320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    No kuula seda Rocki poole kallutatud iba, mida ta igal mängul TV6-s ajanud on, pange Kruus tagasi kossu kommenteerima!
    Rumal oled, mu poiss.

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      No kuula seda Rocki poole kallutatud iba, mida ta igal mängul TV6-s ajanud on, pange Kruus tagasi kossu kommenteerima!
      ega see pehka oli ka samal suunal
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Olen südamelt eluaegne läänevirulane ja Tarvase poolehoidja, aga vabandust härrased, mis paska te siin nüüd ajate? Kuulasite ikka, kuidas seesama Paju esimeses mängus iga Rakvere korvi peale hõiskas? Lihtsalt täna (ja eelmised 2 mängu) on kulgenud Rocki dikteerimisel, mis seal ikka Tarvase 15 punktises kaotusseisus röökida. Oleks täna lõpus 11 silma pealt veel lähemale tuldud, küll oleksid ka Tarmo-Rauno häälepaelad lahti läinud. Oleks-rolex.

        Kommentaar


          Nu tra küll, miks peab nii tähtsat mängu kommenteerima petersoo?!?!?! ARU MA EI SAA!!!!!

          Nõuame kruusi

          Kommentaar


            tõesti, ilma kruusita pole nagu päris see mis olema peaks
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Siis on selge kelle poolele finaalis kommentaatorid hoidma hakkavad. :P

              Kommentaar


                Peeter Soo, mitte Petersoo.

                Kommentaar


                  Krt üldse ei meeldinud see, et nad alguses CL'i hümni ajal rääkisid. Täiega närvis olin.

                  Petersoo eksis ka ühe faktiga, Bayern võitis dfb pokali finaalis werdenit 4:0, mitte 3:0
                  Kuidas ta sai küll nii eksida?? Ise kommenteeris ka seda mängu.

                  Siis veel ei meeldi eriti see Kristal ka mulle. ohtlikes olukordades hakkab mingit pudi-padi keeles rääkima.

                  Aga jah, ilma Kruusita pole nagu sellist CL'i finaali meeleolu.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Ah pole hullu midagi, piinlikkusest nägu padja alla päris ei peida. Aga muidu mulle meeldis see koht, kus ta rõhutas mõlema puhul sõna meeskond ja siis pistis kohe kilkama, et Robbenil võimalus, kui too 40 meetrit väravast ääre peal palli sai puutuda.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Ei häiri kõrva, seega täitsa kuulatav. Kiivust (Chivu) oli poolaja lõpuks saanud Kievo. Ja vahel kiputi liiga palju fakte ette vuristama, et magati mõned ohtlikumad olukorrad maha.

                      Kommentaar


                        Olen ka kommentaatorite valikuga pettunud. Miks kurat pannakse CL finaali kommenteerima põline Bayerni fänn? Ja üldse VSB Saksa jalgpallispetsialistid?
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Sain vastuse. Kruus on välismaal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Sain vastuse. Kruus on välismaal.
                            Koos Ester Villuga?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Koos Ester Villuga?
                              Seda ma ei tea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Krt üldse ei meeldinud see, et nad alguses CL'i hümni ajal rääkisid. Täiega närvis olin.

                                Petersoo eksis ka ühe faktiga, Bayern võitis dfb pokali finaalis werdenit 4:0, mitte 3:0
                                Kuidas ta sai küll nii eksida?? Ise kommenteeris ka seda mängu.

                                Siis veel ei meeldi eriti see Kristal ka mulle. ohtlikes olukordades hakkab mingit pudi-padi keeles rääkima.

                                Aga jah, ilma Kruusita pole nagu sellist CL'i finaali meeleolu.
                                Ja ise eksid ühe seal osalenud meeskonna nimega.Werder mitte Werden.Kuidas sa saad nii eksida,ise veel vaatasid seda mängu?
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X