320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Ei tea kas Prandelli ta koondisse kutsub nüüd. Rääkis mingi aeg et Cassano&Balo on tulevik, aga Antonio juba sain sugeda oma käitumise pärast Dorias.
    Küll ta kutsub. Prandelli on selline perfektse isa etalon. Püüab mõista ja aidata. De Rossi lubas ka vaibale kutsuda. Või oot, koondisekutsed on saadetud?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vaevalt. Ma pole küll kuulnud

      Kommentaar


        Infoks, et praegu algas üllatuslikult otsepildis Sunderland - Liverpool. Kavas seda hoki tõttu polnud, aga kuna need play-offid said varem läbi, siis nii.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Infoks, et praegu algas üllatuslikult otsepildis Sunderland - Liverpool. Kavas seda hoki tõttu polnud, aga kuna need play-offid said varem läbi, siis nii.
          Mhmh. See selgus mõned päevad tagasi. Kodulehel antud kavas peaks see isegi kirjas olema.

          Kommentaar


            Kas Tselski ja Shitty mängu ka ikka näitab?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Infoks, et praegu algas üllatuslikult otsepildis Sunderland - Liverpool. Kavas seda hoki tõttu polnud, aga kuna need play-offid said varem läbi, siis nii.
              Suured tänud. Näen teist poolaega.

              Kommentaar


                Eilsest mängu parimad palad oli mingi jutt Dawsoni Arse*** ajaloost ning Gary Speedi tituleerimine Robbie Keane'iks. Tegijal juhtub.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  Eilsest mängu parimad palad oli mingi jutt Dawsoni Arse*** ajaloost ning Gary Speedi tituleerimine Robbie Keane'iks. Tegijal juhtub.
                  Arsenali ajalugu oli Matthew Upsonil. Gary Speedi võisin ma küll Robbieks nimetada, näomälu 0.

                  Kommentaar


                    http://www.facebook.com/?ref=home#!/...06837792660947 Mingi sarnane leht on valmis tehtud. Siit pidada uut inffi saama ja puha.

                    Kommentaar


                      Ei teagi, kas siia teemasse on seda õige postitada, aga küsin ikka. Kui koondiste EM valikmängud on siis miks VSB pidevalt sellised mängud valib? Aru saada, et Saksamaal on kõva sats ja ikkagi suur riik, aga milleks näidata mängu mis ühelegi eestlasele eriti palju ei anna, väljaarvatud Indrek Petersoole, kes saab jälle Suurt Saksamaad imetleda. Saksamaa edsipääsus pole ju niikuinii kahtlust ja Kashastan ei tee ka midagi seal, kui kõik kaotused on. Samal ajal võiks näidata neid mänge, kus pinge vähe suurem õhus a`la Itaalia-Sloveenia Venemaa-Armeenia, Norra - Taani, Kreeka- Iisrael

                      Kommentaar


                        Vastan siinkohal üsnagi umbes, et VSB-l on Saksamaa ja Inglismaa jalgpalli õigused ja sellega kaasnevad ka nende koondiste kodumängud. Prantsusmaa jalgpall võiks teoorias ka olla paketis, aga see on vist Eurospordil. Seetõttu ongi meil Saksamaa ja Inglismaa mängud, et need on juba paketis liigadega koos.
                        Ma muidugi pakun praegu umbes, sest ma ka täpselt ei tea, aga selline variant oleks igati loogiline.

                        Kommentaar


                          Siis võiks küsida, et miks VSB ei näita bundesligat vaid näitab ligue 1'te.

                          Kommentaar


                            hami ja manu mängu kommentaarid olid väga halvad - jälle!

                            ÄÄRMISELT kohatu "nali" nt see.. "Kuszczak on täna ebakindel nagu Poola lennuliiklus vms."

                            igast jama ei pea ka välja ajama mis sülg suhu toob,eksole

                            Kommentaar


                              nõustun, kommentaatorid olid West Hami - Man Unitedi mängul jubedad.


                              Kommentaar


                                Mis kõikides kavades rõõmsalt välja kuulutatud Fulham-Blackpoolist sai?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X