320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    blackburn või blackpool? vahet pole! või leedu ja walesi koondis.

    Kommentaar


      Kas se ajakiri ilmub nüüd iga kuu või?Või... olen mina valesti aru saanud
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Iga kuu jah.

        Kommentaar


          kus kohas see ajakiri Rapla linnas on müügil, ma terve rapla linna läbi otsind.... kuskil pole.....

          Kommentaar


            Kui terve linna oled läbi otsinud siis polegi, liigu kuskile suuremasse kohta või telli endale, pole ju raske
            Algselt postitas Tofoa
            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

            Kommentaar


              Juulikuu Jalkas pingutab minu arust Schwede natuke selle Poom vs Kanteri teemaga üle, teeb vähe Kanterile liiga tundub. Päris nii lihtne see asi ka pole nagu Schwede Kanteri puhul arvab olevat.

              PS! Aga no see samas ainult minu aru.

              Kommentaar


                Tundus mulle samamoodi. Kui kaht asja ei saa võrrelda, siis nad ongi võrdlematud.

                Kommentaar


                  Täpselt. Jalgpall on ju meeskonnaala ja see on ju igati loogiline, et Kanteril on enda tiim, ega ta üksinda ju ei saaksi hakkama.

                  Kommentaar


                    See on ju vana töde, et Schwede jaoks on ainuke sport jalgpall - köik muu ei vääri väga mainimist (vähemalt kiitvas toonis mitte). Seetöttu ei maksaks tema kirjutisi väga töepähe vötta. Tubli mees, et sellist ajakirja välja annab, aga nii piiratud silmaringiga ei peaks ikkagi olema

                    Kommentaar


                      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                      See on ju vana töde, et Schwede jaoks on ainuke sport jalgpall - köik muu ei vääri väga mainimist (vähemalt kiitvas toonis mitte). Seetöttu ei maksaks tema kirjutisi väga töepähe vötta. Tubli mees, et sellist ajakirja välja annab, aga nii piiratud silmaringiga ei peaks ikkagi olema
                      Sama tähelepanek siin - selle mehe mitmed seisukohad on väga kallutatud ja seda mitte ainult jalgpalli kui spordiala eelistamisel teistele.

                      Kommentaar


                        Vähemalt oli selle kuunumber huvitav. Pikk 2h rongisõit oli kohe lühem ja oli mida lugeda.

                        Kommentaar


                          Olgem ausad, see sünnipäevade mõte saadi Soccerneti Nädala Tegija rubriigi esimesest loost!
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Eile siis oli prantsatanud mulle postkasti , augusti jalka . kaka kaanel , eesti - brasiilia olid põhilised , ja väga ähtis asi veel , postrid , kaka reali särgis, ronaldo reali särgis , luisa fabiano , lucia , robinha , kõik brasiilia särgis .

                            aga see sitt et kaka ja ronaldo samal postril.
                            iHala Madrid !

                            Kommentaar


                              Osta teine ajakiri veel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeretav draakon Vaata postitust
                                aga see sitt et kaka ja ronaldo samal postril.
                                Tahad seinale panna ?
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X