320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no kruus on ikka igal alal suht võhik,mees karjub lihtsalt emotsiooni pealt eetri täis,tarka sealt küll midagi ei tule,aga noh vaesel ajal asi seegi
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Ennetades, kossu ülekannetega seotud küsimusi:

      Kalev Kruus / 18.04.2010. 12:41
      Tervist.

      Ei saanud otsa. Kuna kogu Eestis leiduv arvestatav teletehnika on hõivatud NATO tippkohtumisega, siis kolmandad mängud jäävad ära. Seeriad, mis
      lähevad pikemaks kui kolm mängu on alates neljandast kohtumisest jälle ekraanil tagasi.

      Kalev

      Kommentaar


        Kurat nagu kohalikust lehest sai lugeda, et seoses NATO tippkohtumisega lükkuvad kohtuistungid edasi, kuna korrakaitsjad viibivad Tallinnas. Nüüd pole rahval midagi telekast ka kaeda, ilmselt siis kuritegevus vohab lähipäevadel.

        Kommentaar


          Tegelik põhjus on kindlasti teisipäevases võrguülekandes ja lisaks hoiab kossuliit lihtsalt raha kokku, sest kolmandad mängud on Tallinnast väljas. Ma usun, et see on tegelikkusele lähemal, kui NATO kohtumine. Samas ega vahet polegi eriti, Tartu mäng ei ole otsustav ja Rakvere mängul tekib stiimul vaatama minna.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Tegelik põhjus on kindlasti teisipäevases võrguülekandes ja lisaks hoiab kossuliit lihtsalt raha kokku, sest kolmandad mängud on Tallinnast väljas. Ma usun, et see on tegelikkusele lähemal, kui NATO kohtumine. Samas ega vahet polegi eriti, Tartu mäng ei ole otsustav ja Ravere mängul tekib stiimul vaatama minna.
            Kindel, et kossuliit ülekannete eest peale maksab?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Kindel, et kossuliit ülekannete eest peale maksab?
              Nii vist väideti, ei viitsi tõestust otsida.

              Otsisin siiski tõestust, muidu hakatakse jälle teab mida otsima ja tõestama.


              Tema sõnul pole aga finaalseeria ülekanded veel lõplikult paigas. «Kui poolfinaalid lähevad viiemänguliseks, võib kõigi finaalmängude näitamisega tekkida teatavaid raskusi,» märkis Pehka.

              «Korvpalliliit peab oma rahakotti jälgima,» täpsustas TV6 esindaja Kalev Kruus.
              Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

              Kommentaar


                Janno, vähem seda lapsikut naerutuhinat !

                edit: Källström proovib butti.

                Kommentaar


                  Kõige häirivam minujaoks oli see Kruusi 'ä' igalepoole lõppu.
                  Robben sai palli ä. Lyon ründab ä. ää.

                  Kommentaar


                    Üsna läbiv viga nii Kruusi kui Kivisilla puhul on Daniel Pranjici nime vale hääldamine. Pidevalt kostus Prjanic ja seda juba ka varasemates voorudes.
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                      Kõige häirivam minujaoks oli see Kruusi 'ä' igalepoole lõppu.
                      Robben sai palli ä. Lyon ründab ä. ää.
                      Vaatasid esimest korda mängu, mida Kalev kommenteerib?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allarn Vaata postitust
                        Vaatasid esimest korda mängu, mida Kalev kommenteerib?
                        Kui päris aus olla, siis jah. Või vähemalt kossumängude kommenteerimisel pole seda märganud.

                        Kommentaar


                          Kalev" kui ma karjun ja kildu loobin-olen asjatundja" Kruus tuleks kohe eetrist eemaldada,aga noh on ka teisi kanaleid! Ja kui sellist kommentaari vaja,siis nlaupäeval ajab ott asja ära!

                          Kommentaar


                            See "wow, millised mehed, milline kiirus ja osavus" stiilis kommentaarid ja just nimelt Bayerni mängijaid kirjeldades tüütas ikka päris korralikult ära. Järgmine nädal vist üritan alternatiivset ülekannet (kasvõi leedukeelset) vaadata.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              ma siiski toetan siinkohal kalevit ja ütlen minu arust on mees eesti parim kommentaator, kivisilla vastu nii palju sümpaatiat mul küll ei jagu, tema pärast olen em-i vaadanud soome pealt.

                              Kommentaar


                                Minuarust oli kõigeparem see : üks mees kohvile ja teine mees kohvile
                                The Style We Belive .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X