320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See ei ole küll ühegi spordialaga seotud, kuid kas kellegil on veel selline probleem, et VSB kanalil on pilt must?

    Kommentaar


      Kas keegi teab Tallinna kesklinnas mõnda pubi või muud söömiskohta, kus on VSB kanal ja saaks homme F1 otseülekannet vaadata?

      Kommentaar


        Nägin ülejärgmise nädala kava ning pean teatama rõõmusõnumi, et seoses Läti meeskonna puudumisega, näidatakse seekord ka teisi meeskondi
        Meistrite liigas samas on TV6-e mängudeks Barcelona-Panathinaikos ja Paiern-Rooma. Real-Ajax ja Manurangers on VSB omad.

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Nägin ülejärgmise nädala kava ning pean teatama rõõmusõnumi, et seoses Läti meeskonna puudumisega, näidatakse seekord ka teisi meeskondi
          Meistrite liigas samas on TV6-e mängudeks Barcelona-Panathinaikos ja Paiern-Rooma. Real-Ajax ja Manurangers on VSB omad.
          Kuidas see hooaeg nende Europa League grupifaasi mängude ülekandmisega on. Ülekandeõigused peaks ikka alles olema. Play-offist ei kantud midagi. Nüüd aga suisa kaks oma poissi võistlemas ja päris hea lootus neid edaspidi platsil näha viimaseid esitusi eelringis arvesse võttes.

          Ja kui juba teada on, siis kes Ajaxi mängul kommentaatoripuldis koha sisse võtavad?
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Euroopa liigat näidatakse ikka. A eks ole näha mida ja keda.

            Kommentaar


              Ohoo, väga hea, et põhimäng ikka TV6'e peal.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                Kuidas see hooaeg nende Europa League grupifaasi mängude ülekandmisega on. Ülekandeõigused peaks ikka alles olema. Play-offist ei kantud midagi. Nüüd aga suisa kaks oma poissi võistlemas ja päris hea lootus neid edaspidi platsil näha viimaseid esitusi eelringis arvesse võttes.

                Ja kui juba teada on, siis kes Ajaxi mängul kommentaatoripuldis koha sisse võtavad?
                Juventus-Poznan, Liverpool-Steaua esimesel mängupäeval.

                Kommentaar


                  Kes Inglismaa-Bulgaaria mängu kommenteerib?
                  Päris ränk, samal ajal mängib Eesti Itaalia vastu.

                  tunnen kaasa

                  Kommentaar


                    seda mängu nagunii keegi eriti eestis ei vaata otse ju, laske peale eesti mängu lõppu parem eetrisse või vähemalt kordusega.

                    Kommentaar


                      Mina ja Epic teeme. Mul isiklikult on Eesti mängust üsna savi, aga see, et kuradi reedel need mängud on, see teeb küll vähe kurvaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Mina ja Epic teeme. Mul isiklikult on Eesti mängust üsna savi, aga see, et kuradi reedel need mängud on, see teeb küll vähe kurvaks.
                        normaalne

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Mina ja Epic teeme. Mul isiklikult on Eesti mängust üsna savi, aga see, et kuradi reedel need mängud on, see teeb küll vähe kurvaks.
                          Mingi Joel Lindpere oled vä?

                          Kommentaar


                            ma ei pole ikka aru saand kes kommenteerides epic ja kes dannar on

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Mina ja Epic teeme. Mul isiklikult on Eesti mängust üsna savi, aga see, et kuradi reedel need mängud on, see teeb küll vähe kurvaks.
                              te võite teha mis te tahate aga eesti mänguga samal ajal inglise mängu näidata on mõttetu sest vaatajad sisuliselt puuduvad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                                te võite teha mis te tahate aga eesti mänguga samal ajal inglise mängu näidata on mõttetu sest vaatajad sisuliselt puuduvad.
                                lätlased vaatasid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X