320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Nii alla nad ka ei lange
    Mina seda enam väita ei julgeks

    Kommentaar


      Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
      Mina seda enam väita ei julgeks
      Olen endiselt veendunud, et vähemalt püsima nad jäävad.
      FC Flora

      Kommentaar


        Kes homseid mänge kommenteerivad? Kui kava.ee paika peab siis on üle pika aja eetris ka Prantuse liiga ja kohe super mänguga Marseille-Bordeaux.

        Kommentaar


          Sooviks teada, kes täna ManU mängu kommenteerib ?

          Kommentaar


            Täna läheb kelgutamine vist õhtuni välja, aga asemele pakuks vollet TV-6-st, mis algas hilinemisega, aga algas.

            Kommentaar


              Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
              Sooviks teada, kes täna ManU mängu kommenteerib ?
              Dannarit pole Eestis. Esimest teevad Peterso ja Poom.
              Loogika ütleb, et Sarapik ja Ott "tantsi-nagu-strippar-Marcol-oleks-epilepsia" Järvela.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Dannarit pole Eestis. Esimest teevad Peterso ja Poom.
                Loogika ütleb, et Sarapik ja Ott "tantsi-nagu-strippar-Marcol-oleks-epilepsia" Järvela.
                Kolmapäevast Blackpool-Liverpool mängu kommenteerides märkis Järvela, et kommenteerib tänaõhtust Man U - Spurs mängu. Loodame, et on peale eilset sünnipäeva ikka üles ärganud ja kell 18.10 puldis!
                BACK WHERE WE BELONG

                Kommentaar


                  Kakoi imeloom see Giggs on, et Ott teda iga mäng kiitma peab? Mängu lõpus vedas tühja maa peal palli kümme meetrit ja söötis siis auti ja sai kiita kui väsimatu mees, kellel on pall jala külge liimitud vms.

                  Kommentaar


                    Mina küll nägin, et Giggs andis õige söödu, lihtsalt kaaslane kes seal äärel oli, oli liiga aeglane...
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Kurat, kas ma olen ainuke kellele tundub Sarapiku hääl täpselt nagu Zelinskil ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                        Kurat, kas ma olen ainuke kellele tundub Sarapiku hääl täpselt nagu Zelinskil ?
                        Ma ei tea, pole Zelinski häält väljaspool TV kuulnud.
                        Tegelikult telekas moonutab mu arust natuke Risto häält. Tavaelus tal päris selline hääl pole. Või siis Ott söödab talle mingeid medikamente enne mängu, et ta hääl moonduks ja oleks Zelinski hääle moodi.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Mis kuradi imemees see Bale on ja miks põrgu pärast teda nii ülistama peab??
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Jookseb kiiresti. Kontrate jaoks hea või kui kaitse palju ruumi jätab, aga positsiooni rünnakutel ja umbkaitse vastu (loe mänks eile) pole ta suurem asi imemees. Mina müüks Spursi asemel ta maha kuni veel palju haipi tuleb.

                            Aga eks kommentaatoritel ole ka oma lemmik mängijad ja seisukohad välja kujunenud, seega andku aga tuld. Parem sita kommentaariga vutt kui hea kommentariga bobi. MItte et täna pask kommentaar oli, või et ma kunagi vsb pealt bobi vaadanud oleksin.

                            Kommentaar


                              Eile olid kommentaatorid päris head. 2 fraasi jäi ka hästi meelde, mis öeldi ja mis ajas mind südamest naerma.

                              Ott Järvela: "Pikk mees, pikad juhtmed" see käis siis Crouchi kohta, kes liiga hilja avastas, et peaks van der sarile survet avaldama, et ta enam aega ei veedaks ja Epic siis Marseille - Bordeaux mängus teise poolaja lõpus, kui Brandao skooris, röökis Epic, et Puujalad ruulivad täna!
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Ma ei tea, kas minu mälu on puusse pannud või mitte, aga see FA cupi reklaam, mis oli. Kalev ütles, et meeskonnad kohtuvad nüüd uuesti, kuna lumeolud ei lubanud 3. ringi mänge varem pidada.
                                Kas need lumeolud mitte premieri mänge ei takistanud, sest FA cupis mängitaske ikka sellepärast uuesti, et esimene mäng viiki jäi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X