgus, et pooled lehed olid kinni ehk siis praak :P Ei viitsinud tagasi viia, lõikasin hoopis noaga lahti
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Väga heas ja ilusas ajakirjas oli üks eksitav viga, nimelt mängib saalijalgpalli ikkagi Ott, mitte Ats Purje.
                        loe mu eelmist postitust siin teemas...

                        Kommentaar


                          Kas ma olen midagi maha maganud või see aasta ei ilmugi liigade ja meeskondade tutvustust?
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Kas ma olen midagi maha maganud või see aasta ei ilmugi liigade ja meeskondade tutvustust?
                            peaks ilmuma uuel kolmapäeval, eraldi Jalkast, täietsi eraldi väljaanne

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                              peaks ilmuma uuel kolmapäeval, eraldi Jalkast, täietsi eraldi väljaanne
                              sänkju......
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                sänkju......
                                peaks müüki tulema kuskil hiljemalt 30. aprill

                                Kommentaar

                                Working...
                                X