320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kõlar Vaata postitust
    No kui tõesti nii hullult vaja teada, siis ehk vaatad ise üle?
    Ma arvan, et Sa ei saanud ta mõttest aru. Kuna eelmisel nädalal reklaamiti ja lubati näidata Rocki mängu lätlastega, aga ei näidatud, siis nüüd ta loodab, et VSB jälle pange ei pane ja näitab Rocki mängu ikka ilusti ära nagu see kavasse üles pandud on.

    Kommentaar


      No kui nii siis vabandust, et "teravat tõmbasin". aga igatahes mängu näitab, kell 16.55.

      Kommentaar


        Algselt postitas kõlar Vaata postitust
        No kui nii siis vabandust, et "teravat tõmbasin". aga igatahes mängu näitab, kell 16.55.
        Eh...sa ütled seda nii kindlalt...
        Sellel kanalis ei tohi kunagi kindel olla. Viimasel ajal on ikka väga, väga palju äpardusi juhtunud seal. Täielikud amatöörid juhivad seda kanalit (N).
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Uudiseid selle kohta kes Arsenal-Barca mängu kommenteerivad? kava.ee's on kirjas et Roma-Shakhtar kommenteerivad Kruus-Kivisild.

          Kommentaar


            Pakun, et Petersoo ja Poom. Kindel pole.
            Sarapik kindlasti mitte, sest tal täna futsal.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Pakun, et Petersoo ja Poom. Kindel pole.
              Sarapik kindlasti mitte, sest tal täna futsal.
              Epic pidi tegema hoopis.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Täiesti suvaline küsimus, ei süüdista kedagi. Aga miks näidatakse TV6 vahendlusel hoopis Roma ja Ukrainlaste mängu, mitte Arse ja Barca mängu, mis teatavasti lastakse üles VSB peal. TV6 on ju kordades suurem vaatajaskond ja vaevalt et keegi neid Viasat lisa pakette Elionist ostma hakkab.
                You need people who score goals, that's how you win games.

                Kommentaar


                  Kuna siis saab Viasat rohkem krõbisevat.

                  Kommentaar


                    Tra putsi kuradi korvpall. Mäng läks lisaajale ja Champions League tuleb hiljem

                    Kommentaar


                      tramaeivõiiiiiiiiiiii

                      Kommentaar


                        Käi putsi oma sitase korrpalliga
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          korvpall on ju eestis selgelt ebapopulaarsem kui korvpall. kummaline, et nii läks

                          Kommentaar


                            Tegin omale kasutaja, et ka sõimama tulla siia. No kurat, kui teine lisaaeg veel peaks tulema siis lendab see Viasat kus see ja teine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas levkoi Vaata postitust
                              korvpall on ju eestis selgelt ebapopulaarsem kui korvpall. kummaline, et nii läks
                              Hästi öeldud!

                              Aga ma lootsin ikka et Xtra pealt näeb, aga need on kõik tummad.

                              Kommentaar


                                persse, ma kiirustasin koju nagu segane, et leida telekast kaks lisaaega !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X