320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Tore oli täna vahelduseks Kaspar Koordi kommentaare kuulata. Eelmisest korrast oli niipalju möödas, et soccerneti kirjamees ei mäletanudki enam kellega tegu. Ott oma stampidega oligi ära tüüdanud juba. Kaspari puhul on aga kõik jälle uus.
    Kurat, sa oskad vahel kohe nii ilusasti öelda et pisar tuleb silma... Ole tänatud....Muuseas, ei olnud see nii ammu midagi kui ma TV6 boksis istusin, nimelt kevadistel Sillamäe-Viljandi ja Kalju-Sillamäe mängudel sai ka oldud.

    Kommentaar


      Algselt postitas kasparov Vaata postitust
      Kurat, sa oskad vahel kohe nii ilusasti öelda et pisar tuleb silma... Ole tänatud....Muuseas, ei olnud see nii ammu midagi kui ma TV6 boksis istusin, nimelt kevadistel Sillamäe-Viljandi ja Kalju-Sillamäe mängudel sai ka oldud.
      Miks Sa ainult Sillamäe mänge kommenteerid?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
        Miks Sa ainult Sillamäe mänge kommenteerid?
        Ma püstitaksin küsimuse hoopis nii: miks Järvela Sillamäe mänge ei kommenteeri? Ma (kui saan) käin nimelt teda üksnes asendamas, kui ta on seotud saalihoki/käsipalli/Fäärisaarte lammaste või muude töökohustustega.

        Kommentaar


          Algselt postitas kasparov Vaata postitust
          Ma püstitaksin küsimuse hoopis nii: miks Järvela Sillamäe mänge ei kommenteeri? Ma (kui saan) käin nimelt teda üksnes asendamas, kui ta on seotud saalihoki/käsipalli/Fäärisaarte lammaste või muude töökohustustega.
          Asendamas? Miks ei võiks te enam koos kommenteerida, nagu Kalev Spordi aegadel ikka tihti oli?. Nüüd kommenteerib ikka kas Järvela üksi või saad lihtsalt mõne mängu sina pulti. Aga Koorti kommentaare on muidugi alati hea kuulata, kuid Koort ja Järvela koos oli ikka parim
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
            Asendamas? Miks ei võiks te enam koos kommenteerida, nagu Kalev Spordi aegadel ikka tihti oli?. Nüüd kommenteerib ikka kas Järvela üksi või saad lihtsalt mõne mängu sina pulti. Aga Koorti kommentaare on muidugi alati hea kuulata, kuid Koort ja Järvela koos oli ikka parim
            Tänan jällegi ilusate sõnade eest. Ühest vastust sinu küsimusele ma anda ei saa, aga kui ma aasta tagasi aktiivsest kommentaatoritööst loobusin, siis üks oluline asi oli lihtsalt see, et ma tundsin, et olen kuidagi mahakäinud ja pole nagu vaatajale enam midagi öelda. Ja sellise äratundmise juures on õigem loobuda, onju, eriti kui muud tööasjad ka on.

            Eks ma sutsakaid teen võib-olla veel mõnikord, aga Kalev Spordi ajad on ikkagi kaunis möödanik, ja las nad olla

            Kommentaar


              Algselt postitas kasparov Vaata postitust
              Kurat, sa oskad vahel kohe nii ilusasti öelda et pisar tuleb silma... Ole tänatud....Muuseas, ei olnud see nii ammu midagi kui ma TV6 boksis istusin, nimelt kevadistel Sillamäe-Viljandi ja Kalju-Sillamäe mängudel sai ka oldud.
              Tegelikult mul oli ka selline tunne, et olid ka TV6 eetris olnud, aga ei hakanud seda üle kontrollima.

              Kommentaar


                Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                Asendamas? Miks ei võiks te enam koos kommenteerida, nagu Kalev Spordi aegadel ikka tihti oli?. Nüüd kommenteerib ikka kas Järvela üksi või saad lihtsalt mõne mängu sina pulti. Aga Koorti kommentaare on muidugi alati hea kuulata, kuid Koort ja Järvela koos oli ikka parim
                No tegemist kindlasti ühe parimatest kommentaatorite paariga kes viimasel ajal meil eetris olnud ja muidugi Kalev Spordi ülekanded olid ikka klassika!ehk tulevad vanad ajad tagasi ning Järvela-Koort taas koos kommenteerimas eesti meistriliigat ja kui mäng oligi eestile kohaselt igav siis need kaks meest suutsid sellest teha ikka vaadatava-kuulatava ülekande teha!
                tänan teid ja loodame,et see soov täitub!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Tänane ülekanne Trans - Flora tõotab tulla huvitav. Järvela hakkab siis ülekandes kasutama mõningaid fännide soovitatud sõnu.

                  Kommentaar


                    Alates 29.augustist hakkab TV6 igapäevaselt 10 minutilist spordiuudiste saadet tegema ja näitama. Tööd uudiste toimetamise ja nende teleekraanil ettekandmise näol hakkab tegema neljaliikmeline tiim, koosseisus : Taavi Pailk, Kristjan-Jaak Kangur,Kerstin Kotkas ning ka Kruus ise.

                    Põhirõhk saab olema aladel ja liigadel, mida Sport Baltic üle kannab, kuid väidetavalt ei minda ka mööda ka kodumaistest sündmustest.


                    Käik on hea ja vajalik, hetkel ju Eestis mingit korralikku spordiuudiseid kajastavat saadet pole, Etv spordiuudised on ka korralikud huumoriminutid viimasel ajal, kahtlane, et selle 10 minutilise saatega TV6 ka midagi palju paremat pakkuda suudab, aga vähemalt on seal ehk väike jalgpalli tippliigade ning korvpalli Euroliiga kokkuvõte sees.

                    Augusti viimastel päevadel läheb asi käiku ja näis, kas Kruus,Epic ja co suudavad üle pika aja ühe korraliku spordisaate ära teha.

                    Siin siis uudis
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Kristjan-Jaak Kangur on ka meil foorumist täitsa olemas. Kes teab, see teab.

                      Kommentaar


                        Ou Dannar, miks sina seal tiimis ple?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                          Ou Dannar, miks sina seal tiimis ple?
                          Mul on töökoht juba hetkel olemas.

                          Kommentaar


                            Mis see 10. mintaks ära minna on.Saadki 2 ühes.Intervjuu spordiuudistesse ja Eesti Päevalehte

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Mis see 10. mintaks ära minna on.Saadki 2 ühes.Intervjuu spordiuudistesse ja Eesti Päevalehte
                              See on ikkagi põhikohaga töö, kuna 10-minutilist saadet ei tee 10 minutiga.

                              Kommentaar


                                No ma tean jh aga lihtsalt tahtsin kergemaks võimenada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X