320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viasat nägi Elionis enda otsest ja suurimat konkurenti. Olevat esitanud idiootsed nõudmised nende kanalite edastamiseks. Ning kui Elion talda ei lakkunud, siis lõpetas Viasat lepingu Elioniga.

    Ilmselt teeb Viasat ka selle kanali puhul teistele operaatoritele vahva pakkumise, et millistel tingimustel võib seda kanalit edastada.

    Esimese nädala kava vaadates sealt küll midagi väga vahvat vaadata pole. Nagu ma juba kuskil mainisin, siis saksa liiga austajad peavad varsti Eurosporti vaatama hakkama. Aga eks näis mis õigusi MTG baltikumi jaoks ostab.

    Kommentaar


      Ootan põnevusega jutte tissidest.

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Ootan põnevusega jutte tissidest.
        Eile me arutasime enne mängu, et kuidas on läti keeles Tere. Mulle meenus ainult see, kuidas on läti keeles tissid ja peenis..

        Kommentaar


          Mina kui Starmani klient, otsin seda kanalit oma listist juba kolmandat korda.
          slimm.ee

          Kommentaar


            No on munnid, kõik oli niigi korras aga ei, pidi ikka nussima, kahe hea kanali asemele pandi mingi mõtetus mida enamus ei näegi, ja siis veel Viasat Golf, tõesti tra no mida veel, jube põnev on vaadata kuidas mingid paksud vanad peded kühvlitega väikselt palle taovad ja siis pool tundi ühe juurest teise juurde longivad onju. Persse küll, kui juba midagi ära võtate siis pange vähemalt midagi normaalset asemele ka, näiteks Viasat Football vms, või Viasat Pr0n, kõik ainult seda vaatakski.
            DELFI kommijad ahju!

            Kommentaar


              Hea seegi...
              DELFI kommijad ahju!

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Eile me arutasime enne mängu, et kuidas on läti keeles Tere.
                sveiks! - noh järgmine kord tead.

                Kommentaar


                  Mina STV kliendina näen seda kanalit ja ei kurda.
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Kuidas Meistrite Liiga nüüd hakkab olema? Kas TV6 ikka jätkab mängude näitamist. Kui jah, siis teooria järgi peaks kolmapäevastel mängupäevadel olema kaks mängu korraga eetris, millel eestikeelsed kommentaarid peal. Iseasi muidugi, kas kanalid näitavad mõlemad ühte mängu või erinevaid.

                    Üks asi tegelt huvitab mind veel. Nimelt Sport Balticu tulekuga kadus mu kanalite seast Viasat Sport 3, mille asemel nüüd see sama Sport Baltic asetsebki. Mul kaablileping STV-ga. Et kas see kanal kaduski nüüd üldse ära või on ta kuskil seal olemas, ala et vaja ainult üles otsida puldiga vms?

                    Kommentaar


                      Kadunud.....
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        need kellel homme kooli vms pole siis kell 11 üles ja 2008 finaali vaatama

                        Kommentaar


                          Algselt postitas St_Oliver Vaata postitust
                          Üks asi tegelt huvitab mind veel. Nimelt Sport Balticu tulekuga kadus mu kanalite seast Viasat Sport 3, mille asemel nüüd see sama Sport Baltic asetsebki. Mul kaablileping STV-ga. Et kas see kanal kaduski nüüd üldse ära või on ta kuskil seal olemas, ala et vaja ainult üles otsida puldiga vms?

                          Viasat Sport 2 ja Sport 3 pandi üldse kinni. Balti riigid olid üldse viimased kus neid veel näidati.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                            need kellel homme kooli vms pole siis kell 11 üles ja 2008 finaali vaatama
                            tänan ei
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Starmani kaabliga ei näe?

                              Kommentaar


                                Ei näe vist jah, sealt öeldi, et mingi faking läbirääkimised käivad.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X