320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Mis oli oodata, kuna Vara pidavat olema suur Newcastle fänn.
    ...mida oli ka kergelt tajuda, kui härra hakkas arendama teemat, kuidas S'land olla üks tõenäolisemaid kukkujaid sel aastal. tekkiski siin kohe küsimus, et on's tegu on ikka tõsimeelse veendumusega või võib siin taga näiteks väikest konjakikihlvedu haista?

    üldjoontes, Kruusi sõnadega: "kas on natuke viu-viu-viu kuulda või?"
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Hehee, tahtsin Vara kohta just sama kirjutada. Mina võtan seda pigem tögamisena, aga kuna valdav enamik vaatajatest ei tea, et tegu on Newcastle toetajaga, siis jättis endast üsna kohtlase mulje.
      Supplies!

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Hehee, tahtsin Vara kohta just sama kirjutada. Mina võtan seda pigem tögamisena, aga kuna valdav enamik vaatajatest ei tea, et tegu on Newcastle toetajaga, siis jättis endast üsna kohtlase mulje.
        Minult küsis jällegi üks tuttav, et kes see "mänju pede" peale Kruusi oli. Ehk jälle peatükk sarjast, et kui kellegi kohta midagi positiivset ütled, siis oled selle klubi fänn.

        Dannar "Barcelona tulihingeline fänn" ja "Arsenali vihkaja"

        Kommentaar


          Ja vahepeal märgin, et järgmisel nädalal on kokku VSB-s kuus mängu jalgpalli. Kahjuks kõige tähtsamat ehk Prantsusmaad pole neist ühtegi

          Kommentaar


            vähe OT, kuid kui kaua sellel Canal+-l need Hispaania liiga õigused on? ega kusagilt vist pole tulnud ka infot et võiks nagu Baltimaades ka näitama lõpuks hakata? paistab igatahes et Viasatil on suurem huvi end Baltimaades laiendada igatahes. ja noh krt siis peab teleõigusi lihtsalt niisama kinni hoidma. umbes et ei anna ise ja ei lase ka teistel teenust pakkuda
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Kardan, et veel üks suurliiga ei mahuks ära. Kuna päris 100% jalkakanal meil niiehknaa pole, siis ei mahu sinna suurt enam. Samuti on Hispaania liiga sitaks igav oma Reali ja Barka mürgeldamisega.

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                ega kusagilt vist pole tulnud ka infot et võiks nagu Baltimaades ka näitama lõpuks hakata?
                Leedu Sport1 hakkab Premier League asemel näitama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Kardan, et veel üks suurliiga ei mahuks ära. Kuna päris 100% jalkakanal meil niiehknaa pole, siis ei mahu sinna suurt enam. Samuti on Hispaania liiga sitaks igav oma Reali ja Barka mürgeldamisega.
                  ära ei mahuks ehk hinna tõttu. 2 mängu nädalavahetuse peale näidata- üks laupäeva õhtul ja teine pühapäeva õhtul näiteks, või siis näidata nii Real Madridi kui Barca mängu ja ma küll ei näe et asi oleks eriti hull.

                  mis teil seal kavas näiteks on hetkel? hetkel laupäeval tennis ja poks. pühapäeval- ok, prantslaste liigaga vist hakkab kattuma mingil määral. samal eelmisel hooajal oli pidevalt pühapäevane Barca või siis Reali mäng kell 20 eesti aja järgi.

                  mis see Viasat Futbol endast kujutab? paistab et nagu vutikanal. võiks siis selle Baltikumi orgunnida.

                  Leedukatelt muidugi 5+ liigutus. neil muidugi oma mees ka liigas
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    2 Suurliigat on hetkel piisav. Serie A või Laliga ei mahuks enam otsepilti ära, Aga sellega, et Laliga igav on paned sa Dannar küll mööda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                      2 Suurliigat on hetkel piisav. Serie A või Laliga ei mahuks enam otsepilti ära, Aga sellega, et Laliga igav on paned sa Dannar küll mööda.
                      Mis seal siis põnevat on? Kaks esimest püstitavad punktirekordeid ja keegi teine ei tule ligilähedalegi?

                      Kommentaar


                        Seda küll. Isegi suure Real Madridi toetajana ei tahaks ma seda liigat VSB-sse. Aga kui mängida on 5 vooru ja Reali ja Barca vahe on 1 või 2 puntki siis igavuse kätte ei sure küll keegi. Lisaks käis eelmine hooaeg võitlus ka euro kohtade peale(3,4,5,6) niiet pole asi nii hull midagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                          Seda küll. Isegi suure Real Madridi toetajana ei tahaks ma seda liigat VSB-sse. Aga kui mängida on 5 vooru ja Reali ja Barca vahe on 1 või 2 puntki siis igavuse kätte ei sure küll keegi. Lisaks käis eelmine hooaeg võitlus ka euro kohtade peale(3,4,5,6) niiet pole asi nii hull midagi.
                          Noh, ma olen Hispaania liigat vaadanud juba tikutopsisuuruse pildi ajast saati ehk mingi 2001, aga ikkagi on igavaks läinud, sest kaks suurt ostavad suure papi eest mehed kokku, teised üritavad nende rahade eest oma võlgasid katta ja nii ei olegi enam midagi vaadata.

                          Kommentaar


                            no ma ei tea, eks see ikka loomulikult igaühes endas kinni. mis see Premier League siis niipalju huvitavam on?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              no ma ei tea, eks see ikka loomulikult igaühes endas kinni. mis see Premier League siis niipalju huvitavam on?
                              Noh, natuke rohkem üllatusmomenti. Prantsusmaa on ikkagi parim.

                              Kommentaar


                                no ma ei tea, mingi telekanal ei saa ikka minu arust liiga pingelisust arvesse võtta ainult. olgem ausad paljud inimesed on huvitatud üldse Eestis näiteks Ligue 1-st?
                                Ei, ma tegelt olen täiesti poolt et propageeritakse ka teisi, veidi väiksemaid liigasid.
                                Miks ei võidaks näiteks näidata Eestis Norra liigat, kus meilt nii mõnigi mees pallimas?

                                aga üllatusmoment...no vaatame näiteks meie enda foorumi ennustussektsiooni ja eelmise aasta ennustustulemusi näiteks.

                                Ligue 1 võideti 209 punktiga
                                Premier League võideti 213 punktiga
                                La Liga võideti 204 punktiga
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X