320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Väidan, et Man City vs Stoke otse on märksa asjalikum vaatepilt, kui Blackpool vs Bolton või Wigan vs WHU kordusest.
    Sa ei saanud vist McN-i öeldust aru. Et näidatakse kahte ebaolulist, aga samas glamuurset meeskonda, samas tõsist vennatapusõda mitte. Ja otse nagu. Aga noh, äkki sain mina valesti aru.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Sa ei saanud vist McN-i öeldust aru. Et näidatakse kahte ebaolulist, aga samas glamuurset meeskonda, samas tõsist vennatapusõda mitte. Ja otse nagu. Aga noh, äkki sain mina valesti aru.
      Samas erinevate eetriaegadega mängude näitamist on ju mõttetu võrrelda. Kaua üldse antakse varem teada, mis mäng eetrisse jõuab? Eile oli Sky´l näiteks suht major cock-up, kui näidati Chelsea vs Newcastle ja Arsenal vs Villa mänge. Samas viimase ajal oleks ükskõik mis teine mäng märksa tähtsama kaaluga olnud. Eks ilmselt loodeti mõnda aega tagasi veel näha sellist vinget tiitliheitlust ja seetõttu ka need mängud.

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        Samas erinevate eetriaegadega mängude näitamist on ju mõttetu võrrelda. Kaua üldse antakse varem teada, mis mäng eetrisse jõuab? Eile oli Sky´l näiteks suht major cock-up, kui näidati Chelsea vs Newcastle ja Arsenal vs Villa mänge. Samas viimase ajal oleks ükskõik mis teine mäng märksa tähtsama kaaluga olnud. Eks ilmselt loodeti mõnda aega tagasi veel näha sellist vinget tiitliheitlust ja seetõttu ka need mängud.
        Nagu ma enne maininud olen, siis kogu see kava tuleb Lätist ja nendel on otsustusõigus.

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          Väidan, et Man City vs Stoke otse on märksa asjalikum vaatepilt, kui Blackpool vs Bolton või Wigan vs WHU kordusest.

          Ja Chelsea vs Newcastle oli ju varasem mäng, mis ühegi teise lahinguga ei kattunud.
          Ei ma saan aru küll, et valiti need, mis ei ole jäähoki või tennisega samal ajal. See aga ei tähenda, et need mõttetud mängud vaatamist vääriksid.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Ei ma saan aru küll, et valiti need, mis ei ole jäähoki või tennisega samal ajal. See aga ei tähenda, et need mõttetud mängud vaatamist vääriksid.
            Vaatajaid peaks neile "mõttetutelegi mängudele" ju rohkem jaguma kui näiteks mingile Meistrite Liigat kokkuvõtva saate kordusele.

            Kommentaar


              Mis Premmi mängu pühapäeval näidatakse?

              Kommentaar


                Manchester United-Blackpool mängu.

                Kommentaar


                  Keegi oskab kommentaatoreid öelda?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orly Vaata postitust
                    Keegi oskab kommentaatoreid öelda?
                    Helar Osila ja Anu Säärits.

                    Kommentaar


                      Karikatõstmist ka näitate ?
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                        Karikatõstmist ka näitate ?
                        Eks ma kohale jõudes saan teada, mida targad onud lätist ja taanist on otsustanud.

                        Kommentaar


                          pakun täitsa lambist, et on nagu alati, st saate vile järel paar lõpulauset öelda ja nägemist. premi seitsmeteistkümnenda vooru väravaid ei või ju ometi taas näitamata jätta.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            pakun täitsa lambist, et on nagu alati, st saate vile järel paar lõpulauset öelda ja nägemist. premi seitsmeteistkümnenda vooru väravaid ei või ju ometi taas näitamata jätta.
                            Sa oled Epicu varikonto? Me nimelt arutasime täpselt sama asja nädal tagasi ja ta ütles ka, et pole ju vaja vaheajaprogrammi näidata, kui novembrikuu väravaid saab näidata.

                            Kommentaar


                              Paul vs Scholes?

                              Kommentaar


                                Kalev Spordi aegadel juhtus samasuguseid asju. Seega vsb viga see kuidagi ei ole. Ainuke küsimus, et kuidas dannar ja epic näevad..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X