320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma soovitaks lorenzol rohkem teiste postitusi lugeda ja vähem ise postitada.

    Jumala normaalne kommentaar oli. Vincent suutis isegi enamvähem neutraalne püsida. Arvestades, et see oli tal alles teine mäng teha, siis ma lootsin salamisi, et saab ikka mingi sõbraliku sae pärast käima tõmmata, aga ei kedagi.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Ma soovitaks lorenzol rohkem teiste postitusi lugeda ja vähem ise postitada.

      Jumala normaalne kommentaar oli. Vincent suutis isegi enamvähem neutraalne püsida. Arvestades, et see oli tal alles teine mäng teha, siis ma lootsin salamisi, et saab ikka mingi sõbraliku sae pärast käima tõmmata, aga ei kedagi.
      minu eesmärk polnud kedagi maha teha, vaid pigem valukohtadele osutada. pealegi kui tuleb välja, et kommentaatori jaoks oli tegu alles elu teise kommenteerimisega telekanalil, siis saab soovida ainult edu ja õppimist sellel raskel ametil.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Minuarust oli ka vints täitsa ok.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Enivei. Järgmise nädala masteri liiga!
          Teisipäev
          TV6 Real Madrid - Lyon Olympique
          VSB Man City - Villarreal
          Kolmapäev
          TV6 Marseille - Arsenal
          VSB Leverkusen - Valencia (puldis Peeter ja Vince)
          Pühapäeval
          Inglise Liiga Manchesteri derbi
          ja
          Lille - Lyon Prantsusmaalt.
          Pean parandama, et Vince on millegagi Peetri ära pahandanud ja nii ei saa seekord Peeter seda mängu teha

          Kommentaar


            Peeter lihtsalt solvus, et eelmisel korral mingi habemik väga nahhaalselt tema asemel eetrisse trügis.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              manshitty ja villarreal ehk 3-4 koha peale madistavad tiimid alagrupis vs napoli-bayern.. jeesus mis valik!
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                manshitty ja villarreal ehk 3-4 koha peale madistavad tiimid alagrupis vs napoli-bayern.. jeesus mis valik!
                Peab siis iga nädal samasi meeskondi näitama?

                Kommentaar


                  Algselt postitas alehis Vaata postitust
                  manshitty ja villarreal ehk 3-4 koha peale madistavad tiimid alagrupis vs napoli-bayern.. jeesus mis valik!
                  Mancini selgelt loodab veel grupivõitu ja räägib täna sellest 20:50 TV6 spordiuudistes lähemalt.

                  Ühtlasi on peale Villarreali surmagrupist seni kõiki meeskondi näidatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas alehis Vaata postitust
                    manshitty ja villarreal ehk 3-4 koha peale madistavad tiimid
                    2 mängu on alagrupis mängitud, veel on ilmselgelt vara vinguda sellepärast, et 3-4 koha mängu näidata. Kaalul on siiski väga palju, võrdleme kasvõi selle mängu võitja võimalusi 2 parema koha nimel võidelda ja mängu kaotaja võimalusi.
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Peab siis iga nädal samasi meeskondi näitama?
                      No nüüd ju näidataksegi iga nädal ManCity mänge.

                      Kommentaar


                        Mida villu mehed? tahate te reaalselt väita, et need võistkonnad võivad pääseda edasi? LOL
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          Ma kritiseerin ise siin. Iseennast. Mõttekäik "Rossi->pall->mölisev Joe Hart-> pall suhu kinni" oli midagi nii absurdselt lolli, et see vaevas mind hommikuni välja. Neetud 15-tunnised tööpäevad.

                          Kommentaar


                            Kas on kunagi ka võimalik mänge ilma kommareid kuulamata vaadata? Peaks tehniliselt ju väga lihtne olema.
                            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                              Kas on kunagi ka võimalik mänge ilma kommareid kuulamata vaadata? Peaks tehniliselt ju väga lihtne olema.
                              see ju praegugi võimalik - keera hääl maha.



                              Ehkki sa vist seda ei mõelnud..
                              Adiós amigos

                              Kommentaar


                                Mõtles arvatavasti seda, et rahvast ja muud on kuulda, aga kommentaatoreid ei kuule. Mina pole sellisest nipist igatahes kuulnud, pole vajadust ka olnud.
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X