320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalli sümboolika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ma ei leia midagi imelikku selles, kui kanda koondise särki ka muudel juhtudel peale koondisemänu.
    Ise teen seda tihti, sest särk on ilus, tunnen ennast selles hästi ja see näitab ka, et tegemist on tulihingelise vutifänniga. Kui kellegile see ei meeldi, on see tema probleem, mulle meeldib.
    Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

    http://www.jkpiraaja.ee/

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by Edson Ma ei leia midagi imelikku selles, kui kanda koondise särki ka muudel juhtudel peale koondisemänu. Ise teen seda tihti, sest särk on ilus, tunnen ennast selles hästi ja see näitab ka, et tegemist on tulihingelise vutifänniga. Kui kellegile see ei meeldi, on see tema probleem, mulle meeldib.
      Nõustun täielikult eelkirjitajaga - ka mina kannan nt. Eesti koondise särki ning ausalt öeldes on see üks mul lemmiksärke - ükskõik, kas siis uuem sinine või vana pikkade käistega valge. Ja kuna praegu on talv, siis sallidest kannan täpselt samamoodi vastavalt ilmale - kas õhemat Derby County oma, mille kunagi Inglismaal käies ostsin või siis paksemaid Iirimaa või Eesti oma.

      Peaasi on minu jaoks ikka see, et endal mugav ja hea oleks ning kui selline atribuutika kaasa aitab, siis miks ka mitte!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by vello99

        Orginally posted by Mayhem

        Kirjutama sundis üks foto, mis ilmus paar päeva tagasi Pärnu kohalikus kobrulehes.Nimelt oli fotol endine Pärnu linnapea Vello Järvesalu, kellel oli kaelas Eesti JALGPALLIkoondise sall. Foto oli tehtud Slovakkias, kus ESS Pärnu VÕRKPALLImeeskond käis eurosarja mängimas. Krt, ajas ikka närvi küll . Olen ka enne mitte-jalgpallivõistlustel näinud publiku seas vutisümboolikaga(koondise särk) tüüpe. Pehmelt öeldes on see JAMA
        Sallitegijad võiksid teha avaliku pöördumise, kus märgitakse ära, et vutikoondise salli kasutamine teiste spordialade võistlustel pole soovitav.
        Miks?
        Ega pole mõtet vihastada. Järvesalu on minu teada veegagi tihedalt seotud Pärnu Levadiaga, vist isegi lausa klubi president!

        Kommentaar


          #19
          Ei näe selles probleemi nagu ka see kevadine reklaam "Frederiku" oma.Ja paljudele lihtsalt kingitakse jõuludeks.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #20
            Tuli meelde üks eriti markantne näide. Ei teagi kuidas selle ära olin unustanud.

            Igatahes. Magasin ning äkki telefon helises ning kena naishääl küsis siis mind. Suurte lootustega siis väitsin, et kuulen. Selle peale teatati, et tegemist pole jalgpallifänniga. No, ok, mõtlesin - kui pole siis pole. Seejärel tuli siis see pomm - tegmist oli ratsutamise (!) fänniga ning ta soovis osta Eesti koondise salli, sest mingi seltskond oli sõitmas ratsutamist fännima ning taheti siis need sallid kaasa võtta, et teistel selge oleks, kellega tegu on.

            Eks siis juhatasin talle sallid kätte. Seega Eesti jalgpallisallid on populaarsed ka sellistel spordialadel.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by Martin

              Tuli meelde üks eriti markantne näide. Ei teagi kuidas selle ära olin unustanud.

              Igatahes. Magasin ning äkki telefon helises ning kena naishääl küsis siis mind. Suurte lootustega siis väitsin, et kuulen. Selle peale teatati, et tegemist pole jalgpallifänniga. No, ok, mõtlesin - kui pole siis pole. Seejärel tuli siis see pomm - tegmist oli ratsutamise (!) fänniga ning ta soovis osta Eesti koondise salli, sest mingi seltskond oli sõitmas ratsutamist fännima ning taheti siis need sallid kaasa võtta, et teistel selge oleks, kellega tegu on.

