320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    S.Ramos on nagu nii dannari varikonto.
    Sel juhul olen ka sinu varikonto
    ____

    Sorry, kui räägitud teema, aga nPower liigat näidatakse üldse weel ?

    Kommentaar


      Täna oli päris nauditav ülekanne Flora mängust. Isegi emotsioone näitasid mehed välja

      Kommentaar


        Ma küll täpselt ei tea kes on kes aga arvan ,et see on dannar kes teeb neid imalaid nalju a´la "lahti nagu wayne bridge naine".Juhtusin vaatama mängu koos 7 aastase poja ja naisega,no väga piinlik hakkas tõepoolest!Kas võiksite natukese professionaalsemad olla?Muidu väga asjalikud olete ja edu Teile!

        Kommentaar


          Algselt postitas Jimbo Vaata postitust
          Ma küll täpselt ei tea kes on kes aga arvan ,et see on dannar kes teeb neid imalaid nalju a´la "lahti nagu wayne bridge naine".Juhtusin vaatama mängu koos 7 aastase poja ja naisega,no väga piinlik hakkas tõepoolest!Kas võiksite natukese professionaalsemad olla?Muidu väga asjalikud olete ja edu Teile!
          Too nali oli natuke teemaväline ja tühi jah.

          Kommentaar


            kas ma olen ainuke, kes kuuleb seal sellise nime - Jevdokimov - asemel igast jevdikoveid ja jevdikomoveid?
            “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

            Kommentaar


              Algselt postitas philou Vaata postitust
              kas ma olen ainuke, kes kuuleb seal sellise nime - Jevdokimov - asemel igast jevdikoveid ja jevdikomoveid?
              Ei, saa pole ainuke.Kaas kommentaator märkas seda korra ja parandas seda aga too jätkas ikka samas vaimus edasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas philou Vaata postitust
                kas ma olen ainuke, kes kuuleb seal sellise nime - Jevdokimov - asemel igast jevdikoveid ja jevdikomoveid?
                Küllap neil on kodutöö tegemata.

                Kommentaar


                  Selle kuti, kes täna stabiilselt Kovtuunovitš ütles, mähiks küll mõneks ajaks toidukilesse..

                  Kommentaar


                    Eilse mängu algkoosseisude lugemine oli küll täielik katastroof.

                    Kommentaar


                      <dannar> teisipäev: VSB Valencia-Manu, TV6 Chelsea-Marseille
                      <dannar> kolmapäev: VSB Kaasan-Barca ja Auxerre-Real, TV6 Inter-Werder
                      Järgmine nädal meistrite liigas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        <dannar> teisipäev: VSB Valencia-Manu, TV6 Chelsea-Marseille
                        <dannar> kolmapäev: VSB Kaasan-Barca ja Auxerre-Real, TV6 Inter-Werder
                        Järgmine nädal meistrite liigas.
                        Super! Jätkake samas vaimus, ehk siis Reali mängud eetris.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                          Super! Jätkake samas vaimus, ehk siis Reali mängud eetris.
                          Samad sõnad ManU mängude kohta.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            <dannar>TV6 Chelsea-Marseille

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jaamu
                              Valencia-ManU on kolmapäeval
                              Jah, minu viga, vahetage Reali ja Manu mängud ära.

                              Kommentaar


                                Kas VSB näitab täna chelsea - city mängu 20 minta delayga? Algab ju mäng 14.45, aga ülekanne hakkab vsb'l 15.05... kava.ee andmeil vähemalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X