320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aa ei Petersood ma muidugi teadsin.Lihtsalt jah läks veidi sassi

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Tule uuesti. Mul ei ole seda rohtu, mida Sa tarvitad.
      Juriidiliselt korrektne olles, siis: Ma olen käinud Itaalias, kus ei saa jalkast ei üle ega ümber ning nii mõnigi tarkus jääb sealt külge.

      P.S. http://www.youtube.com/watch?v=iaLu1mTAjNA
      See on see rohi, millest sai paralleele tõmmatud.

      Kommentaar


        Fakk, te olete nagu ahelkokkupõrkesse minevad autod, mis avastavad vahetult enne laksu, et te olete jummala erinevatel maanteedel.

        Kommentaar


          See Calcio on Udinesel täpselt sama mis Madridi klubil on Real või Lasnamäe omal Ajax niiet Kruus ütles õigesti, kuidki tegelt seda Calciot eriti ei kasutata

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            See Calcio on Udinesel täpselt sama mis Madridi klubil on Real või Lasnamäe omal Ajax niiet Kruus ütles õigesti, kuidki tegelt seda Calciot eriti ei kasutata
            Päris nii see siiski ei ole. Samahästi võiks näiteks öelda, et jalgpalliklubi ründab paremalt vasakule, arsenal vasakult paremale. Itaalia on enamustel klubid järgi sõna calcio.

            Calcio Catania
            Calcio ChievoVerno jne jne

            kas Real tähendab Hispaania keeles mingit teatud sõna? Ja ajaxi võrdlus on sul päris ajataha läinud, tavaliselt on klubi nime esimene osa ikkagi linn/piirkond, eksju.

            Kommentaar


              Algselt postitas jaamu
              Minul tekib küsimus, et miks keenjus250 sõna "Calcio" üldse tõlkima hakkab, kui see on ju klubi nime osa?

              Ahsoo. Muide eilse mängu kodumeeskonna ametlik nimi on "Arsenal Football club". Kruus oleks võinud sama hästi öelda, et Football club ründab ja Football clubi mängija Theo Walcott lõi värava...

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                See Calcio on Udinesel täpselt sama mis Madridi klubil on Real või Lasnamäe omal Ajax niiet Kruus ütles õigesti, kuidki tegelt seda Calciot eriti ei kasutata
                See Calcio on Udinesel täpselt sama mis "Pärnu Jalgpalliklubil" on "Jalgpalliklubi". Kui keegi Eesti meistrivõistlusi kommenteerides räägib, et Jalgpalliklubi ründab ja Jalgpalliklubi lõi värava, siis oleks normaalne?

                Kommentaar


                  Algselt postitas jaamu
                  Manchester United
                  Udinese Calcio
                  Vale!

                  Manchester United Football Club
                  Udinese Calcio

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Vale!

                    Manchester United Football Club
                    Udinese Calcio
                    Vale!

                    Manchester United Football Club
                    Udinese Calcio Società per Azioni

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Vale!

                      Manchester United Football Club
                      Udinese Calcio Società per Azioni
                      Tõsi, see "Società per Azioni" osa Udinese nimest jäi mul hetkel kahe silma vahele. Õnneks ka Kalev Kruusil, see veel puudus, et ta Aktsiaseltsi rünnakutest rääkima hakkaks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Et lõpuni offtoopiku mülkasse ei langeks, siis annan teada, et taasliitusin Starmaniga ja võtsin VSB ka ligi, nii et Mõnuagent, ole hea ja lase Liverpooli mänge otseülekandes, kthxbye. Meistrite liigat pole vaja üle kanda sel hooajal.
                        Hea küll, ma isiklikult toon sinuni sel nädalavahetusel Liverpooli mängu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Tõsi, see "Società per Azioni" osa Udinese nimest jäi mul hetkel kahe silma vahele. Õnneks ka Kalev Kruusil, see veel puudus, et ta Aktsiaseltsi rünnakutest rääkima hakkaks
                          Eks see ole sama, et vaatan enne mängu wikist, et Everton on Liverpoolist ja siis terve mängu räägin, kuidas Liverpooli Everton ründab. Sisuliselt see väga vale justkui polekski, aga lihtsalt nii ei öelda.

                          Kommentaar


                            Kas ongi plaan terve hooaeg näidata vaid ühte Premieri mängu nädalas ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                              Kas ongi plaan terve hooaeg näidata vaid ühte Premieri mängu nädalas ?
                              Kes neid lätlaste mõttekäike ikka tabada suudab.

                              Kommentaar


                                Lyon - Montpellier võiks äkki kogemata eetrisse jõuda?!
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X