320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelt on võimalik vähemalt serie A-d saada. Mul tuttaval on miskine ulme-pann katusel. Kahjuks elab ta kusagil karuperses ja ma pole kordagi külas käinud.

    Kommentaar


      jutt on praegu jah selline et Premier league HD tuleb vaid viasati klietidele.

      Aga ma üsna kindel et see varsti ka elionis olemas,sest elionil on kindel plaan HD kanalite hulka suurendada.
      Nii et ei maksa kohe oma operaatorid vahetama tormata.
      Muidugi on lahti mis hinnaga see kõik oleks.

      Viasat sport endal olemas algusest peale mil see elioni tuli.
      Rahul kuigi suvel pole seal siiani olnud midagi vaadata eriti.

      Nüüd aga hakkab meistrite liiga,euroopa liiga,Premier + lisaks veel mitmed suured rahvusvahelised sõprusmängud. kevadel ka triobeti balti liiga.
      ja Kruus lubas ka Middlesbrough mängud leiavad tee VSB ekraanile(kui mitte kõik )

      Nii,et vaatamist on küllaga

      Kommentaar


        Aga kas bet365 ei näita enam Serie A-d?? (Sorry offtopicu pärast)
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          ju ikka näitab.

          Kommentaar


            Algselt postitas Herr Vaata postitust
            j
            Nüüd aga hakkab meistrite liiga,euroopa liiga,Premier + lisaks veel mitmed suured rahvusvahelised sõprusmängud. kevadel ka triobeti balti liiga.
            ja Kruus lubas ka Middlesbrough mängud leiavad tee VSB ekraanile(kui mitte kõik )
            Kõik kindlasti mitte. Ise usun nii 5 mängu aastas borot. Aga ma ennustan seda ka kohvimusta pealt, kuna lätlasi on ju mänginud Coca Colas, aga seepärast nende mänge väga palju küll näha polnud.

            Kommentaar


              no täpselt. ükski siinne kanal ei saa näidata rohkem mänge kui need, millest ülekandepilti toodetakse. kõikidest divari omadest ei toodeta. seega parimal juhul saab viasat välja ajada vaid kõik need 'boro mängud, millest tehakse ülekanne, ja neid peaks hooaja peale kokku tulema ehk maksimaalselt nii seitse-kaheksa, reaalselt tõesti pigem viis-kuus.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                keda huvitab siis minukava.ee 's on selle nädala mängud kirjas

                Kommentaar


                  VSB-s laup hilis6htul spurs-citeh salvestusena ja P15.08. pool-arse peaks siis kavakohaselt otse olema
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                    VSB-s laup hilis6htul spurs-citeh salvestusena ja P15.08. pool-arse peaks siis kavakohaselt otse olema
                    14:40
                    Mootorisport LIVE Tottenham-Manchester City
                    Jah, enne seda on vihane motosõit.

                    Kommentaar


                      kas on selgunud, kas näidatakse ManU ja Newcastle mängu?:S

                      Kommentaar


                        step by step, ma väga ei suutnud süveneda kõigesse
                        ühesõnaga, oma praegusel teenusepakkujal STVl võib rahulikult põlved läbi lasta ja helistada kiiremas korras nüüd viasatti vms?
                        ma pole elusees mingite boxidega tegelenud ja nii.
                        mis see kõik kokku maksma läheks, pannid ja asjad + kuumaksud, kui sooviksin seda boxi (et saaksin kõiki premmi mänge näha)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          mis see kõik kokku maksma läheks, pannid ja asjad + kuumaksud, kui sooviksin seda boxi (et saaksin kõiki premmi mänge näha)
                          Minul, kes seda Viasati oma katusel omanud peaaegu 3 aastat, maksab see nali 305 eek-i kuus, aga kuna ma ei viitsi/taha hakata katuselt alla lohistama lisajuhet, siis olen sunnitud umbes 600 krooni juurde plekkima, et saada SCR pea, millega saab juhtme dubleerida enne HD digibox'i.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            ma siin just huvi pärast üritasin ka aru saada, mida see nullist Viasatiga liitumine kokkuvõttes tähendaks. kui esineb mingeid räigeid ebatäpsusi, siis palun parandada.

                            kui võtad ViasatKuld paketi, siis:

                            liitumine 505.- (selle eest saad pmtslt panni ja juhtmed-värgid)
                            HD-digibox 1499.-
                            aasta aega paketi kuutasu 99.-, edasi 305.-
                            ja kui ma nüüd ei eksi, siis HD-kanali eest maksad kuus veel 20.- juurde

                            seda siis juhul, kui naelutad saadud taldriku ise katuse/seina külge kinni, mis on muidugi ka täitsa tehtav, aga kuskilt firmast osavamat seadistajataati kutsudes maksad mõistagi ka tema töö eest. ja mõistagi oled ka vähemalt kaks aastat Viasati truu klient.

                            lisaks tasub arvestada niisuguse olulise punktiga, et see on ju vaid TV. enamik meist vajab täisväärtusliku elu tarvis ka netti ja see tuleb siis loomulikult mõnelt teiselt pakkujalt veel eraldi võtta. praeguse üldlevinud paketipõhise lähenemise juures võib selle eralditellimise hinna/kvaliteedi suhe seejuures üpris huvitavaks osutuda (ja ma näiteks pole kindel, kas Elionil selline võimalus üleüldse eksisteerib), kuid ka parimal juhul tuleb vast vähemalt mingi sott kuus ikka sinna alla panna.


                            võrdluseks olgu veel toodud mu praegune isiklik Elioni tüüpiline kolmiklahendus - kuus 462 eeku pluss siis vabatahtlikud 99 eeku VSB eest. eks igaüks võib ise arvutada, kui rentaabel see värk on ja kui palju ta on valmis selle HD eest lõppkokkuvõttes plekkima. vähemalt on soovi korral nüüd see võimalus olemas, mida ei maksa ka sugugi alahinnata.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Võiks ka vast teema nime muuta "Viasat Sport Balticuks".
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Võiks ka vast teema nime muuta "Viasat Sport Balticuks".
                                Teema muidu täitsa olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X