320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selleks ei pea Bayern isegi mängima, et Petersoo näiteks nende vaimustavat staadionit mitu minutit ülistada saaks. Näide elust enesest.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Abikommentaatoriks laenati seekord (hääletämbri ja entusiasmi põhjal otsustades) ETV-st Margus Ader?

      Kommentaar


        mehed onasid pool mängu robbeni teemal,aga seegi asi,et petersoo suutis seekord isegi emotsioone näidata! Mittezelinski sab hindeks 3,petersoo 2+. Ja mõlemale robbeni musi!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas marconius Vaata postitust
          Oinas,kas sa ei tea et mäng käib 90+minutit.
          Nii kas peaks nyyd tagantjärgi tarka foorumi kasutajat ka oinaks või näiteks utekeseks nimetama? Ei, ei näe põhjust! Kulla Marconius nii nagu minu vastus sulle ja teistele su arvamuskaaslastele oli postitatud tolle hetke järgi. Nagu eelduslikult ka sinu postitus, mis oli eelnevalt postitatud? Või nägid sina tuleviku sündmusi ette?
          Kaspy : No tema Bayerni lembus on teada... Loomulikult vx kommentaator neutraalne olla, nagu ma oma algses postituses ka muide mainisin.

          Kommentaar


            Aga kus te võtate, et Petersoo Bayerni poolt oli? Ütles ta seda?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Aga kus te võtate, et Petersoo Bayerni poolt oli? Ütles ta seda?
              Kas Lembitu Kuuse pidi sulle võistluse ajal ütlema, et ta oli Veerpalu poolt?

              Kommentaar


                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Kas Lembitu Kuuse pidi sulle võistluse ajal ütlema, et ta oli Veerpalu poolt?
                Küsimusele ei vastata küsimusega. Mina ei kuulnud, et Petersoo oleks seda ütelnud.
                Küll aga tean, et ta pidi ühe inglise pedeklubi fänn olema.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Aga kus te võtate, et Petersoo Bayerni poolt oli? Ütles ta seda?
                  Oma käitumisega näitas ta seda igas teises lauses välja ja on seda teinud eranditult kõikides Bayerni mängudes, mida kohalikes kanalites tema kommenteerinud on.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Küsimusele ei vastata küsimusega.
                    Vaata palun sõnaraamatust mis asi on retooriline küsimus, selle asemel, et ennast lolliks teha.

                    Kommentaar


                      Noh, ma muidugi ei vaidle vastu, et ilmselt Bayern Peetrile meeldib, aga samas on ka ilmselt teiepoolne ülereageerimine üsnagi tõenäoline võimalus. Ise magasin mängu maha, aga näiteks olevat ka mina olnud eelmisel aastal Barca-Arsenali mängu ajal küll paadunud Barca fänn ja kõike muud sarnast. Kõike ainult sellepärast, et ütlesin Messi kohta hästi ja ütlesin, et Bendtner ei ole eriline ründaja. Ehk emotsioonidetormis olnud fännile kõlasid need meeletute solvangute ja pooldamisavaldustena.

                      Kommentaar


                        olen samameelt, et kommentaator, kelle poolehoid kuulub ühele võistkonnale kohtumises, mida ta ise kommenteerib on häiriv. Samas Risto jutt on muhe ja lahe kuulata, nii nagu päris eluski

                        Kommentaar


                          Petersoo kiituseks võib öelda,et kui eile rääkis et reedesel loosil on Barca,Manu jt tugevamad asetatud,siis täna räägib et lahe kui Schalke ja Donetsk veerandfinaalis kokku saaksid..

                          Kommentaar


                            ta ajas udu juttu. veerandfinaalis pole mingeid asetusi ja loosi tahtel võivad kokku saada ka ühe riigi klubid ja ühes alagrupis mänginud klubid.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marconius Vaata postitust
                              Petersoo kiituseks võib öelda,et kui eile rääkis et reedesel loosil on Barca,Manu jt tugevamad asetatud,siis täna räägib et lahe kui Schalke ja Donetsk veerandfinaalis kokku saaksid..
                              'Ära usalda meest, kes täna räägib sama lolli juttu, kui eile' ehk täna on vist asjast aru saanud ehk no seeds in QF.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Petersoole täna koolipoisi kolm,aga see merineitsi heietus toob miinuse juurde,teine mees hinnet ei saa kuna rääkis vähe,aga tundus arukas sell olevat..........
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X