320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalev"kui ma karjun ja kildu rebin,olen tõsiseltvõetav" Kruus on kohati väga masendav,samas on tal ka paremaid päevi,Vara Tom on ikka kordades parem!
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Üldiselt ma olen üsna kriitiline, aga neile, kes praegu Flora-Kalju mängu kommenteerivad (kes need ka ei oleks), tuleb küll kiitust avaldada ! Väga pädevalt on paigas selline taustast/üldisemast teemast ja mängus toimuvast rääkimine, kui üks kommentaator läheb jutuga natukene uitama või jääb venima, aga mängus midagi tähtsat/huvitavat toimub, siis teine kohe täiendab. Lisaks muidugi väga pädev jutt ka ilmselgelt... pole midagi halba öelda, mõnus vaadata kohe. Mäng ka muidugi vastavalt huvitav (märgatavalt põnevam kui Sportlandil toimunud mäng) !

      Kommentaar


        Kaspar Koort/Mihkel Uiboleht peaks olema.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Kordused on muidu toredad asjad, kuid kui operaator (või kes iganes) näeb, et on ohtlik olukord, katkestagu ära kohe. Kaks olukorda oli teisel poolajal, kui näidati kordusi veel, samal ajal olid nõmmekad flora värava all. Üks vist isegi mitteloetud väravaolukord.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Režissöör oli see ebapädev päss. Ja sama haigus on ka koondisemängu ülekannetel
            308

            Kommentaar


              Mis teema oli selle: "staadionil, mida me ei tohi nimetada". Ja: "asume peterburi teel". Seda viimast öeldi nii mõnigi kord mängu jooksul.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Mis teema oli selle: "staadionil, mida me ei tohi nimetada".
                UEFA ei lubanud staadionit õige nimega (Allianz Arena) nimetada ja seetõttu oli finaaliks see nimetatud München Fussball Arena'ks vms
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  UEFA ei lubanud staadionit õige nimega (Allianz Arena) nimetada ja seetõttu oli finaaliks see nimetatud München Fussball Arena'ks vms
                  jabur
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Pole hokiga kursis, aga kuidas saab litrit visata? Ikka lüüakse minu arust.

                    Kommentaar


                      Löögi tegemiseks võtad kepiga hoogu, viske puhul on kepp litriga alguses puutes ja "lükkad/viskad" liikumisse.
                      Once a Gooner, always a Gooner

                      Kommentaar


                        Kes mäletab, siis mängu alguses oli mingi teema piletitega seoses. Seega küsimus: härra Peeter Soo lubas oma pileti ära varastada?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Kes kurat hetkel hoki finaali kommenteerivad?

                          Kommentaar


                            Üks peaks olema Ahti Kullervo Jõgi, teist ei tea

                            Mina olen nendega väga rahul

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Kes kurat hetkel hoki finaali kommenteerivad?

                              Hea töö neil, mölisevad niisama omavahel seal ja saavad sulli ka...

                              Aga jah, tase on alla igasugust arvestust, kahjuks.

                              Kommentaar


                                Üks hakkas meenutama natuke Raudseppa oma lõputute küsimustega kaaskommentaatorile

                                Kommentaar

                                Working...
                                X