320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV14 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa aru, kas see monitor seal putkas on mingi imepisike või. Kui on siis vabandan, ette, aga tavalisest telekast vaadates on küll suht kerge aru saada kes kes on. Ok Vanna ja Allas on suht sarnased ikka kaugelt vaadates, aga võiks nagu muudmoodi endale selgeks mehed teha, kui positsioonide järgi ei õnnestu.Näiteks Mošnikovil oli viimases mängus teipi vms sitaks ümber kedride, nii et tema tunneb raudselt ära. Keskkaitses samuti Vannal olid jalad teibitud, Allasel ei olnud. Ma ei tea mingi kasvu ja välimuse järgi ikka saab aru ju. Tramaeivõi

    Kommentaar


      Kurat Järvela, millal on Ballack MM finaalis mänginud??

      Kommentaar


        Good point. Lisaks tahaks hr Koortilt pärida, kui lihtne see 4-5 meetri pealt karistuslöögist peaga värava löömine on? Mina pakun, et ära löönuks neist mängijatest, kes Premieris mängivad kuskil 15-20% ...10% lööks vastu väravavahti ja ülejäänud lükkaksid mööda või laseks kaitsjal end ära tõugata.
        Huvitav - palju Ballack mänginud on mänge kus ta vähemalt 60 min peal on olnud... 7 väravat on decent, kui ma eeldan, et ta alguses pikalt katki oli. Sry offtobicu pärast.

        Kommentaar


          Wigan-ManU mängu ajal
          Järvela: Ja penadilt läheb lööma mees kes lõi oma viimase penalti piima järele
          >>

          Kommentaar


            Mulle isegi meeldivad nad, eriti kui oled teises toas, siis kuuled ka kui midagi juhtub, teistega võid väravad maha magada
            Giggsi värava ajal oli ka hea.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
              Mulle isegi meeldivad nad, eriti kui oled teises toas, siis kuuled ka kui midagi juhtub, teistega võid väravad maha magada
              Giggsi värava ajal oli ka hea.
              Jah ,tõesti
              Tuli veel meelde , vist oli silva kohta , samal mängul .
              Järvela : Ja silva sõidab nüüd küll sisse nagu mingi traktor , ecuadori traktor !
              >>

              Kommentaar


                Algselt postitas NIRK Vaata postitust
                Wigan-ManU mängu ajal
                Järvela: Ja penadilt läheb lööma mees kes lõi oma viimase penalti piima järele
                Muuseas, Räuskur seda ei öelnud. Aga jah, kutt võiks püksirihma veidi lõdvemaks lasta, muidu pea lõhkeb. Aga kui muud moodi ei saa, siis võiks oma erektsiooni ajastada õige hetke peale, tavalaks on see, et olukord ammu möödas kui klemm ennast õhku täis tõmbab.
                The other line moves faster.

                Kommentaar


                  Vunk on Hurt, Kasimir on Vunk, Sidorenkov on Kasimir ..

                  Kommentaar


                    Aga Hakola on Hakola...
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      kas Järvela sai orgasmi, kui Manku võitis viimase mängu? ei viitsinud vaadata seda mängu.
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Ega ei kurda, aga aususe mõttes karjus ikka Wigani kasuks ka,
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          Uus tase: kommentaatoriboksist sai kosjakontor

                          Kommentaar


                            Kalev sport võrdles täna nii, et Nicaragua ja Panama on umbes võrdsed. Tegelt on Panama 67. ja Nicaragua 182. kohal FIFA edetabelis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Kalev sport võrdles täna nii, et Nicaragua ja Panama on umbes võrdsed. Tegelt on Panama 67. ja Nicaragua 182. kohal FIFA edetabelis.
                              tegelikult oli seal juttu sellest, et heal päeval on Panamaga võrdsed ja tõesti nad on Panamat võitnud ;D .

                              Samas mulle käis räigelt pinda, see et absoluutselt oldi Tartu poolt ja kui Kalev värava lõi tuli selline teema umbes:

                              Oioioi, kalev on juhtima asunud...
                              Loodan, et see nädalavahetus on erapooletum kommentaar, kuigi mul jääb kahjuks mäng vist vahele , võibolla jõuan statkale...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Samas mulle käis räigelt pinda, see et absoluutselt oldi Tartu poolt ja kui Kalev värava lõi tuli selline teema umbes:

                                Oioioi, kalev on juhtima asunud...
                                Loodan, et see nädalavahetus on erapooletum kommentaar, kuigi mul jääb kahjuks mäng vist vahele...
                                Kui üks kommentaatoritest on Tartu asjapulk, siis oleks erapooletut kommentaari natuke imelik loota. Ega sa ometi ei arva, et Kaljuveer peaks Eesti koondise mängu kommenteerides erapooletu olema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X