320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Premieri kõrvalt vaatan ka ise hea meelega ligue 1-te. Paar aastat tagasi ei saanud Lyonile keegi vastu, aga nüüd ei oska isegi favoriite öelda. Väga kõvasti on see liiga arenenud ja tasavägisemaks muutunud. Pole ka seal selliseid 100 miljoni staare eriti. Väga kõva liiga ning see aasta võiks ligue1 meeskond ju isegi CLis 2.koha saada.(tõstaks seda liigat rohkem pildile). Ise hoian pöialt seal Paris SGle, Montpellierile ning Saint Etiennile..

    Kommentaar


      VSB näitab järgmine nädal lives zero games, aga näitab mitut mängu lindistatult. Ntx ManU ja West-Hami mängu, siis City ja Liverpooli mängu ja siis veel ühte selle nädala mängu milleks on Blackpool ja Arsenal
      Mina olen natuke pettunud, kui kava.ee andmed tõetruud on.

      Kommentaar


        Naljakas,et sa vaatasid ainukest kava,kus mänge kirjas ei ole,teistes kavades kõigis olemas need ja mina nägin,et lausa 5 mängu see voor näidatakse!

        Kommentaar


          Kas ta mitte ligue1 mänge ei mõelnud?

          Kommentaar


            Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
            Kas ta mitte ligue1 mänge ei mõelnud?
            Ilmselt siiski mitte.
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas tarry Vaata postitust
              Naljakas,et sa vaatasid ainukest kava,kus mänge kirjas ei ole,teistes kavades kõigis olemas need ja mina nägin,et lausa 5 mängu see voor näidatakse!
              Jutt käis järgmisest nädalast elik kolmandast voorust.

              Kommentaar


                Just chekkasin VSB kava, like wow, ma vaatan tennist ja jalkat ning seda tuleb mõnuga : DD Keep up the good work!

                Kommentaar


                  Tennist peabki olema, aga kahjuks new haveni turniiri ei näita ning grand slamile ei saada ikka õigusi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas christiano321 Vaata postitust
                    VSB näitab järgmine nädal lives zero games,
                    Eesti keel on täitsa mööda läinud sinust?
                    Abiks sulle.. "VSB ei näita järgmine nädal ühtegi mängu otse."
                    lihtsalt see kriibib silma

                    Kommentaar


                      Algselt postitas christiano321 Vaata postitust
                      VSB näitab järgmine nädal lives zero games, aga näitab mitut mängu lindistatult. Ntx ManU ja West-Hami mängu, siis City ja Liverpooli mängu ja siis veel ühte selle nädala mängu milleks on Blackpool ja Arsenal
                      Mina olen natuke pettunud, kui kava.ee andmed tõetruud on.
                      Noh, mida teha. Korvpalli MM on tegelikult suurem võistlus ka ju. Ehk Inglismaal on veel 35 vooru ees ja üks MM-i nädal ei tohiks seda eriti rikkuda.

                      Kommentaar


                        Annab teha niipalju,et soovitan kõigile Rootsi kolida ja vaadata Premieri kõiki 380 mängu lives,mõned küll ühel ajal(erinevatel kanalitel),aga Ligue 1 näeb,Championship paar mängu nädalas jne jne...
                        ...kas kossu MM ei kesta mitte 2 nädalat või näitate aint 1 nädala?

                        Kommentaar


                          Võib ka kaks nädalat kesta. Ei ole väga kursis, igatahes mingi hetk ta läbi ju saab.

                          Kommentaar


                            Oioi, korvpalli MM hakkab ju, see on püha. 2 Nädalat otsepildis maailma tippkorvpall alagrupimängudest 12septembri finaalini välja. Vaga hea, et vsb näitab.

                            Kommentaar


                              Mart Poom kaas-kommentaator newcastle - villa mängus, väga bueno (Y).

                              Kommentaar


                                Miks nad ei võiks 2. kanali väljastada. VSB-l on tegelikult palju ülekandeõigusi. NASCARi ja Championshipi peaaegu üldse ei näe niimoodi. Kelgutamine tuleb ka varsti, siis on see ka prioriteet, mis kindlasti näitamata ei jäeta (lätlastele).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X