320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No mina jagasin Ligue 1-s ka kõvastu boonuspunkte hooaja jooksul.

    Kus mujal suuremas liigas näeksid sa eelmise hooaja top 6 meeskondi tagumises otsas pärast kahte vooru? (Bordeaux #19, Marseille #18, Lyon #16, Lille #13, Auxerre #12 ja Montpellier #7).

    Kommentaar


      Üldse mitte tülikiskumise mõttes, aga kaks viimast hooaega on La Ligas ikka tegelt tõesti roppigavad olnud. Eelmisel hooajal Barca kaotas täpselt ühe mängu, Real neli ja neistki kaks Barcale. Esimesed kaks kogusid 99 ja 96 punkti, kolmas-neljas 71 ja 63. Aasta varem oli Barca ülivõimas ja ka Real lõpetas kolmandast kohast 8 punkti eespool sellest hoolimata, et kaotati koguni viis viimast mängu. Premis samas käis eelmisel hooajal tiitlivõitlus viimase vooruni, pikalt oli koguni kolm meeskonda tiitlikonkurentsis. Aasta varem mahtusid esimesed kolm seitsme punkti sisse. Ja noh, see on muidugi mingil määral subjektiivne hinnang, aga eks meil ole ka Inglise liiga huvilisi lihtsalt rohkem kui Hispaania omi. See ongi peamine põhjus, miks on nii ja mitte teisiti.

      edit: kanal peab ikka pingelisust arvestama ju natuke küll. kui ei ole põnevust, siis on ka vaatajaid vähem, või ei?
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Kardan, et veel üks suurliiga ei mahuks ära. Kuna päris 100% jalkakanal meil niiehknaa pole, siis ei mahu sinna suurt enam. Samuti on Hispaania liiga sitaks igav oma Reali ja Barka mürgeldamisega.
        Aga nüüd ju olemas ka teine puhtalt ühele liigale suunatud kanal VPL HD siis, mis jätaks VSB-le rohkem vaba ruumi, kuna aga muudele teenusepakkujatele (va Viasati parabooliga vaatajad) too uus kanal nähtavaks nii ehk naa ei saa, siis pakutakse Premiershippi ka VSB vaatajatele maitse saamiseks.


        Vastasel korral oleks VSB-l ju vaba mahtu küll, et ühe suurliiga õigused veel hankida ja vaadates nt. Serie A, La Liga ja Ligue 1 mängu algusaegu, siis annaks nv-sel vähemalt nelja mängu kolmest liigast otse transleerida. Serie A pühapäeviti 16 mäng, Pühapäeva õhtul 22 ja laupäeval 23 La Liga ning Ligue 1laupäeval 21. Kõik mahuks ilusti graafikusse.

        Kõige selle teostumine eeldaks muidugi emma-kumma kas Liga BBVA või Serie A teleõiguste soetamist, kuid tasakaalustatuse ja valikuvõimaluse pakkumise mõistes võiks minugipoolest ka need kaks lõunapoolset suurliigat siinsel maapäral eestikeelse kommentaariga nähtavad olla, ehkki näeks neid nii ehk naa ka muudelt taevakanalitelt.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Roppigavad on need aastad olnud neile, kes vaatavad La Ligat nn. külma kõhuga. vince, ma saan sinust aru, samamoodi vaatan ma Premier League'i- kui mingi mäng telekas jooksmas ja keegi "suurtest" mängimas, siis alati lootmas, et loodetavasti nõrgem tõmbab ikka koti pähe
          Barca ja Reali fännile on need ikkagi ülipingelised heitlused olnud. ja noh mis siin salata, tahes tahetmata tekib ka vahest tunne, et nõrgemad klubid on juba ka ette kaotama tulnud, et jõuvarusid säästa enda otseste konkurentide peale. mõnele on muidugi suur auküsimus ka suurtele hambaid näidata, respekt neile.

