320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea kas asi oli selles, et üheks pooleks oli minu favoriitmeeskond aga täna oli kommentaar üpris kehv. Nigel Cloughi ei tuntud kordagi ära, mingit gei teemat aretati. Hääldustest ei jahu, aga Welbecki muundamine mängu lõpus Woolbeckiks, on omaette saavutus. Reeglid võiks ka teinekord selgeks teha - võõrsil löödud väravad hakanuks lugema alles lisaaja lõpus.

    Kommentaar


      Kes täna olid?
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Mina ei olnd. Mina käisin sel ajal kinos.

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Ei tea kas asi oli selles, et üheks pooleks oli minu favoriitmeeskond aga täna oli kommentaar üpris kehv. Nigel Cloughi ei tuntud kordagi ära, mingit gei teemat aretati. Hääldustest ei jahu, aga Welbecki muundamine mängu lõpus Woolbeckiks, on omaette saavutus. Reeglid võiks ka teinekord selgeks teha - võõrsil löödud väravad hakanuks lugema alles lisaaja lõpus.
          Täiesti nõus, ei olnud kumbki minu favoriitmeeskond, kuid otsisin võimalusi teises keeles kommentaare kuulata. Kahjuks inglise ja vene keel puudusid ning
          kuulasin veidi leedu keeles, kuid lõpuks panin hoopis teisele kanalile. Nii kehva kommentaari ei suuda meenutada.

          Kommentaar


            Muide. Minuteada telset pole hakanud edastama. Ilmselt loobun kallimast paketist kui kohe ei tule.

            Kommentaar


              Paar lõbusat kommentaari delfist

              (16:21):
              Viasat Sport Eesti näitab ka peale DSF-i kuid kuna selles viasatis on kommentaatoriteks kaks debiilset tatikat kes jalgpallist mitte midagi ei jaga (vahepeal tahaks oksendada nende jutu peale)siis juba parem saksakeelset möla kuulata.

              Maailma parim külli-riimija keset kõrbe ütleb (16:22):
              No kolmapäevase mängu kommentaatoritel on arenemisruumi küll TOHUTULT.Mängijate nimed,lauseehitus,eelnevad mängud,ettevalmistus ühesõnaga puudub,faktidega ainult ei vea välja.Küll õpivad ja jaksu edaspidiseks,riivas kõrva lihtsalt!


              Maailma parim külli-riimija keset kõrbe ütleb (16:22):
              Ma ei saa aru mida te virisete selle Viasat Sport Balitcu kommentaatorite teemal. Kutid panevad esimesi mänge ja pole üldse paha. Teisipäevased kutid nats segaduses a eilsed olid ju norm. Kurat kanal näitab vutti mida ei jõua ära vaadata ja te ainult virisete, naerma ajab selline asi.

              Kommentaar


                Järjekordsele järelpärimisele, millal ja kas kanalit ka näha võimalik, vastati Starmani kontorist:

                Täname Teid pöördumise eest!

                Kahjuks praeguseks hetkeks ei ole veel mdiagi selgunud. Vabandame!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Järjekordsele järelpärimisele, millal ja kas kanalit ka näha võimalik, vastati Starmani kontorist:

                  Täname Teid pöördumise eest!

                  Kahjuks praeguseks hetkeks ei ole veel mdiagi selgunud. Vabandame!
                  Viasat enda puhul asja lihtsaks teinud.
                  KKK sektoris senimaani kirjas, et Kalev Sport tuleb, siis kui asi seda väärt on ja ETV2 kohta kirjutati lihtsalt uudis, et ainult ETV'l pole olümpiamängude ajal häda midagi ja leppige sellega. Ei olegi mõtet meili saata, sest tuleb copy/paste vastus nendest allikatest ja rahu majas.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    kust seda telekava saab? ma ei leia mittekuskilt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Casablanca Vaata postitust
                      kust seda telekava saab? ma ei leia mittekuskilt.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        see kes seal neid kavasid kirjutab, see võiks vähe mõelda kas nii on ikka normaalne...

                        31.01 BoVenemaa Dortmund- Bayer Leverkusen
                        31.01 Sheffield Kolmapäev- Birmingham
                        01.02 BreMehed Verder- Arminia
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          kes seal neid kavasid kirjutab, see võiks vähe mõelda kas nii on ikka normaalne
                          arvatavasti 'kirjutab' neid kavasid mingi automaatne translaator,
                          mis neil valismaiseid kavu emakeelde umber aitab panna

                          Russia, Wednesday &men
                          tuleb ju ometi eesti keelde t6lkida
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            see kes seal neid kavasid kirjutab, see võiks vähe mõelda kas nii on ikka normaalne...

                            31.01 BoVenemaa Dortmund- Bayer Leverkusen
                            31.01 Sheffield Kolmapäev- Birmingham
                            01.02 BreMehed Verder- Arminia
                            siia juurde sobib see pilt hästi:



                            ei, aga nii saaks tõesti päris huvitava kava ju. täna Meesrinder Ühendatud - Totkümmesink Kuumkannus, homme aga Makspiljard - Kunagitonn. väga ilus eesti keel minu meelest.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              siia juurde sobib see pilt hästi:



                              ei, aga nii saaks tõesti päris huvitava kava ju. täna Meesrinder Ühendatud - Totkümmesink Kuumkannus, homme aga Makspiljard - Kunagitonn. väga ilus eesti keel minu meelest.
                              Maksabassein...

                              Kommentaar


                                Kas Dannar on see madalama hälega vend? Igal juhu see vend kommib hästi.
                                Aga see teine nolk seal kõrval, mida vittu mis hääldused: Voolback, Kait, DEFOE(nii nagu kirjapilt). Lisaks on ta nii konarlik ja kui nüüd hip hopi väljendeid kasutada, siis ta flow on olematu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X