320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mm, teil go3 töötab?
    Oledki ametlikult viaplays

    Kommentaar


      Täna tuli kiri, et peaks korras olema. Mul probleeme pole.

      Kommentaar


        Mitte ainult kiri, vaid ebakvaliteetse teenuse eest anti 2ks nädalaks tasuta GO3 all-in pakett... Viaplay peaks sel juhul oma käkkide pärast terveks aastaks tasuta kraami jagama, et oleks võrdväärne

        Kommentaar


          Mis tegelane see Rabati teemantliigat kommenteerib? Ekraanil toimuv teda ei huvita, kerib oma jutulõnga. Täiesti talumatu.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Mis tegelane see Rabati teemantliigat kommenteerib? Ekraanil toimuv teda ei huvita, kerib oma jutulõnga. Täiesti talumatu.
            Mingi uus hääl on. Vana kommentaator Viaplays on.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Mis tegelane see Rabati teemantliigat kommenteerib? Ekraanil toimuv teda ei huvita, kerib oma jutulõnga. Täiesti talumatu.
              Mina. Sorri. Olen varemgi kergejõustikku teinud ja siis samamoodi talitanud (siis selles mõttes negatiivset tagasisidet ei tulnud), et rääkinud olulisemad tulemused kohe kui tulevad ja kordused tihtipeale tähelepanuta jätnud, sest neid näidatakse nii mõnigi kord täiesti suvalistest katsetest, mis pole kuidagi olulised. Nii ka täna.

              Aga ca poole ülekande peal saatis Kruus kellegi meili edasi, et tahaks ainult ekraanil toimuva järgi kuulata ja ega mul pole probleemi nii teha. Minu enda isiklik arvamus on, et see on selline kahe teraga mõõk ja maitsed on erinevad ehk kas tahad kohe tulemusi või ainult pildi järgi või mingit segu. Aga pole üldse probleemi teha nii nagu rahvas soovib! Ainult pildi järgi panna on ju kommentaatori jaoks märksa lihtsam, ei pea erinevate tulemuste vahelt sõeluma kogu aeg.

              Kommentaar


                Algselt postitas Memento Vaata postitust

                Mina. Sorri. Olen varemgi kergejõustikku teinud ja siis samamoodi talitanud (siis selles mõttes negatiivset tagasisidet ei tulnud), et rääkinud olulisemad tulemused kohe kui tulevad ja kordused tihtipeale tähelepanuta jätnud, sest neid näidatakse nii mõnigi kord täiesti suvalistest katsetest, mis pole kuidagi olulised. Nii ka täna.

                Aga ca poole ülekande peal saatis Kruus kellegi meili edasi, et tahaks ainult ekraanil toimuva järgi kuulata ja ega mul pole probleemi nii teha. Minu enda isiklik arvamus on, et see on selline kahe teraga mõõk ja maitsed on erinevad ehk kas tahad kohe tulemusi või ainult pildi järgi või mingit segu. Aga pole üldse probleemi teha nii nagu rahvas soovib! Ainult pildi järgi panna on ju kommentaatori jaoks märksa lihtsam, ei pea erinevate tulemuste vahelt sõeluma kogu aeg.
                FFS kui ma vaatan telekat siis ma tahan kommentaare pildiga kooskõlas. Ei pea pea lahendama keerulisemaid süllogisme.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Memento Vaata postitust

                  Mina. Sorri. Olen varemgi kergejõustikku teinud ja siis samamoodi talitanud (siis selles mõttes negatiivset tagasisidet ei tulnud), et rääkinud olulisemad tulemused kohe kui tulevad ja kordused tihtipeale tähelepanuta jätnud, sest neid näidatakse nii mõnigi kord täiesti suvalistest katsetest, mis pole kuidagi olulised. Nii ka täna.

                  Aga ca poole ülekande peal saatis Kruus kellegi meili edasi, et tahaks ainult ekraanil toimuva järgi kuulata ja ega mul pole probleemi nii teha. Minu enda isiklik arvamus on, et see on selline kahe teraga mõõk ja maitsed on erinevad ehk kas tahad kohe tulemusi või ainult pildi järgi või mingit segu. Aga pole üldse probleemi teha nii nagu rahvas soovib! Ainult pildi järgi panna on ju kommentaatori jaoks märksa lihtsam, ei pea erinevate tulemuste vahelt sõeluma kogu aeg.
                  Nojah, teemantliiga formaat on paraku jooksude poole kaldu. Osa väljakualasid peetakse juba varem ära, aga õnneks neid vähemalt mingil määral ekraanil näidatakse. Jah, tulemused võib internetist ära vaadata, aga pigem eelistaks ikkagi, et kommentaator ka neile aladele tähelepanu pööraks.

                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Jutud käivad, et GO3 hakkab see hooaeg prantsusmaa, itaalia ja hispaania kõrgliigasid näitama ( jalka)
                    Madridista

                    Kommentaar


                      Kava.ee järgi Holland ja Prantsusmaa

                      Kommentaar


                        Itaalia ja Spaania algavad nädal hiljem, et ka see võimalik.

                        Kommentaar


                          Neil pole kommentaatoreidki ju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Neil pole kommentaatoreidki ju
                            Kõvemad mehed keeravad nagunii heli maha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
                              Jutud käivad, et GO3 hakkab see hooaeg prantsusmaa, itaalia ja hispaania kõrgliigasid näitama ( jalka)
                              LaLiga koduka andmetel on järgmisel aastal nende näitamisõigused Eestis jätkuvalt Setanta Sportsi käes. Serie A kohta ei õnnestunud infot leida.

                              Kommentaar


                                Nii LaLiga kui ka Seria A kavas järgmine nv.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X