320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Veebruari Jalka oli tubli tükk lugemist, aga... Taas tahaksin vibutada sõrme hr.Schwede poole: dogmaatilisus segatuna emotsiooni ajel kirjutamisega hakkab kirjutajat peatselt kannist hammustama. Kel huvi, see loeb, aga ei ole see esimene kord, kus ma pean lugemise ajal kulmu kortsutades küsima, et kas ON siis nii meeleheitlikult vaja vutti muude spordialadega vastandada?

    Muidu aga väga korralik töö. Eriti soovitan reportaazhi sellest, kuidas Juks, Järvela, Nõu, Shmutov, Komp ja Altraja ML publikunumbrite ja turunduse osas ajurünnakut teevad. Mitte, et sellest emmigi välja oleks tulnud või mingit hoomatavatki resultaati jutul oleks - lihtsalt lõbus lugemine!
    Absoluutselt nõus - nii Schwede katkise grammafoni kui ka vestlusringi osas.

    Kommentaar


      Tere!!!
      Ma tahaks kusida kas keegi teab?
      Peegel k2is vaatamas meie m2ngu augur real ja tegi pilte!
      Keegi teab kus neid leida saab!!??

      Kommentaar


        teile on selle kuu jalka tulnud ? mulle pole ikka veel tulnud see :S

        Kommentaar


          jep, ammu käes.

          Kommentaar


            Algselt postitas foorumid Vaata postitust
            teile on selle kuu jalka tulnud ? mulle pole ikka veel tulnud see :S
            litsentsitasu makstud?

            Kommentaar


              Algselt postitas Spartak:D Vaata postitust
              Tere!!!
              Ma tahaks kusida kas keegi teab?
              Peegel k2is vaatamas meie m2ngu augur real ja tegi pilte!
              Keegi teab kus neid leida saab!!??
              Et Lembit Peegel on professionaalne fotograaf, siis need niisama netis paraku ei ripu.
              www.jalgpall.ee
              http://www.last.fm/user/lennartk

              Kommentaar


                miks viimases ajakirjas pole pentuse reisipiltidega ehitud ning artiklivormi peidetud poliitreklaam vastavalt tähistatud?

                Kommentaar


                  sest valimised on läbi

                  Kommentaar


                    ajakiri ilmus enne valimisi.

                    Kommentaar


                      Juuli kuu JALKA, artikkel ajakirjas "Kas Barcelona ja Messi on aegade parimad?Veel ei ole.", võrdleb Schwede jalgpalli konkurentsi, ja toob kõrvale näitena individuaalalade suurkujud!
                      "Kui võita on aina raskem, siis kuidas see on järjepidevalt õnnestunud viimase kümnendi jooksul Roger Federeril tennises ja Louis Armstrongil Tour de France`il?

                      Ehk siis sellisel mehel: Louis Daniel Armstrong (4. august 1901 – 6. juuli 1971) oli USA džässtrompetist
                      trey says:

                      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                      Kommentaar


                        Millal läheb juuli kuu ajakiri müügist ära? Viibin välismaal ning augusti alguses tagasi, et kas siis oleks võimalust veel see ajakiri osta..
                        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                        Kommentaar


                          Jalkas on iga kuu igasugu huvitavaid tsitaate. Lugege seda lugu ja eriti viimast küsimust- http://ohtuleht.ee/436637
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                            Millal läheb juuli kuu ajakiri müügist ära? Viibin välismaal ning augusti alguses tagasi, et kas siis oleks võimalust veel see ajakiri osta..
                            Ma usun, et EJLi peakontorist saab neid kauem.

                            Kommentaar


                              Päris huvitav lause septembri ajakirjas, leheküljel 49:

                              "Mängudel on üha enam naisi ja värvilisi (...)"

                              Kommentaar


                                mu arust on ajakirja jalka suurim probleem herr schwede jätkuvad väga magedad arutlused ja teemaarendused mis lõpevad ikka ja jälle eneseupitustega....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X