320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eraldi jalgpallikanal võib olemas olla, aga VSB pole ainult hokikanal. Ja pealegi on väga hea, et Eesti koondise mänge näidatakse.

    Kommentaar


      Ei ole väitnud, et VSB on hokikanal. Lihtsalt, kui viasatil on hokikanal olemas, miks nad ei või seal hokit näidata...

      Kommentaar


        Aga miks peaks VSB näitama jalgpalli, kui Viasatis on ka Viasat Football?

        Kommentaar


          Täitsa tõsi, ning lisaks on olemas ka selle kanali HD versioon ning ka Premier League HD kanal, kuid minul kui Elioni kliendil ei ole võimalik neid kanaleid tellida. Sellest ka minu nördimus, et näidatakse hokit VSB pealt, kui on eraldi hokikanal ka Viasati paketis olemas.
          Aga aitab selle teema jahumisest.

          Kommentaar


            Viasati Eesti poole töötajatel tekitas ka tänane programmivalik küsimusi, aga kordan, et programmi valib meie lõunanaaber. Hoki vs. jalgpall.

            Kommentaar


              Õnneks juhtus olema igav mäng.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Viasati Eesti poole töötajatel tekitas ka tänane programmivalik küsimusi, aga kordan, et programmi valib meie lõunanaaber. Hoki vs. jalgpall.
                Nagu ka muude asjadega siin maailmas, paneb asja paika raha.
                Lätlaste reklaamimüük pidi olema sama suur kui eestlastel ja leeduastel kokku. Seega ei üllata mind see asi.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Nagu ka muude asjadega siin maailmas, paneb asja paika raha.
                  Lätlaste reklaamimüük pidi olema sama suur kui eestlastel ja leeduastel kokku. Seega ei üllata mind see asi.
                  Lätis on Viasat turuliider. Kõik.

                  Kommentaar


                    Lätlased on homod. Kõik.

                    Oli tore õhtupoolik vigaste striimide seltsis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      Lätlased on homod. Kõik.

                      Oli tore õhtupoolik vigaste striimide seltsis.
                      Veendusin selles eelmisel nv l korduvalt kui seda vabariiki külastasin.
                      Ainuke eredaim hetk oli see kui ühe eestlasega( kes elab seal juba pikemalt) samakat jõime. Tema enda tehtud samakat kusjuures, väga maitsev oli
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Mainin igaks juhuks ette ära, et kui keegi lootis järgmisel pühapäeval Arsenal-mankut selle kanali pealt vaadata, siis not gonna happen. On küll mõnevõrra oluline mäng, aga Nascari tipphetked ja Sloveenia-Venemaa (!!!) hoki otseülekanne osutusid siiski tähtsamateks. Isegi kordusele pole ruumi leitud.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Hooaja lõpus ei taheta nagu üldse enam mänge näidata, kui nii edasi läheb siis vb tõmbavad järgmine hooaeg üldse maha. Täie mõistuse juures olev inimene paneks ikka Arsenali - Manu mängu live ja näitaks seda hokit korduses, aga juu siis selle kanali juhid peavad olulisemaks tõesti hokit.

                          Kommentaar


                            Tuleb paraku vist VSB-st lahti öelda. Premier league'i mängude pärast sai see kanal ju võetud ja kuni lähiajani oli ju täitsa tore, laupäeval pandi 3 mängu kavva nagu nalja, kõik tähtsad mängud üldjuhul näidati ära. Viimasel ajal programmivalik muidugi mingit kriitikat paraku ei kannata. Koos VSB-ga võivad need tvtuhanded ka istmikusse suunduda ja siis lähen viasatti ja bvõtan endale premierliighaadee ja oi kus ma siin neile sellega alles näitan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Mainin igaks juhuks ette ära, et kui keegi lootis järgmisel pühapäeval Arsenal-mankut selle kanali pealt vaadata, siis not gonna happen. On küll mõnevõrra oluline mäng, aga Nascari tipphetked ja Sloveenia-Venemaa (!!!) hoki otseülekanne osutusid siiski tähtsamateks. Isegi kordusele pole ruumi leitud.

                              Debiilikud puldis, tõesõna.
                              Jumal tänatud, et ma otsustasin VSB mitte tellida.

                              Kommentaar


                                See küll vist ei sõltu teist, aga miks ei ole ülekannete vahel näidatavaid videoklippe muudetud? Need Inglismaa liiga väravad näiteks, mis näidatakse, on juba kuskilt hooaja algusest ja kuigi huvitav neid enam vaadata ei ole.
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X