320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    10 minutit, aga selle nimel, et selles 10 minutilises saates midagi vaadata oleks(lood,intervjud) on vaja tunde tööd teha .
    Hala Madrid !

    Kommentaar


      Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
      Alates 29.augustist hakkab TV6 igapäevaselt 10 minutilist spordiuudiste saadet tegema ja näitama. Tööd uudiste toimetamise ja nende teleekraanil ettekandmise näol hakkab tegema neljaliikmeline tiim, koosseisus : Taavi Pailk, Kristjan-Jaak Kangur,Kerstin Kotkas ning ka Kruus ise.
      Sa vana salakaval rebane, Jaak! Selline lüke täieliku saladuskatte all. Isiklikult olen sügavalt solvunud. Kirjastusmaastikku tabas sellega muidugi tuntav tagasilöök. Ja kõrvalepõikena, kuidagi kahtlaselt punavalget värvi on see toimetuse isikkoosseis.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
        Sa vana salakaval rebane, Jaak! Selline lüke täieliku saladuskatte all. Isiklikult olen sügavalt solvunud. Kirjastusmaastikku tabas sellega muidugi tuntav tagasilöök. Ja kõrvalepõikena, kuidagi kahtlaselt punavalget värvi on see toimetuse isikkoosseis.
        Just, on mees, mina sain juba mingi juuni lõpus käsu vait olla. Ajakirjanikul ja vait olla? Kurat, kui raske see oli.

        Kommentaar


          Mõelda vaid, mida ta veel meie eest võib varjata.... Jürka, sul poisi rühma on uusi lapsi ka tulnud? kõhkõh

          Kommentaar


            Samas vaevalt poissi eetrisse lastakse, Stakka Bo kaksikvend nagu ta on. Samas parem ongi, kui ekraani täidab kaastoimetaja.

            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
              Samas vaevalt poissi eetrisse lastakse, Stakka Bo kaksikvend nagu ta on. Samas parem ongi, kui ekraani täidab kaastoimetaja.

              mhmh, neiu on nagu ekraaninäoks ja teised klemmid reporteerivad-toimetavad.

              Kommentaar


                See nende algus täna TV3 uudistes oli päris õudne Aga eks kogemused vast tulevad.
                b-day

                Kommentaar


                  Kurat! Jäi nägemata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                    See nende algus täna TV3 uudistes oli päris õudne Aga eks kogemused vast tulevad.
                    Ma mõtlesin pärast sinu posti mõne aja, et kas ma ikka julgen vaadata, aga näe, julgesin ja minu arvates polnud midagi viga. Väheke liiga püüdlikult hääldatud, mistõttu tuleb väike aeglus sisse, aga see läheb tõesti üsna kiirelt üle.

                    Kommentaar


                      Eieiei, ei olndki miskit katastroofilist, lihtsalt oled üldiselt sorava asjaga harjunud ja siis äkki nagu tundus päris õudneAga hea et uusi peale tuleb
                      b-day

                      Kommentaar


                        Kust seda järele saaks vaadata?

                        Kommentaar


                          TV3 kodulehel on tänane saade üleval, ei tea ainult, mis minuti kandis see on, keegi teadja võiks öelda.
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            Kalev"kui ma karjun ja kildu rebin,olen tõsiseltvõetav"Kruus ei ole ju tõsiseltvõetav!
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Mulle meeldis täna väga see valik!

                              Kus kohast te võtsite õigused MMist klippe panna sinna?

                              Kommentaar


                                Jaak on täitsa hea, poleks uskunud. Tõsiselt.
                                Terve saade on ka täitsa talutav, poleks samuti uskunud.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X