320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tim| Vaata postitust
    Mart Poom kaas-kommentaator newcastle - villa mängus, väga bueno (Y).
    tema pärast panin leedukeelse audio. täielik surm.

    Kommentaar


      Mispärast.? Väga hästi kommenteeris ja jagas kogemusi, kuigi vahepeal oli natuke tuim.

      Kommentaar


        Poom oli küll jah väga hea täna..
        united - fulham mängu mõlemad kommentaatorid on üpris häirivad, kommenteerivad tuimalt ja emotsioonitult. Isegi kui on palju nõuda külmalt eestlaselt emotsiooni siis vähemalt kui ei tule naturaalselt võiks natuke üritada teeselda, et seda juttu mingit pidigi huvitav kuulata oleks.

        Kommentaar


          Igati hea kommentaar mõlemalt, polnud seal midagi tuima.

          "Ja kõrgus merepinnast on..."
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas Tim| Vaata postitust
            Poom oli küll jah väga hea täna..
            united - fulham mängu mõlemad kommentaatorid on üpris häirivad, kommenteerivad tuimalt ja emotsioonitult. Isegi kui on palju nõuda külmalt eestlaselt emotsiooni siis vähemalt kui ei tule naturaalselt võiks natuke üritada teeselda, et seda juttu mingit pidigi huvitav kuulata oleks.
            absoluutselt nõus.

            lisaks häiris fulhami tuntav poolehoid.

            Kommentaar


              Annan Bordoo koosseisu nähes ennustusvihje, et pange julgelt PSG peale. Bordoo jättis Gourcuffi pingile ja ühtegi puhast ründajat pole ka väljakul.

              Kommentaar


                Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                absoluutselt nõus.

                lisaks häiris fulhami tuntav poolehoid.
                Ma üritasin öelda küll Epicule, et ta enda Fulhami fänlusel nii üle pea kasvada ei laseks, aga kas ta mind siis kuulab...

                Kommentaar


                  Ma ei tea, kas ma ei ole kommentaatorite suhtes nõudev v milles asi on, aga olen küll kõigi praeguste kommentaatoritega rahul : )
                  See, mis ta nimi nüüd oligi, kes eelmine aasta kommenteeris saksa karikamänge ja kommenteeris täna vist Newcastle mängu, on ikka Eesti kohta top class kommentaator, lemmik siin kanalis

                  Kommentaar


                    fuckin' french people

                    "dalay" on ka muidugi ilus sõna
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Põhimõtteliselt Gouffrani võib ju ründajaks nimetada, kuigi jah, enamus mänge mängib ta ääres. Oleks võinud Modestet proovida.

                      Kuna PSG koduvorm näeb kaugelt välja nagu Manku oma, siis täna oleme Bordeaux` poolt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Annan Bordoo koosseisu nähes ennustusvihje, et pange julgelt PSG peale. Bordoo jättis Gourcuffi pingile ja ühtegi puhast ründajat pole ka väljakul.
                        böö, panin bordoo peale.

                        Kommentaar


                          Kas praegu peabki tennist näitama või olen mina millestki valesti aru saanud !?

                          Kommentaar


                            Petersoo-Poom tegin täna Dannar-Epicule ikka pika puuga ära. Emotsiooni oli ikka esimeses mängus kõvasti rohkem kuigi too lõppes 6-0.

                            Kommentaar


                              indeed. vaatamata sellele, et Poom rääkis suhteliselt kehva diktsiooniga.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Annan Bordoo koosseisu nähes ennustusvihje, et pange julgelt PSG peale. Bordoo jättis Gourcuffi pingile ja ühtegi puhast ründajat pole ka väljakul.
                                näääähhhh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X