          tegelt on kurb vaadata, et eestlasi huvitab ainult Premier League. muudest liigadest nagu ei räägitagi, nagu neid poleks olemaski. aga noh eks see võtab aega enne kui eestlased avastavad, et peale inglaste kõrgliiga on ka teisi huvitavaid jalgpalliliigasid olemas. suur abi oleks muidugi kui mõni meie pallur saaks neisse liigadesse mängima, see ehk aitaks kiirendada seda protsessi. kuigi hetkeseisuga ma usun, vähemalt vaadates kui palju inimesi on siin foorumis huvitatud "väliseestlaste" käekäigust, et vabalt võiks näidata Eestis näiteks Hollandi ja Norra liigasid, põhimõtteliselt siis neid liigasid kus meie mehed enamvähem põhikoosseisu mehed on.

          oled ikka kindel et pingelisus on niivõrd tähtis? vaevalt et Ligue 1 nüüd niivõrd populaarne on. isegi kui ta oleks rohkem pingelisem, vaevalt et La Ligal vähem vaatajaid oleks. usutavasti ka Serie A-l
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Lorenzo, mind sa ei saa suvalise eesti vutifänniga võrrelda, sest sa tead väga hästi, et kuidas ja kelle poolt olin. Aga ma ütlen ausalt, et Hispaania liiga on läinud igavaks, kuna seal on voorus kaks olulist mängu - Reali ja Barca oma. Inglismaal on neid natuke rohkem. Saksamaal ja Prantsusmaal veel enam. Inglismaa on neist kõige kallim, Hispaania järgmine, siis saksamaa ja siis tuleb Prantsusmaa. Ehk kui jagada ära hind ja põnevus, siis mina ei näe Hispaanial mõtet. Tore küll, et kaks meeskonda käivad rinnutsi kokku, ent tegelikult on riikliku või autonoomse majandusliku toetusega see liiga täiesti ära rikutud.

            Kommentaar


              Eks ma jah seda silmas pidasingi, et sellise tavalise vaataja seisukohast, kes ei Barcale ega Realile kaasa ei ela. Samas eks see kehtiks ka Serie A ja muude kohta. Prem on lihtsalt ses mõttes suts erandlik, et siin mängib lihtlabane keeleküsimus kaasa, inglist paneb enamik üsna vabalt ja infot on seetõttu ka kordades lihtsam kätte saada. Inimene mugav ju. Sealt ka see oluliselt suurem huviliste hulk, ma usun.

              ja hea, et Dannar ka selle rahalise pointi välja tõi. Prantsusmaa ja Inglismaa osas on tasakaal kulude ja prognoositava huvi vahel järelikult lihtsalt rohkem paigas.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vints ja co, äkki püsiks teemas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                  Vints ja co, äkki püsiks teemas?
                  Aga mis sind täpsemalt häirib? Minu meelest selle teema viimased leheküljed on päris asjalikku ja üldhuvitavat arutelu pakkunud, võrreldes eespool vormiliselt küll ehk rohkem teemas olevate, aga sisuliselt nullväärtusega kommentaaridega.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    on see ainult minu viga, et VSB- kanalitel praegu must pilt ees ?
                    ManU ja Brasiilia toetaja

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Aga mis sind täpsemalt häirib? Minu meelest selle teema viimased leheküljed on päris asjalikku ja üldhuvitavat arutelu pakkunud, võrreldes eespool vormiliselt küll ehk rohkem teemas olevate, aga sisuliselt nullväärtusega kommentaaridega.

                      Parem püsida nullväärtusega teemas, kui hää jutuga teemavälise pasa teemas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                        Viimased kaks lehekülge olidki hääd juttu täis, kuni tulid sina oma liigadega..
                        Kaks varianti, kas sa ei mõista eelnevaid postitusi lugeda või tahad isiklikul pinnal teravat kiskuda. Teisel juhul palun edasine suhtlus privas.

                        edit: sul on kummalised arusaamad sisukast foorumist, aga alati on variant teemat mitte lugeda, kui nii hirmsasti häirib.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                          Vints ja co, äkki püsiks teemas?
                          Amet:
                          liiminuusutaja

                          nojah..

                          Kommentaar


                            Täna siis alustab VSB uue CL hooajaga. 21.30 CL play off round Braga-Sevilla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                              Täna siis alustab VSB uue CL hooajaga. 21.30 CL play off round Braga-Sevilla
                              Kalev Kruus ja Margus Tammsaar on märgitud kommenteerijateks.

                              Kommentaar


                                Pole kuulnudki teisest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X