              Eks siis juhatasin talle sallid kätte. Seega Eesti jalgpallisallid on populaarsed ka sellistel spordialadel.
              Algselt ei saanud ma aru mõttest, et teha üleskutse et teiste spordialade
              fännidel keelata ära jalka salli kasutamine. Aga nüüd ma hakkan ise seda
              ka vaikselt pooldama. Kuigi see keelamine peaks olema valikuline
              teatud spordialade osas. Muidu järgmine kõne on a la Tere oleme Eesti meeste
              kahekelgu/käimise/iluuisutamise vms fännid... :-)
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                #22
                Minu meelest peaks Sa martin kõrvust tõstetud olema.See ju kena kui helistatakse Sulle ja tahetakse salli.Aga palun , me varustame varsti tervet Eesti spordi pooletoetajaid.MEIE olemegi Eesti uus Nokia.Meie kujundame Eesti mainet.
                Futt massidesse.
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #23
                  ... mnjahh kui oleks seda teadnud et turg neile sallidele nii avatud oli oleks kohe võinud ju 10 000 tk. fabritseerida, näiteks Salt Lake Ciy olümpia ju ka ukse ees, oleks neil sallid avadefileel ja võistlemiste ajal kaelas old ja Eesti jalgpall oleks ruulinud.... Eks järgmise partiiga üritame õpetuse juurde lisada et mõeldud kasutamiseks üksnes jalgpalliga seonduvatel üritustel, ehkki ...
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by Martin

                    Tuli meelde üks eriti markantne näide. Ei teagi kuidas selle ära olin unustanud.

                    Igatahes. Magasin ning äkki telefon helises ning kena naishääl küsis siis mind. Suurte lootustega siis väitsin, et kuulen. Selle peale teatati, et tegemist pole jalgpallifänniga. No, ok, mõtlesin - kui pole siis pole. Seejärel tuli siis see pomm - tegmist oli ratsutamise (!) fänniga ning ta soovis osta Eesti koondise salli, sest mingi seltskond oli sõitmas ratsutamist fännima ning taheti siis need sallid kaasa võtta, et teistel selge oleks, kellega tegu on.

                    Eks siis juhatasin talle sallid kätte. Seega Eesti jalgpallisallid on populaarsed ka sellistel spordialadel.
                    Äkki see salli värk oli ainult ettekääne et sa neiuga midagi ka ette võtaks aga sa ei jaganud matsu lahti:P?

                    Kommentaar


                      #25
                      Õige jah "ratsutamine" ja "ratsutaja" ja"sadulat selga panema","perutama".
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #26
                        Yo, yo küsimus.

                        KAs te tegite 1000 salli ? kui see nii oli , siis on müük ju väääga paahasti läinud - või te panite pooled sallid kuhugi küla- ja keldripoodidesse müüki. Ise ei ost ma sest mulel lihtsalt ei meeldind see sall, muidu kiidan igati heaks selle salli projekti , aga kui tõesti 1000 salli pole rohkem kui poole aastaga veel ära müüdud , siis ma ei oska selle peale kohe midagi kosta , kui : MIKS ? Miks ei osta eesti rahvas Fännisalle ??

                        Kommentaar


                          #27
                          AAAA

                          a selle kohapealt et teiste spordialade fännid jalka salle kasutavad - väga hea ju. Miks mitte , kui ta on olemas ja sini-must-valgetes värvides , siis kasutagu seda kasvõi suusahüppe, male, nooleviske, muusika või muu ala inimesed/fännid ja igapäevane kasutamine on ka täiesti normaalne, nagu kõik muu siin ilmas.

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by FCB

                            KAs te tegite 1000 salli ? kui see nii oli , siis on müük ju väääga paahasti läinud - või te panite pooled sallid kuhugi küla- ja keldripoodidesse müüki. Ise ei ost ma sest mulel lihtsalt ei meeldind see sall, muidu kiidan igati heaks selle salli projekti , aga kui tõesti 1000 salli pole rohkem kui poole aastaga veel ära müüdud , siis ma ei oska selle peale kohe midagi kosta , kui : MIKS ? Miks ei osta eesti rahvas Fännisalle ??
                            Ei tahaks sinuga nõustuda!
                            Kui juba igal kolmandal Saku suurhalli külastajal
                            on see sama sall.
                            Minu meelest on see müük läinud igati hästi arvestades
                            sellega et tegemist oli ikkagi esimese sellelaadsega!!

                            Kommentaar


                              #29
                              Sallid on jah kahjux otsas,kui neid veel kuskil müügil on siis on mõni firma lihtsalt nad enne realiseerimist kinnitagunud.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar


                                #30
                                Tehke juurde!Tehke juurde!Tehke juurde!Tehke juurde!Tehke juurde!Tehke juurde!Tehke juurde!Tehke juurde!


                                PS. See on mu 400. post

                                Kommentaar

                                Working...
                                X