320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Okei see "Spordiäpardused" on reaalselt kõige närvidelekäivam saade. Mingit 3 minutilist klippi korratakse juba teist korda jutti, vahele veits mingit vahelduvat kraami ja nii uuesti ja uuesti. Lisaks mängib taustaks mingi ülimalt pask lugu....

    Kommentaar


      Kas Kruus ütleb Džeko asemel Tšehhov või ma olen õues külma saanud?

      EDIT: Kruus tsiteeris just Fausti, hull õhtu.


      söön sinihallitusjuustu edasi
      slimm.ee

      Kommentaar


        Kuhu ma pean risti tegema, et Bayerni mängu ei kommenteeri Petersoo? wow.

        Kommentaar


          Päris palju nalja saab täna.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Toomas Vara: "selline liigutus, mida oleme harjunud nägema siin Eesti II liigas, kui Emmaste mängib ning siis saab öelda, et mõtle oli hea, aga teostus.."

            päris täpne tsitaat ei ole, aga mõtle jäi samaks.

            Kommentaar


              Pole naljakad need Kruus ja Vara.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                mu arust MuPo ja gaasi lauses oli terake huumorit küll, eks ta maitse asi ole...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Pole naljakad need Kruus ja Vara.
                  On väga head. Vaatasin ka veits VSB pealt mängu täna ja juba kommentaatorite pärast panin tv6 peale tagasi. Väga väga halb oli see VSB kommentaatorite duo eile.

                  Kommentaar


                    ei saa kriitikutest aru, kellele kruus ja vara ei meeldi. no milline siis üks kommentaator peab olema? statistik nagu lembitu? või nagu kalkun või see kolmas ETV kommentaator, kes pole kunagi päris kindel, mis platsil toimub. Tüübid toovad naljakaid võrdlusi ja räägivad enamvähem nii nagu asjad on. alati loodan, et ikka kruus on kommentaatori puldis.

                    Kommentaar


                      Kruus sobib sinna nagu valatult - tunneb ennast puldis hästi, on rõõmus, elav, kütab improt, eeltööö on ka ilusti tehtud.

                      lihtsalt kas ma olengi täiskõrvavärdjas, et Kivisild=Vara? Mina neil vahet lihtsalt teha ei suuda.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        lihtsalt kas ma olengi täiskõrvavärdjas, et Kivisild=Vara? Mina neil vahet lihtsalt teha ei suuda.
                        No ilmselt küll, sest minu meelest on nende hääletämbrid täiesti erinevad.

                        Kommentaar


                          Ühed ja samad naljad- Emmaste, Kuressaare, Anti Kammiste, madalamad liigad,saarlased vs. hiidlased, Newcastle mainimine...üks ja sama iga mäng.
                          Lisaks häirib kuidas Kruus ütleb mängija kohta SEE.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Ühed ja samad naljad- Emmaste, Kuressaare, Anti Kammiste, madalamad liigad,saarlased vs. hiidlased, Newcastle mainimine...üks ja sama iga mäng.
                            Lisaks häirib kuidas Kruus ütleb mängija kohta SEE.
                            Sa oled ikka valus eit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust

                              lihtsalt kas ma olengi täiskõrvavärdjas, et Kivisild=Vara? Mina neil vahet lihtsalt teha ei suuda.
                              Kurat küll, kuidas sa vahet ei tee? Vara on kiilakas ja prillidega, Kivisild on juustega.

                              Kommentaar


                                hea, et sa veel ei kirjutanud, et Vara on twitterimees, sest see aitab hääleeristamisele super hästi kaasa.

                                Samas JanK väga suur värdjas polegi, sest olen kohanud teisigi taolise murega inimesi... asi võib muidugi ka telkus olla.

                                Vara aga saab lihtsalt eristada - ta on nagu leksikon (või noh, on ta ennast hästi ette valmistanud).
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X