320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Teema muidu täitsa olemas.
    Paneks ehk need teemad siis kokku?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      ma siin just huvi pärast üritasin ka aru saada, mida see nullist Viasatiga liitumine kokkuvõttes tähendaks. kui esineb mingeid räigeid ebatäpsusi, siis palun parandada.

      kui võtad ViasatKuld paketi, siis:

      liitumine 505.- (selle eest saad pmtslt panni ja juhtmed-värgid)
      HD-digibox 1499.-
      aasta aega paketi kuutasu 99.-, edasi 305.-
      ja kui ma nüüd ei eksi, siis HD-kanali eest maksad kuus veel 20.- juurde

      seda siis juhul, kui naelutad saadud taldriku ise katuse/seina külge kinni, mis on muidugi ka täitsa tehtav, aga kuskilt firmast osavamat seadistajataati kutsudes maksad mõistagi ka tema töö eest. ja mõistagi oled ka vähemalt kaks aastat Viasati truu klient.

      lisaks tasub arvestada niisuguse olulise punktiga, et see on ju vaid TV. enamik meist vajab täisväärtusliku elu tarvis ka netti ja see tuleb siis loomulikult mõnelt teiselt pakkujalt veel eraldi võtta. praeguse üldlevinud paketipõhise lähenemise juures võib selle eralditellimise hinna/kvaliteedi suhe seejuures üpris huvitavaks osutuda (ja ma näiteks pole kindel, kas Elionil selline võimalus üleüldse eksisteerib), kuid ka parimal juhul tuleb vast vähemalt mingi sott kuus ikka sinna alla panna.


      võrdluseks olgu veel toodud mu praegune isiklik Elioni tüüpiline kolmiklahendus - kuus 462 eeku pluss siis vabatahtlikud 99 eeku VSB eest. eks igaüks võib ise arvutada, kui rentaabel see värk on ja kui palju ta on valmis selle HD eest lõppkokkuvõttes plekkima. vähemalt on soovi korral nüüd see võimalus olemas, mida ei maksa ka sugugi alahinnata.
      huvitav et see HD Eestis niivõrd kallis on
      ja Viasatil satipanni seadistus ja ülespanek polegi hinna sees?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        mul ainult see asi veel, et HDtüünerit vaja, aga see maksab 999.-

        Kommentaar


          Algselt postitas christiano321 Vaata postitust
          mul ainult see asi veel, et HDtüünerit vaja, aga see maksab 999.-
          Selle 999.- maksva HD tüüneriga sa Viasati HD kanaleid ei näe.
          Viasat on asja nii kavalalt teinud, et nende kanalite vaatamiseks vajalik sebida sisuliselt nende enda HD digibox (7000 krooni).
          Kui liitud Visatiga, siis on see 7000 kulli soodustuseks
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            ma olen ViasatKuld klient ja mul maksab see 999.-. http://www.viasat.ee/paketid-ja-hinn...-viasatplushd/

            Kommentaar


              Mul on ka kuld, aga maksab 200-. kuus. Kõik kuldpaketti kanalid on sees.

              Kommentaar


                huvitav taktika teil seal Eestis. miks ma peaksin digiboxi välja ostma? seda rentida siis ei saa? pärast kui lepingu lõpetad, siis lihtsalt pead tagastama. sellised hinnad loomulikult panevad mõtlema kliente kas on mõtet liituda.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas christiano321 Vaata postitust
                  ma olen ViasatKuld klient ja mul maksab see 999.-. http://www.viasat.ee/paketid-ja-hinn...-viasatplushd/
                  Nojah, paistab olevat seesama 7000 krooni maksev HD box
                  Ma olen ka "Kuld"klient, aga minul lõpeb eelmine lepinguperiood ja sain selle pilli tasuta. Saatelehel ilusti kirjas "soodustus 7000 krooni"


                  Algselt postitas lorenzo
                  huvitav taktika teil seal Eestis. miks ma peaksin digiboxi välja ostma? seda rentida siis ei saa? pärast kui lepingu lõpetad, siis lihtsalt pead tagastama. sellised hinnad loomulikult panevad mõtlema kliente kas on mõtet liituda.
                  Mina seda superkallist HD digiboxi välja ei ostnud, vaid sain endale fikseeritud lepingu kolmeks aastaks.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Järgmisel nädalal on kokku viis mängu kavas, jipikajee!

                    Kommentaar


                      Mul on üks selline arvatavasti loll küsimus, et kui mul on mingi vana kineskooptelekas, siis isegi kui ma ostan HD-boxi, ma seda VPL HD kanalit ikkagi ei näe? Ma ei mõtle muidugi HD pilti vaid üleüldse mingit pilti.

                      Kommentaar


                        ma ei tea kuidas on Viasati HD-digiboxidega, kuid endal ka telekas, millel pole HD-d, kuid HD-kanaleid ikka näen. tõsi küll pilt on tunduvalt väiksem kui tavakanalite puhul.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alx Vaata postitust
                          Mul on üks selline arvatavasti loll küsimus, et kui mul on mingi vana kineskooptelekas, siis isegi kui ma ostan HD-boxi, ma seda VPL HD kanalit ikkagi ei näe? Ma ei mõtle muidugi HD pilti vaid üleüldse mingit pilti.
                          Sul peab ikka olema HD telekas selle kasutamiseks.
                          Kui telekas HD pilti ei näita, siis pole sellest boxist erilist tolku.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Millal ükskord Viasat ja Starman kokkuleppele jõuavad ning Zoomboxi omadel avaneb ka võimalus sport näha
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              Millal ükskord Viasat ja Starman kokkuleppele jõuavad ning Zoomboxi omadel avaneb ka võimalus sport näha
                              Jumala eest, vali omale mingi asjalik pakett, imelik ei ole siin oma zoomiga hädalada kogu aeg. Võta Elion või Viasat ja vahi palju tahad. Tahad ilma rahata saada, aga tasuta lõunaid ju ei ole enam.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Millal ükskord Viasat ja Starman kokkuleppele jõuavad ning Zoomboxi omadel avaneb ka võimalus sport näha
                                Vaata, see Zuum TV on kõige otsesem konkurent Viasati poolt pakutavale teenusele. Nii et Viasat Sport Baltic jõuab Zuum TV-sse samal ajal kui siga kosmosesse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X