320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eile oli VSB-s sel ajal koss, seega võimalus A ehk atraktiivsemat mängu tasuliselt kanalilt näidata langes ära, järelikult valiti paremuselt järgmine ehk variant B - vabalevis olevale kanalile rohkem vaatajaid tõmmata. mu meelest on küll üpris loogiline. telekast tasuta internatsionaalse kehakultuuri vaatamine ei ole siiski päris püha ja võõrandamatu inimõigus, et oleks põhjust mingi nöörimise teemal ülemäära joriseda.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      telekast tasuta internatsionaalse kehakultuuri vaatamine ei ole siiski päris püha ja võõrandamatu inimõigus, et oleks põhjust mingi nöörimise teemal ülemäära joriseda.
      Päris tasuta mitte, aga mõnes riigis saab ringhäälingumaksu eest siiski inimõigusi nautida. Ei puuduta CL-i, aga mõnd sellest olulisemat võistlust küll.
      Mina ei saa aru, miks Eestis pole ringhäälingumaksu kehtestatud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        SAT 1 näitab ka ühte mängu, ei tea, vaid kumba? Elioni kliendid näevad ka seda. Kuna Saksa meeskondi täna ei ole, siis ehk Arsenal - Barca

        Kommentaar


          Algselt postitas jaamu
          Ei tahaks küll tähenärija olla, aga TV6 ei ole ju enam vabalevis.
          tehniliselt võttes neh, aga point jääb samaks mõistagi.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            SAT1lt on täna Barca ja Arsenal.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              nende kodulehelt ma ei leid igatahes seda, seal väidetakse järgmiseks otsemänguks hsv standard...

              Kommentaar


                tegelt nagu kolmapäeval seal kavas oli et arsenal-barca on aga tglt näitas sealt mingit sitta saksa sarja .
                iHala Madrid !

                Kommentaar


                  mida sa ajad?
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Peeretav draakon Vaata postitust
                    tegelt nagu kolmapäeval seal kavas oli et arsenal-barca on aga tglt näitas sealt mingit sitta saksa sarja .
                    Oli jah nii, proovisin ka korraks. Varem on nad ikka kolmapäeviti näidanud, äkki oli seekord erandlikult nii, et näitasid teisipäeval Bayerni mängu?

                    Kommentaar


                      Mis väravahtide rankingust te eile rääkisite, kus Lloris pidavat van der Sari ees juhtima?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Mis väravahtide rankingust te eile rääkisite, kus Lloris pidavat van der Sari ees juhtima?

                        Kommentaar


                          Tabelit, kus Dida on Mandandast eespool, ei saa tõsiselt võtta

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Tabelit, kus Dida on Mandandast eespool ei saa tõsiselt võtta
                            täpipealt. noored ruulivad

                            Kommentaar


                              no see tabel on küll nali.

                              Kommentaar


                                Llorise esikohal olekuga olen ma 100% nõus aga mõned härrad küll nii kõrgel ei tohiks olla. Lloris Bordeaux vastu päästis taas meeskonna mitmel korral hullemast. Suvel ei tohiks mingit küsimust olla, kes koondise eest postide vahel seisab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X