320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keerati kokku, pandi põlema ja visati tuppa
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Pole jah Fulhamis seda glamuuri, mis manku võitude kordustes ja mingisuguses motospordi pjedestaalis.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        dannar vaata nüüd et laadaks ära ei lähe see lõpp teil
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Ma loodan, et niipea enam sellist mängu ei tule, sest tõesti mitte kumbki ei soovinudki vist eriti mängida täna.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma loodan, et niipea enam sellist mängu ei tule, sest tõesti mitte kumbki ei soovinudki vist eriti mängida täna.
            Ei saa aru...
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Ei saa aru...
              Et nõme mäng oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Et nõme mäng oli.
                Ma siin posti kuupäeva ja kellaaega vaatamata eeldasin, et jutt oli Barca-Donetsk mängust. Siiski mitte, doh....
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Hakkab seda jalgpalli VSB kavades järjest vähemaks jääma. Tuleb välja, et F1 kvalifikatsioonisõidud ja läti hokiklubide omavahelised madistamised(mida oleks ju liig Viasat hockey peal näidata) on hoopis see tõeline vaatajamagnet. Hooaja alguses näidati parematel päevadel laupäeviti 3 mängu järjest, viimastel nädalatel peab ühe mänguga leppima.

                  Peab vist hakkama alternatiividele mõtlema, PL HD kanalit loetakse Viasati eksklusiivkanaliks ja konkurentidele veel ei jagata seega tuleks Viasat võtta, mis ongi ilmselt VSB jalgpallikesiste kavade ajendiks - kõik vutisõbrad Viasatti meelitada.

                  Kommentaar


                    No F1'e kallal pole väga kägiseda. On öeldud, et F1 on VSB's kõigist spordiülekannetest üle. Isegi nendest premier liiga mängudest.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Miks ei võiks VSB NBA-d näidata ?
                      Ma pakuks et vaatajaid oleks küll.
                      Just play. Have fun. Enjoy the game.

                      Michael Jordan

                      Kommentaar


                        Kui ma ei eksi, siis leedukate operaator Teo LT näitab oma võrgus NBA TV-d. See peaks vist pmtslt nullima ära võimaluse, et mõni teine kanal saaks Leedus NBA-d näidata? Ja VSB olemust arvestades... edasist matemaatikat oskab ilmselt igaüks ise ka teha.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Kui ma ei eksi, siis leedukate operaator Teo LT näitab oma võrgus NBA TV-d. See peaks vist pmtslt nullima ära võimaluse, et mõni teine kanal saaks Leedus NBA-d näidata? Ja VSB olemust arvestades... edasist matemaatikat oskab ilmselt igaüks ise ka teha.
                          NBA TV näitamine seda küll nullida ei tohiks. Kui mõnel Leedu kanalil oleks eksklusiivõigus NBA näitamiseks, siis küll. Aga minu meelest edastatakse NBA TV-d kaabelvõrkudes paljudes riikides, kus ka kohalikud kanalid NBA-d näitavad.

                          Kommentaar


                            Võimalik, et NBA õigused on nii kallid, et Viasati paketi hind tõuseks tuntavalt. Ka ESPN America pole suutnud NBA õigusi omandada. Teisi P-Ameerika profisarju nad näitavad.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Võimalik, et NBA õigused on nii kallid, et Viasati paketi hind tõuseks tuntavalt. Ka ESPN America pole suutnud NBA õigusi omandada. Teisi P-Ameerika profisarju nad näitavad.
                              Või üritab VSB joosta kaasa kurja masterplaaniga, et NBA asemel promoda euroliigat ja neid kuradi balti pallitoksimisi. Aga ma taas, puusalt, nagu alati.

                              Kommentaar


                                Sõbrast NBA fänniga just kiitis, et see läbi league passi tulev näitab silmad ette ka rändom digikanalile. Ja league pass on mingi 1k ehk 80 eeku per kuu.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X