320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Igati korralik kommentaar oli. Interit mõnitati igast nurgast. Ja siis kui Luciole karjusite et ta püsti tõuseks, siis ma just karjusin seda sama, et saite suht hästi pihta. Ja mudiugi Roma mainiste ka ära, niiet minumeelest olete ära teeninud finaali kommenteerimise. HEIL VAN GAAL!
    Mina olin Interi poolt muide ja pole niivõrd ilusti kinni keeratud mängu näinud. Aga ju siis ma mõnitasin neid

    Kommentaar


      Dannar, kas tänapäeva tehnika juures ei anna helikvaliteeti kuidagi parandada? Te ise rääkisite veits vaikselt ja taustaheli oli ka nihu. Tundus, et kusagilt kaugelt kostis mängu lärm ja siis teie rääkisite kastrulisse.
      Millegipärast on üldse silmajäänud/kõrvu kostnud, et eesti telejaamade spordiülekannetes on taustalärm ja kommentaar nii selgelt eristatud, et kõlab nagu matuse kõne puude kohina saatel. Arusaadav, et kui kommentaator statal on siis on teine tera aga tänapäeva tehnika ei võimalda kuidagi parandada seda asja?
      Ei vingu ja enivei vaatan edasi ülekandeid, lihtsalt on jube pikalt painanud see teema
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Dannar, kas tänapäeva tehnika juures ei anna helikvaliteeti kuidagi parandada? Te ise rääkisite veits vaikselt ja taustaheli oli ka nihu. Tundus, et kusagilt kaugelt kostis mängu lärm ja siis teie rääkisite kastrulisse.
        Millegipärast on üldse silmajäänud/kõrvu kostnud, et eesti telejaamade spordiülekannetes on taustalärm ja kommentaar nii selgelt eristatud, et kõlab nagu matuse kõne puude kohina saatel. Arusaadav, et kui kommentaator statal on siis on teine tera aga tänapäeva tehnika ei võimalda kuidagi parandada seda asja?
        Ei vingu ja enivei vaatan edasi ülekandeid, lihtsalt on jube pikalt painanud see teema
        Ma ei oska küll väga tehniliselt täpselt öelda, aga ma kardan, et selle jama põhjuseks on ülekandeheli liiga kõrge kvaliteet tavateleka jaoks. Põhjendan, et kui kunagi vaatasin tv6-st kossu, siis jutukas kõik kisasid, et heli per*es jne. Minul on kodus kogu helisüsteem läbi võimendi jooksmas suurtesse Estonia kõlaritesse ning minul oli sel hetkel väga hea stereoheli. Samas mingi hetk läks heli monoks ümber ja kohe hakkas sama jutukas kiitma, et nüüd on heli korras.
        Võin kunagi ilma võimenduseta proovida kodus, et kas see teooria võib õige olla, aga nii vähemalt tundub.

        Kommentaar


          Lihtsalt märkuseks... olgu siis viga kelles iganes. Tartus Starmani ja TV6 koostöös igatahes teist poolaega vaadata võimalik ei olnud: küll oli puudu heli, siis oli heli olemas, aga pilt seisis jne... õnneks ei olnud just kõige huvipakkuivam mäng, seega närveldamiseks polnud põhjust. Aga ikka.

          Kommentaar


            Minu vanal AKAI telekal oli heli täesti korras.

            Kommentaar


              Starmani omanikel oligi vist probleeme TV6'ga, minul STV ktv ja elioni dtv'ga oli kõik korras.

              Kommentaatoritega jäin ka rahule.
              Pole Barca fänn aga isegi lootsin, et Valdes võiks tullainteri karistusalasse. Igatahes pull oli vaadata kuidas kõik interi 9 väljakumeest ja barca 10 väljakumeest olid Interi poolel. :P Supper mäng oli igatahes.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Tahaks kiita ühte Dannari peene huumoriga lauset, mis kõlas umbes nii: "Maicon jätkab hambad ristis, ühe väikese erandiga."

                Kommentaar


                  Helistage keegi Pehkale ja öelge, et ta Paju vait sunniks, aitäh.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Helistage keegi Pehkale ja öelge, et ta Paju vait sunniks, aitäh.
                    Ju Pehka on üritanud öelda, aga Paju tuleb poole lause pealt sisse

                    Kommentaar


                      Mida Paju teha saab, kui Cramo ei mängi.

                      Kommentaar


                        Ei näinud mängu .

                        Aga olge õnnelikud et Peep Pahv ei kommenteerinud

                        Kommentaar


                          Allison ja Morring
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Tarmo Paju, palun kuku kusagilt kõrgelt!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Tarmo Paju, palun kuku kusagilt kõrgelt!
                              räägid lähemalt?

                              Kommentaar


                                No kuula seda Rocki poole kallutatud iba, mida ta igal mängul TV6-s ajanud on, pange Kruus tagasi kossu kommenteerima!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X