320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV3-e konnantaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin ta siis on see Tarmo Klaari nimetatud "esimene neeger poodiumil"

    Kommentaar


      TV3 teeb oma viimast spordisaadet F1 ülekannet ikka saamatult küll. Jälle olid neegrid mängus!

      Kommentaar


        TV: "Enne surma käib mootor kõige kiiremini."
        Sellele tsitaadile ei ole, tõesti, midagi lisada.

        Kommentaar


          Algselt postitas lennat Vaata postitust
          TV3 teeb oma viimast spordisaadet F1 ülekannet ikka saamatult küll. Jälle olid neegrid mängus!
          neeger <9: .neegri, .neegrit> (ei ole eesti keeles halvustav). ÕSis on igatahes niimoodi kirjas, et Klaar ei tee midagi valesti.

          Kommentaar


            küsimus nagu rohkem selles, et mis hea pärast seda nahavärvi üldse kogu aeg vaja on mainida? olgu või oranž ja roosade triipudega, peaasi et kiiresti sõidab.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              olgu või oranž ja roosade triipudega, peaasi et kiiresti sõidab.
              Täpselt.

              Kommentaar


                neegrile peabki neeger &#252;tlema. ja miks ei v&#245;i sii nahav&#228;rvi mainida? minu meelest on see ju asjakohane. Ega neid motospordis just jalaga segada pole ja seda enam et see neeger paneb hetkel h&#228;sti ka veel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  neegrile peabki neeger ütlema. ja miks ei või sii nahavärvi mainida? minu meelest on see ju asjakohane. Ega neid motospordis just jalaga segada pole ja seda enam et see neeger paneb hetkel hästi ka veel.
                  Hamilton on pigem mulatt
                  Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    neegrile peabki neeger ütlema. ja miks ei või sii nahavärvi mainida? minu meelest on see ju asjakohane. Ega neid motospordis just jalaga segada pole ja seda enam et see neeger paneb hetkel hästi ka veel.
                    Kahvaturoosa. Just nii! Käesolevaga luban, et iga minu sulest foorumlasele cannuman suunatud postitus algab ja lõpeb edaspidi sõnaga kahvaturoosa. Minu meelest on see ju asjakohane. Sest just seda ju foorumlane cannuman oma nahavärvilt on ja pealegi selle üle nähtavasti hirmus uhke. Kahvaturoosa.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      anna aga minna.

                      Minu m&#245;te oli selles, et ainult &#252;ks neeger (v&#245;is siis mulatt nagu keegi v&#228;itis) on F1 sarjas s&#245;itmas, seega on see erakordne ja m&#228;rkimisv&#228;&#228;rne. Aga &#228;kki sa arvadki, et mina olen siina ainuke valge v&#245;i kahvaturoosa, nagu sina &#252;tled? Aga kui sa arvad, et minu nahav&#228;rv siis hirmus asjakohane on siis j&#245;udu sulle k&#252;lamees.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        neegrile peabki neeger ütlema. ja miks ei või sii nahavärvi mainida? minu meelest on see ju asjakohane.
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Aga kui sa arvad, et minu nahavärv siis hirmus asjakohane on siis jõudu sulle külamees.

                        No näed, ja oledki ise sujuvalt oma küsimusele vastanud.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          sa v&#245;id ju titaate tekstist v&#228;lja rebida ...aga kui seda teed siis tee h&#228;sti v&#228;hemalt.

                          Sinu poolt tsiteeritud k&#252;simus: Miks ei v&#245;i siin nahav&#228;rvi mainida?

                          Aga vastust ju pole?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Sinu poolt tsiteeritud küsimus: Miks ei või siin nahavärvi mainida?

                            Aga vastust ju pole?
                            Kahvaturoosa. Võib mainida. Siinkohal mainingi. Kahvaturoosa.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Dai bohh... Kui sa ikka tõesti ei taha pointist aru saada, siis mina ka enam ei viitsi seletada.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Dai bohh... Kui sa ikka tõesti ei taha pointist aru saada, siis mina ka enam ei viitsi seletada.
                                aga äkki ei taha sina aru saada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X