320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Annan Bordoo koosseisu nähes ennustusvihje, et pange julgelt PSG peale. Bordoo jättis Gourcuffi pingile ja ühtegi puhast ründajat pole ka väljakul.
    Mis sa nüüd selgituseks ütled?

    Kommentaar


      Haavatud loom on ohtlikum, kui terve.

      Kommentaar


        Küll näete, et 90 pluss 4 lööb veel Ciani ära.

        Kommentaar


          sõbraliku märkusena - kommentaatorid võiksid ära õppida Fulhami hääldamise. järgi võiks edaspidiseks igaks juhuks kontrollida näiteks ka kuidas hääldatakse Readingu't ja Leicester City't Kindlasti on selliseid juhte Inglismaalgi veel.

          Kommentaar


            H-ga Fulhami hääldamine pole minu arust nii hull, aga "Leitsester" või "Riiding" "Lesteri" ja "Redingu" asemel on küll õudne.

            Kommentaar


              City - Liverpool mäng hakkab täna 20ndast minutist või kuida sellega lood on?

              Kommentaar


                Oskab keegi seletada, et kui ma enne mängu selle kanali ostan ja peale mängu teenuse tühistan, palju see umbes maksma läheb?

                Kommentaar


                  Algselt postitas kõlar Vaata postitust
                  Oskab keegi seletada, et kui ma enne mängu selle kanali ostan ja peale mängu teenuse tühistan, palju see umbes maksma läheb?
                  summa/päevade arv kuus
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Midagi pole parata, eestikeelseid kommentaare ma ei talu. Hoolimata kommentaatorist kipub jutt olema labane ja mitte mängus toimuvat puudutav.
                    Eile avastasin enda jaoks leedukeelse kommentaari. Aru ei saa, hea rahulik vaadata. lukasas, leskottas etc
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Hoolimata kommentaatorist kipub jutt olema labane ja mitte mängus toimuvat puudutav.
                      Nagu näiteks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Nagu näiteks?
                        Mul nagu suht sama küsimus. Ega nad raadio kommentaari ei tee, et koguaeg mängust rääkida(kus pall on ja mis mängja kus on.) Seda sa näed ise ka ju. Kommentaatorid ongi ju selleks, et teha mängu vaatamist huvitavamaks ja vahepeal ka midagi muud rääkida.

                        Kommentaar


                          See Ansipi ja city ja masu võrdlus oli eile mängu avalausena hea. Tunnustus. Väike, aga ikkagi.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            See Ansipi ja city ja masu võrdlus oli eile mängu avalausena hea. Tunnustus. Väike, aga ikkagi.
                            Väike kild ongi reeglina parem, kui suur, ülepingutatud nali.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                              Väike kild ongi reeglina parem, kui suur, ülepingutatud nali.
                              Hea killumehe tunneb kohe ära...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marconius Vaata postitust
                                Hea killumehe tunneb kohe ära...
                                Umbes 15 minutit võid oodata, selle ajaga teen ma mingi 3 posti ja lähen foorumist välja. Aga sa tee enne tudu veel üks kontroll läbi ja vaata kuhu ma postitanud olen.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X