320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No peagi algavast MM-ist saaks juba omaette eraldi ajakirja kokku panna, mida kindlasti on ka tehtud, seega see arusaadav. Pluss muud meediväljaanded, alustades Soccernetiga, kajastavad finaalturniiri vägagi põhjalikult ehk infokanaleid peaks vast jätkuma.

    e: ise ostsin nt mingi aeg FIFA ametliku ajakirja (eelvaade) 6,9 euro eest ja see vägagi mahukas. 150+ lk. Alates maist peaks ka turniiri ametlik ajakiri müügilettidel olema, ise pole seda soetanud.

    Kommentaar


      Juulinumber on mul ainsana tulemata?
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
        Juulinumber on mul ainsana tulemata?
        Küllap vist.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
          Juulinumber on mul ainsana tulemata?
          Mul samuti...

          Kommentaar


            Pole ka mulle jõudnud

            Kommentaar


              Mul juba mitu head aega käes.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Need kellel juba augusti kuu jalka postkastis olemas, oskavad ehk öelda. Mis eelise annavad need kaks kupongi ajakirja vahel Eesti kooondise mängude pileti soetamisel? Kes oskab öelda mulle?

                Kommentaar


                  Tundub lihtsalt reklaam olevat.
                  Algselt postitas Blue Moon
                  Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas difender Vaata postitust
                    Need kellel juba augusti kuu jalka postkastis olemas, oskavad ehk öelda. Mis eelise annavad need kaks kupongi ajakirja vahel Eesti kooondise mängude pileti soetamisel? Kes oskab öelda mulle?
                    Algselt postitas sherf Vaata postitust
                    Tundub lihtsalt reklaam olevat.
                    Arusaamatu on see, miks neid kaks on.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Arusaamatu on see, miks neid kaks on.
                      Sest üks oleks liiga tavaline

                      Kommentaar


                        1 sulle teine siis naabrile, kes jalkat ei telli

                        aga öelge mulle härrased on seal midagi lugemisväärset ka we?

                        Kommentaar


                          Päris huvitav kombo on detsembri Jalkas. Esmalt kirjutab see Rakveres treenerina toimetav naisterahvas, et küll on kole, kui lapsed üksteist kiusavad, samas tunnistades, et ilmselt ei saa ta meeste maailmast lihtsalt aru. Ja sinna otsa kohe Siim Kera ja Mart Poomi mälestused, kus räägivad nöökimisest ja piiri peal mõnitamisest ning tunnistavad seda kui karastamist. Ei tea kas see oli sihilikult nõnda sätitud?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Pole ise lugenud, aga tundub, et sama teema, kuid erinevad vaatenurgad? Sel juhul muidugi sihilik.

                            Kommentaar


                              Hmmm. Tundub, et Jalka toimetajatele on selline asi nagu Autoriõiguse seadus päris kauge ja võõras teema. Aprilli numbris on Kadrioru staadioni kohta käivas artiklis lõikude kaupa teksti staadioni kodulehelt tuimalt maha copytud ilma igasuguste viideteta Jaak Juske poolt. Päris nii ka need asjad käia ei tohiks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Hmmm. Tundub, et Jalka toimetajatele on selline asi nagu Autoriõiguse seadus päris kauge ja võõras teema. Aprilli numbris on Kadrioru staadioni kohta käivas artiklis lõikude kaupa teksti staadioni kodulehelt tuimalt maha copytud ilma igasuguste viideteta Jaak Juske poolt. Päris nii ka need asjad käia ei tohiks.
                                Miks sa arvad, et selleks pole luba küsitud või see tekst pole mõne jalka tegelase kirjutatud staadioni kodulehele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X