320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas stark Vaata postitust
    Keegi teab kes tänast mängu kommenteerivad?

    Ühesõnaga kommentaator : real=raul
    Gunnar punastab. Temaga koos mulisen mina.

    Kommentaar


      üldse kippus täna kuidagi meestel keel sõlmlema...

      Kommentaar


        Keskmine katastroof

        Kommentaar


          Dannar vaata oma SMS inboxi ka. Ja tee seda!!

          Kommentaar


            Mis Teil Ronaldinho vastu on?

            Kommentaar


              misasja. ronaldinho on totaalne juust ju, nagu livo leetmaa.

              parim on olnud lassana diarra teemaline arutelu (ei tsiteeri, meenutan):
              A: lass mängis nii chelsis kui arsenalis, aga ei löönud huvitavalt kombel läbi
              B: eks stiilid ole erinevad.
              paus
              A: mismõttes?


              aga kui keegi teist "uutest" kommentaatoritest kanniku, mardisalu, järvela, koorti, sarapi kaljuveeri...no ok kaljuveer on õli - kommentaaride kohta midagi kobisenud on, peab küll korra peeglisse vaatama. kusjuures mitte üldse halva pärast, aga see on ikka kunsti, mida ei olegi väga kerge õppida. nii et kivi kotti ja pange järgmine kord veits tina ka, on rilääksim olek.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Gunnar punastab. Temaga koos mulisen mina.
                teinekord olge lihtsalt vait.. see oli hullem piin, kui kaljuveeri kuulamine.

                Kommentaar


                  Hambaklamber või hambakaitse, selles on küsimus! Esimest korda kuulsin ja ei oska seega veel hinnangut anda.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Real on koduliigas saanud ainult ühe kaotuse, Milan aga tunduvalt rohkem - 2
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      ..vaatasin/kuulasin ka eile esimest korda TV6 pealt mängu (noh kuna nüüd ta minule ka elioni vahendusel olemas) .... nomaeitea - vahepeal tõesti keerasime hääle maha - ja ma olen tegelikult väga tolerantne ja mittekritiseeriv inimene
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jansa Vaata postitust
                        ..vaatasin/kuulasin ka eile esimest korda TV6 pealt mängu (noh kuna nüüd ta minule ka elioni vahendusel olemas) .... nomaeitea - vahepeal tõesti keerasime hääle maha - ja ma olen tegelikult väga tolerantne ja mittekritiseeriv inimene

                        Ehk vbolla seetõttu eriti kuna üritati alatasa armetut nalja Ronaldinho vööümbermõõdu ja keskoha kohta teha...
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          Ronaldinho mõnitamine käis närvidele jh, isegi siis kui mees sai keskväljal lihtsa söödu ja andis selle edasi siis jõudis juba üks kommentaatoritest mainida et ta liigutused on juba aeglaseks jäänud.
                          www.netsoccer2.com

                          Kommentaar


                            Kus te jälle mõnitamist välja lugesite? On ju fakt, et ta on aeglaseks jäänud. Meenutab natuke Socratest, kes ei liigu väga, aga annab sööte. Esimesed 50 minti ei saanud ta vastasest ka end mööda triblada, sest ta on aeglane.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Kus te jälle mõnitamist välja lugesite? On ju fakt, et ta on aeglaseks jäänud. Meenutab natuke Socratest, kes ei liigu väga, aga annab sööte. Esimesed 50 minti ei saanud ta vastasest ka end mööda triblada, sest ta on aeglane.
                              Võib olla liigne toonitamine sellest häiris mõningaid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Kus te jälle mõnitamist välja lugesite? On ju fakt, et ta on aeglaseks jäänud. Meenutab natuke Socratest, kes ei liigu väga, aga annab sööte. Esimesed 50 minti ei saanud ta vastasest ka end mööda triblada, sest ta on aeglane.
                                aeglaseks on ta jäänud aga iga pallipuute järel selle toonitamine on liiast.
                                www.netsoccer2.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X