320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Väga kama komm oli ikka täna. Tundus ainult mulle ,et see duo hoidis pöialt Romale?
    Mehed olid lõpus nii pettunud kui viimane pennu kosmosesse lendas ja ei saanud tükk aega aru et Arsenal võitis.aga nii ühepoolset kommentaari pole ammu olnud.see nagu juba mardisalu stiil
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Mehed olid lõpus nii pettunud kui viimane pennu kosmosesse lendas ja ei saanud tükk aega aru et Arsenal võitis.aga nii ühepoolset kommentaari pole ammu olnud.see nagu juba mardisalu stiil
      Jah see oli päris naljakas, kui nad matsu ei jaganud, et mäng läbi

      Kommentaar


        #63
        Mulle tundus et alguses nad olid ikka väga Arsenali poolt, ja pärast jälle väga Roma poolt, aga anname andeks nad ei teadnud arvatavasti kes mängivadki.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          #64
          Euroopa jalgpalli Meistrite Liiga seekordses mängus kohtuvad Liverpool – Chelsea. Otseülekannet kommenteerivad Kalev Kruus ja Eesti koondise teine treener Janno Kivisild. kell 21:30
          >>

          Kommentaar


            #65
            "Tuleb tunnistada, et ma ei ole kummagi meeskonna fänn.


            Kaugel sellest."


            nice one

            ja kodanik "ma lähen toon vahepeal prillid, siis oleme teiseks poolajaks tagasi" Kruus on muidugi üldse hoos täna. Lampardil võeti mingil hetkel põrgatuse pealt pall ära jne.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #66
              Kas ainult mulle tundub, või ta ütlebki Drogba kohta Tropka?

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Kas ainult mulle tundub, või ta ütlebki Drogba kohta Tropka?
                See on Kruusi vana harjumus.

                Kommentaar


                  #68
                  beniteeez
                  aga häiris üks asi
                  nimelt, kui oli mängitud 4-5 minta ütles janno, et mäng on alanud nii, nagu sellisele tähtsale mängule kohaselt - luuravalt
                  aga palun öelge mulle mänge, kus üks või teine meeskond on kohe alguses sellise turmtule peale visanud, et oleks löödud juba mitu väravat
                  iga mäng alagab rahulikult ja luuravalt, mitte ainult tähtsad mängud
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    #69
                    Lahedad vennad on nad Tõsiselt!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      beniteeez
                      aga häiris üks asi
                      nimelt, kui oli mängitud 4-5 minta ütles janno, et mäng on alanud nii, nagu sellisele tähtsale mängule kohaselt - luuravalt
                      aga palun öelge mulle mänge, kus üks või teine meeskond on kohe alguses sellise turmtule peale visanud, et oleks löödud juba mitu väravat
                      iga mäng alagab rahulikult ja luuravalt, mitte ainult tähtsad mängud
                      see on lihtsalt nn kõnekäänd. Kalev oli täna tõesti vapustavalt humoorikas ja naljakas.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Kas ainult mulle tundub, või ta ütlebki Drogba kohta Tropka?
                        Arbeoola..

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Arbeoola..
                          Karev. Tegelikult on ju Karuu või mis.

                          Kommentaar


                            #73
                            Ei ole. Selle üle on siin foorumiski korduvalt enne vaieldud, aga norrapäraselt on Jon Kaarev.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Ei ole. Selle üle on siin foorumiski korduvalt enne vaieldud, aga norrapäraselt on Jon Kaarev.
                              andestused. minu arvamus põhines tollest ajast kui ETV veel CL üle kandis ja vana trondheimist hakkas pead tõstma ja siis mingi teema oli ja nõnna teda seal hääldati.

                              Kommentaar


                                #75
                                kruus ja kivisild on üle pika aja üks hea duo kommenteerima, vägagi nauditav

                                Kommentaar

                                Working...
                                X