320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Kahtlemata mitte. Elioni platvormile pole võimalik teha sellist funktsiooni, et saad valida millist mängu vaadata tahad samaaegselt toimuvate mängude puhul.
    No võimatut pole mitte midagi, kui selle nimel Elioni arendus vaeva näeks. Alati võimalik mängud eraldi feedidena kanalivalikusse lükata. Või siis boxide softi arendada, et kasutajaliideselt oleks võimalik vajaliku mängu feedile lülituda.

    Pigem on küsimus selles, et kas Viasatil on majanduslikku huvi seda kanalit ka teiste operaatorite võrkudesse lasta.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      tra see kanal võib minu mune imeda raisk.

      Miks nad ei või ühtegi F1 ja Moto GP ülekannet lõpuni näidata?????

      Poole hümni pealt lõpetati ülekanne jälle, et mingit paska korduses näidata.
      Sama ka Moto 2'e kohta, poole autasustamise ajal lõpetati ülekanne. Ma ei saa aru miks nad nii teevad?
      tramaivõi. maksame suurt raha aga vastu saame mingid poolikud ülekanded rsk.
      No vaadates su postituse kellaaega, siis ilmselt sai ülekandeaeg otsa lihtsalt. Kava on kava siiski. Järgmist "paska" ei saa ju ka hiljem peale panna, sest siis see sõidaks näiteks antud juhul premmi otseülekandele kolinal sisse ja siis oleks ju jälle kisa taevani. Pealegi ma ei näe ausalt öeldes väga põhjust nii kurjalt ärrituda, kui nägemata jääb autasustamine, pressikonverents vms, mitte sõidu enda lõpp. Poolikuks ülekandeks on seda küll väga ülekohtune nimetada.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Poolikuks ülekandeks on seda küll väga ülekohtune nimetada.
        Ei ole. Ülekandeks saab nimetada ülekannet, mis kestab kuni pressikonverentsi lõpuni.

        Ja poolik ülekanne lõppes mingi 5-7minutit ennem minu posti.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Keegi ei ole sind ju sundinud seda VSB'd suure raha eest tellima, ära siis maksa ja vaata kõikide nende teiste kanalite pealt, mis meil ringraja MMi näitavad. Mida sa räuskad.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Ei ole. Ülekandeks saab nimetada ülekannet, mis kestab kuni pressikonverentsi lõpuni.

            Ja poolik ülekanne lõppes mingi 5-7minutit ennem minu posti.
            Kas jalgpall peaks ka pressikonverentsideni kestma? Kuulitõuge? Golf?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vaatan praegu seda mängu kodus aga samas tean ,et see kõrtsivaatamine on natuke lõbusam ,kuigi märgatavalt kallim
              Eks ta nii saabki olema ,et osad mängud vaatan kodus ja osad Hiiu pubis . Sumin ja sõbrad maksavad kah midagi.
              Tänane on esimese mängu kohta üsna vaadatav.
              FCF Forever

              Kommentaar


                VSB on imeline, eelmine aasta vist nägin esimest meistriliiga mängu kunagi talvel. Nüüd ei näinud küll esimest väravat ja punast kaarti, sest tegin köögis süüa, kuid ikkagi sai päris palju nauditud.

                Pole paha.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Peale mängu hakkanud Football Mundialis oli juttu ka Tomski Tomist ja Sergei Pareikoga oli tehtud ka väikene intekas. :P

                  Kommentaar


                    Keegi oskab öelda, kui ma Elionis tellin VSB, siis kas kohe hakkab kanalit näitama või läheb päev-kaks aega? Arvestades üldist kvaliteeti sellel Elionipasal ei imestaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                      Keegi oskab öelda, kui ma Elionis tellin VSB, siis kas kohe hakkab kanalit näitama või läheb päev-kaks aega? Arvestades üldist kvaliteeti sellel Elionipasal ei imestaks.
                      Sekundiga. Täna ise nt tellisin.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Sekundiga.
                        Aitüma

                        Kommentaar


                          Manu-Newcastle mäng on eesti kommentaariga.

                          Kommentaar


                            kes kommenteerib/kommenteerivad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                              kes kommenteerib/kommenteerivad?
                              Kalev Vara.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Kalev Vara.
                                Mis oli oodata, kuna Vara pidavat olema suur Newcastle fänn. Eelmine hooaeg, kui veel seda kanalit nägin, kommenteerisid nad ka paari Championshipi mängu, kui Newcastle mängis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X