320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    VaraKruus
    Hea põhjus taaskord heli nulli keerata ja Tedeschi Trucks Bandi playlist taustal mängima panna.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Hea põhjus taaskord heli nulli keerata ja Tedeschi Trucks Bandi playlist taustal mängima panna.
      Sa mõnda eesti kommentaatorit seedid ka vä?

      Kommentaar


        OT aga vaatasin Augsburgi viimast mängu BT spordi pealt ja seal oli üheks kommentaatoriks Michael Owen. Tegelikult oli päris huvitav kuulata niivõrd kallutatud kommenteerimist. Eriti vinge oli see kui Sturridge? sai pika palli keskjoone lähedale (oli üksi) ja siis Klavan (viimase mehena) talle vea tegi, et kiiresse ei saaks minna. Inglise kommentaatorid nägid aga niiviisi, et Sturridge meelitas vea välja, et meeskonda järgi oodata.

        Kommentaar


          Kes on Petersoo kaaskommentaator?
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
            Kes on Petersoo kaaskommentaator?
            Risto Sarapik

            Meeldis Petsi arvamus, et Pepi karjääri Bayernis võib juba praegu õnnestunuks pidada. Pohhui sellest CList

            Kommentaar


              No kommentaatorid oleks võinud vähe objektiivsemad olla, eriti too Petersoo. Vidal saab kastis palliga käe pihta ja too kilkab, et ei ei seal ei olnud mingit kätt!? Isegi korduses näitab, et käsi on aga viimane ikka, ei saa käega mänguks lugeda. Siis Robben teeb endale omase flop hüppe, kus Evra teda ei puutunud. Näitab ilusasti kordust ka, et puudet pole ja siis Petersoo teatab, et viga Robbeni takistamisel!? Morata libistab tagant, et palli saada ning Robben teeb jälle endale omase flop hüppe, kuigi puude polnud üldse sellinne nagu Robbeni hüppe järgi võiks eeldada. Näitab kordust aegluubis, kus puude minimaalne ning Petersoo hõiskab, et oi oi sõitis sisse...ilmselge kollane bla bla. Robben lendab Pogbale selja tagant sisse ja kommentaatorid teatavad, et Pogba kukkus liiga kergelt!?
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                No kommentaatorid oleks võinud vähe objektiivsemad olla, eriti too Petersoo. Vidal saab kastis palliga käe pihta ja too kilkab, et ei ei seal ei olnud mingit kätt!? Isegi korduses näitab, et käsi on aga viimane ikka, ei saa käega mänguks lugeda. Siis Robben teeb endale omase flop hüppe, kus Evra teda ei puutunud. Näitab ilusasti kordust ka, et puudet pole ja siis Petersoo teatab, et viga Robbeni takistamisel!? Morata libistab tagant, et palli saada ning Robben teeb jälle endale omase flop hüppe, kuigi puude polnud üldse sellinne nagu Robbeni hüppe järgi võiks eeldada. Näitab kordust aegluubis, kus puude minimaalne ning Petersoo hõiskab, et oi oi sõitis sisse...ilmselge kollane bla bla. Robben lendab Pogbale selja tagant sisse ja kommentaatorid teatavad, et Pogba kukkus liiga kergelt!?
                Nõustun, et eilse Juve mängu kommentaatorid olid ikka VÄGA kehvad..eelistaksin lihtsalt staadioni heli sellistele käkerdistele..

                Kommentaar


                  Mulle meeldis see, kui kommentaator ütles, et Cuadrado ei ole mingi wingeri-tüüpi mängija ehk siis pole sellist kiirust, et seal midagi ära teha, vaid pigem selline positsioonirünnaku mängija. Jesus christ, ma ei ole kolumblast eriti jälginud, aga isegi mina tean, et sellel vennal on sick kiirus ja täiesti asjalik tehnika ning sellega kogu krempel üldiselt piirdubki.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    Mulle meeldis see, kui kommentaator ütles, et Cuadrado ei ole mingi wingeri-tüüpi mängija ehk siis pole sellist kiirust, et seal midagi ära teha, vaid pigem selline positsioonirünnaku mängija. Jesus christ, ma ei ole kolumblast eriti jälginud, aga isegi mina tean, et sellel vennal on sick kiirus ja täiesti asjalik tehnika ning sellega kogu krempel üldiselt piirdubki.
                    Jäi ka see meelde.
                    Aga kes täna puldis mängudel?
                    Kruusil ja Varal vaba nädal või

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Jäi ka see meelde.
                      Aga kes täna puldis mängudel?
                      Kruusil ja Varal vaba nädal või
                      Kruus ja Vara peaks neljap Augsburgi tegema, kui valesti meelde pole jäänud..

                      Kommentaar


                        Eilse mängu puhul jäi mõned korrad kõrva kuidas Bayerni puhul kasutati väljendeid "meil on nii" ja "meil on naa". Kellegi klubiline identiteet on igal juhul väga paigas.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Eilse mängu puhul jäi mõned korrad kõrva kuidas Bayerni puhul kasutati väljendeid "meil on nii" ja "meil on naa". Kellegi klubiline identiteet on igal juhul väga paigas.
                          Ah, te olete viis aastat vähemalt seda Bayerni trummi tagunud. Minu jaoks on see pigem naljakas, et ma ei saa aru, miks inimesed selle peale endiselt närvi lähevad. Samas, nagu ütles Tarmo Tiisler kusagil, et eks jalgpallifännid ongi emotsioonidega laes mängu ajal ja seepärast lähevad nad jubedalt närvi. Ma olen saanud ka mingi täiesti tahtmatult öeldud kriitika eest saanud roppe kirju FB-sse, mis järgmisel päeval maharahunenult tagasi võetud on. Et eks see käib kaasas. Mulle Peeter Soo isiklikult meeldib. Hea ja rahulik taustamuusika.

                          Kommentaar


                            See triobeti koefitsent kordub ikka iga mõne minuti järel. Niisugust sponsori ülekuldamist pole spordiülekannetes varem kohanud, aga eks ma vaatangi tv kuute üliharva.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Nagu ma aru saan, siis peetakse Porošenkot Surkiseks.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                                Nagu ma aru saan, siis peetakse Porošenkot Surkiseks.
                                Tundub jah, ma koguni otsisin netis Surkise pilti, et kas tõesti on nad nii sarnased. Üpris sarnased jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X