320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Llorise esikohal olekuga olen ma 100% kindel aga mõned härrad küll nii kõrgel ei tohiks olla. Lloris Bordeaux vastu päästis taas meeskonna mitmel korral hullemast. Suvel ei tohiks mingit küsimust olla, kes koondise eest postide vahel seisab.
    One name: Domenech. Seega, you'll never know....
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      no seal tundub, et on raimondol ka silmad olemas ja seni kedagi ime meest sinna toppinud pole. ikka vastavalt vormile on old lloris või mandanda.

      Kommentaar


        Käivad jutud et I. Rummal oli ülikond ja lips viimati seljas keskkooli lõpupeol.

        Kalev on jumal.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
          Käivad jutud et I. Rummal oli ülikond ja lips viimati seljas keskkooli lõpupeol.

          Kalev on jumal.
          See oli lihtsalt ülihea

          Kommentaar


            Kruus rebis eile päris korralikult jah.
            "Michelini-mees Richard Anderson"
            Kruus: "Anderson teeb jõusaalis rinnalt surumist 140 kiloga. Meie Raunoga vist lükkame kahe peale nii palju" - Pehka: "Noo jah, umbes nii."

            Paju on ka täitsa tasemel kossureporter. Täitsa ulme, et ETV tüübid nii udud tunduvad Viasati grupi meeste kõrval.

            Kommentaar


              täiesti nõus, Kalev Kruus on vist üldse parim kommentaator Eestis. ka vutti kommides.

              Kommentaar


                Kruus võiks järvelaga paaris kommenteerida
                www.netsoccer2.com

                Kommentaar


                  Miks ma kommentaatorite häält ei kuule?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                    Miks ma kommentaatorite häält ei kuule?
                    Tahtsin sama küsida. Volume suht põhja lükata siis midagi oleks nagu kuulda, aga publiku hääl kostub rohkem üle.

                    Kommentaar


                      Pane kõvemaks, minulgi tuleb kommentaatorite hääl nagu maaalt.

                      Kommentaar


                        Kossust räägite? Minul on küll hääl igati vinksvonks.

                        Kommentaar


                          Mul ka hääl kammib. Viled ja pasunad tulevad selgelt läbi, aga kommentaatorite hääl kaob ära. Enam kõvemaks ei kannata panna ka, füüsiliselt valus hakkab...

                          Kommentaar


                            Nüüd mul korras.

                            Kommentaar


                              Mul läks nüüd just monoks ehk ühte kõlarisse. Ennist oli mõlemas ja korralik stereo.

                              Kommentaar


                                Nagu heli korda saadi, nii hakkas Tarvas jälle mängima. Lõpp oli päris ilus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X