320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja Vara on Kuressaares mänginud, ühe mängu ja talle meeldin Newcastle.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      AHJAAA - tänks boobs, nüüd tajun kuda neid eristada - üks on kõva taktikapede, teine leksikon, emmaste, newcastle ja kammiste on siis tema pagasist, ja? eks nüüd tean.

      dannar, ma ei räägi sinuga enam
      slimm.ee

      Kommentaar


        Praegu TV6s CLi tipphetkedest mingi kokkuvõte. Kommenteerib Marek Lindmaa, üpris naljakas on - hääldused, olukordade kirjeldused jne, soovitan!

        Kommentaar


          Juuksed tõusid püsti! 1 Frei lõi kõik väravad jnejnejne.
          b-day

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Praegu TV6s CLi tipphetkedest mingi kokkuvõte. Kommenteerib Marek Lindmaa, üpris naljakas on - hääldused, olukordade kirjeldused jne, soovitan!
            Järele saab kuskilt vaadata?

            Kommentaar


              Kas tänast meistriliiga mängu saab neti vahendusel jälgida?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Selle Vara ja Kivisilla jutu peale - Nende eristamisega minul küll probleeme ei ole, aga vahest satud hokit vaatama siis seal kommenteerib vahest tegelane, nimega Vallot Pukk ning tema on täpselt Petersoo häälega. Hoki MMil neid mehi mina eristada ei suutnud, vahest ei teadnudki, et kumb see nüüd hetkel kommenteerib
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Kuhu on kadunud Sarapik?Ta hääl minu arust Zelinski omaga suht sarnane.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Kuhu on kadunud Sarapik?Ta hääl minu arust Zelinski omaga suht sarnane.
                    Sarapikuga juhtus selline asi, et Zelinski võttis enda häälele autorluse ja nii saaks Sarapik ainult vokoodriga eetris olla, kuid selle jaoks raha ei jätkunud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Sarapikuga juhtus selline asi, et Zelinski võttis enda häälele autorluse ja nii saaks Sarapik ainult vokoodriga eetris olla, kuid selle jaoks raha ei jätkunud
                      No horošo siis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Sarapikuga juhtus selline asi, et Zelinski võttis enda häälele autorluse ja nii saaks Sarapik ainult vokoodriga eetris olla, kuid selle jaoks raha ei jätkunud
                        Jama lugu. Väga hästi kommenteeris.

                        Kommentaar




                          3.23

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust


                            3.23
                            Mis mõte sellel on, mingi mõttetu aps ju? Oleks midagi märkimisväärset siis..
                            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                            Kommentaar


                              Vaatasin viimaseid osasid... paistab, et Itaalia liigat ei eksisteerigi, aga Saksamaa, Hollandi Twente, Prantsusmaa on kindlasti palju huvitavamad kui Juventus-Milan või Inter-Napoli.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Vaatasin viimaseid osasid... paistab, et Itaalia liigat ei eksisteerigi, aga Saksamaa, Hollandi Twente, Prantsusmaa on kindlasti palju huvitavamad kui Juventus-Milan või Inter-Napoli.
                                Saksamaa ja Prantsusmaa pildi õigused on Viasatil olemas. Itaaliat pole. Ei ole ju eriline ajukirurgia?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X