320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna on hea komm olnd. Cocacola mängus Dannarilt hästi, tsiteerin peast: "Aga mõtle, kui Eestis oleks ka Kellukese Esiliiga ja Buratino Meistriliiga."

    Ja neid pärle oli veel.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      ma kuulsin igatahes nii
      ja siis on laurent blanc, "karvase putsiga mees"
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Pidin ma jah, keset mängu foorumit vaatama. See kapuutsi nali ajas kergelt naerma, kui täitsa aus olla

        Kommentaar


          dannar sa peaks rohkem nagu ekspert seal olema ju aga jah täitsa mõnus ja lõbus komm on.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            dannar sa peaks rohkem nagu ekspert seal olema ju aga jah täitsa mõnus ja lõbus komm on.
            mis mõttes ekspert?

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              mis mõttes ekspert?
              jalkaekspert nohh
              FC Flora

              Kommentaar


                Dannar võeti sinna perverdiks, mitte eksperdiks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  LAUPÄEV 31 Jaan

                  Kell 19.15 Coca Cola
                  Sheffield Wednesday-Birmingham
                  P***i, minusugune maaltpärit vaene üliõpilane, kelle telekal on alles sarved peal

                  , seda vist väga ei näe?
                  hakka või meelega arenema ja digileviga ühinema....

                  Kommentaar


                    haha, kommentaarid on küll päris head. Eile Nantes - Bordeaux ajal ka - "Ah kurat ei saa arugi, kes seal väljakul jookseb. Igastahes tegi ta vea." vms D

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      haha, kommentaarid on küll päris head. Eile Nantes - Bordeaux ajal ka - "Ah kurat ei saa arugi, kes seal väljakul jookseb. Igastahes tegi ta vea." vms D
                      Sellele eelnenud mängus oli umbes nii: "Siin näeme nüüd tänase mängu kohtunikku, kelle nime ma olen praeguseks juba unustanud."

                      Ehk au Dannarile, kes rääkis julgelt tõtt, Kaljuveer oleks ilmselt piinlikult vaikinud ja siis hiljem kohtuniku nime ära maininud.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Sellele eelnenud mängus oli umbes nii: "Siin näeme nüüd tänase mängu kohtunikku, kelle nime ma olen praeguseks juba unustanud."

                        Ehk au Dannarile, kes rääkis julgelt tõtt, Kaljuveer oleks ilmselt piinlikult vaikinud ja siis hiljem kohtuniku nime ära maininud.
                        Dannar laseb jah terve mäng ainult pärleid lahti iga sõna on puhas kuld
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Tegelikult oli eile ikka suhtkoht paanikaosakond mingi hetk, kui kohe algul leitud asetused väljakul sootuks teistsuguseks osutusid ja siis panin ma esimesed veerand tundi grandioosselt puusse iga teise lausega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Sellele eelnenud mängus oli umbes nii: "Siin näeme nüüd tänase mängu kohtunikku, kelle nime ma olen praeguseks juba unustanud."

                            Ehk au Dannarile, kes rääkis julgelt tõtt, Kaljuveer oleks ilmselt piinlikult vaikinud ja siis hiljem kohtuniku nime ära maininud.
                            Gunnar ütles seda vist sootuks. kohtuniku kohta. Ja mina ei mäletanud ka kohtuniku nime. Keeruline oli teine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Gunnar ütles seda vist sootuks. kohtuniku kohta. Ja mina ei mäletanud ka kohtuniku nime. Keeruline oli teine.
                              Sina ütlesid mu arust igatahes, et ei mäleta ja siis Gunn vist ütles nime, aga ega suurt vahet ei ole. Komm oli ikka hea, mitte selline nii ametlik vaid vabamas stiilis, mida on mõnus kuula.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                                hakka või meelega arenema ja digileviga ühinema....
                                Võimalusel soovitan ühineda STV-ga, sest see näib olevat üks väheseid teenusepakkujaid, mis nii KalevSporti kui ka ViasatSportBalticut näitab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X