320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see vähe karedama häälega jorss ajas minumeelest üsna lolli juttu . Kui Real Madrid 2:2 viigi värava lõi siis see kukkus kisendama kuidas nüüd Real tuli, nägi ja võitis. Sittagi ta võitis Jalgpall on ümmargune ja kohtuniku lõpuvile alles lõpetab mängu, niiet siis on õige öelda kes mängu võitis .
    Jalgpall

    Kommentaar


      Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
      aeglaseks on ta jäänud aga iga pallipuute järel selle toonitamine on liiast.
      Sama oli ka Dida puhul, kui väravavaht sai palli puudutada siis kohe meenutus esimesest väravast ja teistest juhtumitest, kus sai pasaga hakkama. Sai korra-kaks öeldud, et mees ei ole väga kindel aitab nagu küll.

      Kommentaar


        Dida puhul oleksin ka mina hakanud kägu ajama ja vanu aegu meelde tuletama.

        Kommentaar


          Ma vaatasin TV6 kommentaari esimest korda ja I poolajal ei tundunud kommentaar eriti haarav. Rohkem oleks võinud olla ottjärvelalikku ekstaasi. Tol hetkel tundus, et kommenteerimine on tülikas kohustus. Kui Dannar oli üks kommentaatoritest, siis oleks võinud ta kasutada värvikamat teksti. Foorumis tuleb tal see päris hästi välja . Teisel poolajal läks asi natukene paremaks minumeelest. Võibolla oli asi ainult selles, et varem polnud neid kommentaatoreid kuulnud ja asi oli harjumatu.

          Kommentaar


            Kuhu see lubatud "Dida on vänt" lause jäi?

            Kommentaar


              palju Dannaril kommentaatori staazi on ka?

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                palju Dannaril kommentaatori staazi on ka?
                Alates jaanuarist.

                Kommentaar


                  Kes iganes te ka poleks - kole poisid, väga kole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Kes iganes te ka poleks - kole poisid, väga kole.
                    Kuule, vaatan ka kordusest praegu. Ok, ma saan aru, et korra viskad nalja, et ütled midagi Läti keeles, aga juba 15 minti panevad Rainer&Epic Läti keeles ja silm ka ei pilgu...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Kuule, vaatan ka kordusest praegu. Ok, ma saan aru, et korra viskad nalja, et ütled midagi Läti keeles, aga juba 15 minti panevad Rainer&Epic Läti keeles ja silm ka ei pilgu...

                      Heh mis asja?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas itaalia1982 Vaata postitust
                        Heh mis asja?
                        ah, korduses on võõrkeelne kommentaar ainult

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          ah, korduses on võõrkeelne kommentaar ainult
                          aa ok:P
                          mõtlesin juba, et meil mingid suured kalad:P

                          Kommentaar


                            No ma võin käed südamele panna ja öelda, et Balti Liigat ei ole võimalik paremini teha. Ma olen iseenda kõige suurem kriitik ja minu arust tuli täitsa asjalik välja. Okei, selle võõrsil löödud väravaga panime mööda ja ma eksisin korra vist peatreeneritega, aga see oli ka kõik. Jutt justkui ka jooksis enam vähem.

                            Kommentaar


                              jajaa aga nüüd näidake millalgi Roma mängu ja laske Rainer pukki. Ja meenutage talle muidugi, et ta lubas eeetris suurimat Roma fänni tervitada.

                              Kommentaar


                                TV6 näitas eile balti liigat või misasja?
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X